Şimdi Ara

bankaya para yatırmak + faiz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
121.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. elimde 1.000 TL para var. ve bunu banka yardımıyla faiz'e bağlama düşüncesindeiyim. 'Ne yapmam lazım' faizin en önemli püf noktaları nedir. ve faiz işlemlerini nasıl gerçekleştirebilirim. Bir diğer değişle ne tür işlemler yapmam gerekiyor. faiz işlemlerinde en güçlü banka hangisi ? vs vs bu konu da yardımlarınızı bekliyorum. İlginize teşekkürler =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mj_dangerous -- 24 Eylül 2009; 13:09:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hacıkafir

Türkiyedeki mevduat faizleri getiri oranı ile yıllık enflasyon arasında uçurumlar var.(Hükümetin açıkladığı yıılık enflasyon artış oranları düşük gösteriliyor)Paran her türlü eriyor.Kime sorsam altın alın diyor.Altın fiyatları düşsün almayı düşünüyorum.

Altın fiyatı düşmez.

http://www.altinkaynak.com/

Arşivden bakabilirsin yıllara göre...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fleetwood1991 -- 25 Eylül 2009; 11:01:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: noteb00k

quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion_tr

1.000 liranın aylık faizi 6-7 lira. Faiz olmasın dersen Bank Asya kar payı olayına gir. Adamlar senin paranla iş yapsın sende para kazan. Bi kepçe alıp kiraya verdiginizi düşünün, aynı hesap.. Faiz değil yani bu olay

Biraz daha bilgi verirmisin, getirisi ne kadar mesela?

Ben 56.000 liraya aylık 300 lira bazen 310-320 lira alıyorum. Detaylı bilgi içinwww.bankasya.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpion_tr -- 17 Ekim 2010; 21:51:57 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: noteb00k

quote:

1.000 liranın aylık faizi 6-7 lira. Faiz olmasın dersen Bank Asya kar payı olayına gir. Adamlar senin paranla iş yapsın sende para kazan. Bi kepçe alıp kiraya verdiginizi düşünün, aynı hesap.. Faiz değil yani bu olay

Biraz daha bilgi verirmisin, getirisi ne kadar mesela?

Ben 56.000 liraya aylık 300 lira bazen 310-320 lira alıyorum. Detaylı bilgi içinwww.bankasya.com.tr

56.000 TL' ye 300 TL zaten normal faiz oranından fazla değil, yanılıyormuyum?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.