Şimdi Ara

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.350
Cevap
75
Favori
431.750
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kagan06

quote:

Orijinalden alıntı: kornkrunded

quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

Deponun üzerinde 35 lt yazıyor.

quote:

quote:

En son depoyu burada doldurdum ama 35 litrelik depo 28 litre alabildi.(Milangazda 36 litre alabiliyordu)

Pompacı bedava 1 litre için fişleri biriktirebileceğimi söyledi. Yani 32 litre daha gaz alırsam (toplam 60 litre oluyor), 4 litre bedava gaz alabilir miyim?

quote:

Orijinalden alıntı: A380

hadi burası üçkağıtçı öteki 1 lt bedava gaz veren petrol ofisidemi üçkağıtçı?

35 litrelik deponuza 36 litre mi bastılar? yoksa deponuzun %80ini 35 litreye denk geliyor?? benim depom 42lik ama 32-33 litre alıyor normalde... geçen milangazda 37-38 litre bastılar ama gerçekten de fazla yol yaptım zaten 31-32de şamandıradan sesler geldi ama 38e kadar bastı... nasıl bastı şaşırdım aslında baya yüksekmiş basıncı...

o zaman kesin bir üçkağıt var bu işte hangi milangaz yaptı bunu? ben yeni açılan 15-16 tane dolum yeri olandan alıyorum son 2-3 seferdir... en son alalı 1 hafta olmadı daha 1.35di hala orası...

soyledigin milangaz opet i gecince saga donuyosn hemen sagda olan milangaz mı ?

ben cuma aldım en son 1.37 TL olmus yada baska milangaz dan bahsedıyorum, benım bahsettigim milangazın gazı nasıl arkadaslar? sıralı sistem kullanıyorum ben ? kalitesi iyimidr? sorun yasayan oldumu cekıs veya filtrede filan ?

sanırım orası... alınteri bulvarında gidiyorsunuz ışıklardan sağa döndüğünüzde 80-100m sonra sağda kalıyor... hatta 1 liraya antifrizli silecek suyu satıyorlardı :) ben en son çarşamba veya perşembe aldım sanırım 1.35di aldığımda zam gelmiş olabilir...

• İZMİRDE 1.83 DAHA NE OLSUN YAKINDA BEZİNLE AYNI FİYAT
  • @kornkrunded

evet kardeşş o silecek sularından aldım 3 litre 2.5 TL idi :D

sonuc oalrak 1.37 olmuş orası, gazdan memnunmusun sanırım arabanda opel ? bende de 2000 astra cd var lavato sıralı kullanıyorum...opetten aldım bugune kadar ama artık katkılı yakıtta sorun varmıs sanırım ondan bıraktım orayı
  • quote:

@kornkrunded

sonuc oalrak 1.37 olmuş orası, gazdan memnunmusun sanırım arabanda opel ? bende de 2000 astra cd var lavato sıralı kullanıyorum...opetten aldım bugune kadar ama artık katkılı yakıtta sorun varmıs sanırım ondan bıraktım orayı

önceden totaldaki milangazdan alıyordum son 3-4 seferdir buradan alıyorum... km olarak güzel ama performans olarak shellgazdan biraz daha kötü... ben aynı km yaptığı için ve bana çok uzak olmadığından dolayı buradan alıyorum gazı... lpg filtresini yeni değiştirdim.... 16-17bin km civarında değiştirdim... içinde çok fazla yağ yoktu... milangazdan önce aygazdan alıyordum o çıkan yağlarıda aygazdan kalmıştır diye düşünmüştüm... ben memnunum şimdilik bu milangazdan...
    evt opel vectra kullanıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cance -- 13 Aralık 2009; 23:37:07 >

• quote:

quote:

