Şimdi Ara

ZİEBART - SONAX - MEGUİARS boya koruma tavsiye... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
8
Favori
72.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • trakia_ teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.Çok faydası oldu emin ol
    Son bi isteğim olacak ,
    Bahsettiğim gibi arabamın heryerindeki fırça çizikleri, pasta gibi boyayı inceltmeyen hangi ürünleri önerirsiniz.
    Marka olarak verirseniz ya da herhangi bi linkte olabilir, çok faydası olucak.
    Ya esenler Fiatta boya bakım yaptırıp, üzerine wax alıcam,
    ya da sizin önereceğiniz bir ürün(ler) varsa onu kendim uygulucam arabama.
  • Cumartesi günü shell club kampanyasıyla nano boya koruma yaptırayım dedim. Sonax'lar içerisinde Bakırtaş'ın tavsiye edildiğini görmüştüm randevu alıp pazar günü gittim. Oldukça ilgilendiler sağolsunlar, konuşurken de aklımı çeldiler ve detaylı iç temizlik+nano boya koruma+ozonla temizlik için Sonax standartlarına göre güzel bir fiyata 400TL'ye anlaştık. Pazartesi aracı almaya gittim Erkan Bey'le aracı kontrol ettik bir sorun görmedim, aracın içi ve dışı oldukça güzel olmuştu. Ardından tulum giyen ustalardan biri geldi Erkan yanımızdan ayrıldı. Eleman anlatmaya başladı yaptıklarını (bahşiş hesabı), o sırada ozon uygulaması yapmadıklarını öğrendim. Abi dedi haftaya kontrole gelince yaparız. Erkan'a sordum abi malzeme kalmamış geç geldi haftaya yapalım dedi. Bilmiyorum normali de böyle midir ama o sırada bu adamlara duyduğum güven bir anda altüst oldu, aracıma yaptıkları uygulamanın nano olduğundan da şüphe etmeye başladım. Ayrıca lpg'nin kırmızıya düşmüş olması ve ilk defa duyduğum aracı çalıştırınca motor sesinden önce 3-4sn süren çok fena bir metal sürtme(aşındırıcı tipte) ses gelmesi beni benden aldı. Orada 30 kere kontak kapatıp yeniden çalıştırdım bir süre sonra ses azaldı ve en sonunda kayboldu. Pazartesi eve geldikten sonra tekrar çalıştırmadım aracı. Pazar günü orada tekrar konuşacağız bunları.

Yaptıracaklara benim tavsiyem işlem süresince kesinlikle araçlarının başında durmaları olacaktır.

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi svevo -- 15 Haziran 2010; 22:12:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: svevo

Cumartesi günü shell club kampanyasıyla nano boya koruma yaptırayım dedim. Sonax'lar içerisinde Bakırtaş'ın tavsiye edildiğini görmüştüm randevu alıp pazar günü gittim. Oldukça ilgilendiler sağolsunlar, konuşurken de aklımı çeldiler ve detaylı iç temizlik+nano boya koruma+ozonla temizlik için Sonax standartlarına göre güzel bir fiyata 400TL'ye anlaştık. Pazartesi aracı almaya gittim Erkan Bey'le aracı kontrol ettik bir sorun görmedim, aracın içi ve dışı oldukça güzel olmuştu. Ardından tulum giyen ustalardan biri geldi Erkan yanımızdan ayrıldı. Eleman anlatmaya başladı yaptıklarını (bahşiş hesabı), o sırada ozon uygulaması yapmadıklarını öğrendim. Abi dedi haftaya kontrole gelince yaparız. Erkan'a sordum abi malzeme kalmamış geç geldi haftaya yapalım dedi. Bilmiyorum normali de böyle midir ama o sırada bu adamlara duyduğum güven bir anda altüst oldu, aracıma yaptıkları uygulamanın nano olduğundan da şüphe etmeye başladım. Ayrıca lpg'nin kırmızıya düşmüş olması ve ilk defa duyduğum aracı çalıştırınca motor sesinden önce 3-4sn süren çok fena bir metal sürtme(aşındırıcı tipte) ses gelmesi beni benden aldı. Orada 30 kere kontak kapatıp yeniden çalıştırdım bir süre sonra ses azaldı ve en sonunda kayboldu. Pazartesi eve geldikten sonra tekrar çalıştırmadım aracı. Pazar günü orada tekrar konuşacağız bunları.