@kornkrunded

önceden totaldaki milangazdan alıyordum son 3-4 seferdir buradan alıyorum... km olarak güzel ama performans olarak shellgazdan biraz daha kötü... ben aynı km yaptığı için ve bana çok uzak olmadığından dolayı buradan alıyorum gazı... lpg filtresini yeni değiştirdim.... 16-17bin km civarında değiştirdim... içinde çok fazla yağ yoktu... milangazdan önce aygazdan alıyordum o çıkan yağlarıda aygazdan kalmıştır diye düşünmüştüm... ben memnunum şimdilik bu milangazdan...
    evt opel vectra kullanıyorum...

hmm anladım kardeş baba kullanmıs ama performansta fark gorememıss belkı 2 sınde de dusuktr benm arabada vardr bı sorunn,

shell gaz da 1.81 sanırım yaw ona verılmez o kadar para 3-5 beygır fazla olucak seri kalkıcam diye :D

bakalım bende denıyeyım bi oncekı gazı guvenalgaz dan aldım alınterı uzerınde totalın yanındakınden o da 44 tl ye 330 km yaptım, mılangaz daha ıyıdır dıye mılangazdan aldım 1. depom henuz tam bakamadım,

teşekkurler ilgin icin, iyi geceler...

• Kahramanmaraş'ta en ucuz lpg nerde ve kaç lira bilen var mı ?
  • emekteki istasyonu aradm ama bulamadim... yerini bilen var mi?
  • istanbulda bulan yokmu
  • Ben Bentderesindeki milangazdan doldurtuyorum 3. oldu, hiçbir sıkıntı yaşamadım. km ölçümü yaptım bir üçkağıt yok. 1.39 lira litresi. Tek dezavantajı azcık sıra bekliyorum :)
  • Ne zaman aldınız? Geçen Cumartesi oradaydım fiyat 1.41 yazıyordu.

quote:

Orijinalden alıntı: firatakyaz

Ben Bentderesindeki milangazdan doldurtuyorum 3. oldu, hiçbir sıkıntı yaşamadım. km ölçümü yaptım bir üçkağıt yok. 1.39 lira litresi. Tek dezavantajı azcık sıra bekliyorum :)
  • quote:

Ne zaman aldınız? Geçen Cumartesi oradaydım fiyat 1.41 yazıyordu.

quote:

Ben Bentderesindeki milangazdan doldurtuyorum 3. oldu, hiçbir sıkıntı yaşamadım. km ölçümü yaptım bir üçkağıt yok. 1.39 lira litresi. Tek dezavantajı azcık sıra bekliyorum :)

Yanlış hatırlamıyorsam cumartesi günü almıştım 5 gün oluyo. Yoldan geçerken görürsem güncel fiyatını yazarım buraya.
  • quote:

quote:

Ne zaman aldınız? Geçen Cumartesi oradaydım fiyat 1.41 yazıyordu.

quote:

Yanlış hatırlamıyorsam cumartesi günü almıştım 5 gün oluyo. Yoldan geçerken görürsem güncel fiyatını yazarım buraya.

ben dun aldim 1.41di... sanirim zam gelmis....

• aktaş milangazda 1.41
  • Alınteri bulvarı 1.39 (1.37 idi) olmuş diğerlerinden haberi olan var mı?
  • KONYADA ARKADAŞLAR EN UYGUN NEREDEN ALIYOR ACABA
  • Aktaş milangaz 1.43
  • yavaş yavaş normal fiyata çekecekler gibi... ostimdeki güvenalgazda en son gördüğümde 1.50ydi sanırım... güvenal gaz ile çok farkı olurdu eskiden milangazın.. fark giderek daralıyor veya her yere aynı anda zam yapıldı daha benim haberim yok
  • kışın gazın pahalı olması normaldir. mevsimsel. Ama aşırısı tabiki saçma olur.
  • Ankaradan izmire giderken manisa salihlinin durasıllı kasabasındaki milangaz 1.55 oldu.
    Bu yol üstündekilere duyrulur
  • Bentderesindeki milangazdan dün aldım 1.44 TL olmuş gittikçe zam geliyo.. Biraz daha ilerisinde akpet var orasıda 15 litreden fazla dolumlarda 1.45 TL den veriyo gazı. Bir dahaki sefere oradan alıcam bakalım nasıl..
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.