Yaptıracaklara benim tavsiyem işlem süresince kesinlikle araçlarının başında durmaları olacaktır.

Edit:imla

shell club kartla boya koruma ve ozon uygulaması ve jant koruma yapıyorlar bildiğim kadarıyla

• Jant koruma almayıp 75 TL'yi detaylı iç temizlik için indirim olarak kullanmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: svevo

Jant koruma almayıp 75 TL'yi detaylı iç temizlik için indirim olarak kullanmıştım.

Bizim burdaki Sonax'ta ki şirketin anlaşmlı firması olduğu için 249 TL olan Shell Club cart kampanyasını 175 TL'ye ek olarak motor koruma için 25 TL ve İç temizlik için de 50 TL alamak süretiyle 250TL fiyat vermelerine rağmen birkaç işçiliklerini beğenmediğim için ve internette yapılan yorumlarda Meguiars ürünlerinin daha iyi olduğunu okuduğum için yaptırmadım.Dediğim gibi ya iyi işçiliği olan güzel bir yerde veyahut servislerde yaptırmak en iyisi.Ben de o yüzden aracımını Yeni Fiat Bravo olması nedeniyle Fiat Servisinde yaptıracağım.Enazından servisi bilir servisi tanırım.Bir problem olduğunda o problemi çözdürürüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: jebote

trakia_ teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.Çok faydası oldu emin ol
    Son bi isteğim olacak ,
    Bahsettiğim gibi arabamın heryerindeki fırça çizikleri, pasta gibi boyayı inceltmeyen hangi ürünleri önerirsiniz.

Merhaba

Yardımcı olabildiğim için sevindim.Eğer yurtdışından ürün getirmeyecekseniz Meguiars ürünlerini kullanabilirsiniz.Gittigidiyorda satılıyor.NXT serisi Meguiarsta en iyi seri olarak biliyorum.48 TL fiyatı olması lazım gittigidiyorda.Onun Wax'ını alarak kullanırsanız iyi olacaktır.Bunun haricinde Skodaforum bu konun piri olan arkadaşlarla dolu onlar genelde yurtdışından ürün getiriyor.Oraya sorarsanız belki elinde yurtdışından gelen ve daha iyi olan ürünleri satmak isteyen arkadaşlar vardır.Daha önce de burda yzıldığı gibi şu ürünler en iyileri:"kil+kil kaydırıcı+pasta için Menzerna, meguiars veya autoglm super resign polish, cila için fk1000p alın. fk1000p"..Dediğim gibi işçilik önemli dahası eğer kendiniz boya bakım yapacaksanız bunu mutlaka kapalı bir alanda yapın.Açık alanda toz nedeniyle kötü oluyor.Eğer Esenle'de yaptıracaksanız bunu haftasonu değil de hafta içi yaptırın(Servis daha az yoğun olur) ve aracın başında işlemleri izleyerek yaptırın ki içinize sinerek olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona76 -- 16 Haziran 2010; 9:57:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: trakia_

quote:

Orijinalden alıntı: jebote

trakia_ teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.Çok faydası oldu emin ol
    Son bi isteğim olacak ,

Merhaba

Yardımcı olabildiğim için sevindim.Eğer yurtdışından ürün getirmeyecekseniz Meguiars ürünlerini kullanabilirsiniz.Gittigidiyorda satılıyor.NXT serisi Meguiarsta en iyi seri olarak biliyorum.48 TL fiyatı olması lazım gittigidiyorda.Onun Wax'ını alarak kullanırsanız iyi olacaktır.Bunun haricinde Skodaforum bu konun piri olan arkadaşlarla dolu onlar genelde yurtdışından ürün getiriyor.Oraya sorarsanız belki elinde yurtdışından gelen ve daha iyi olan ürünleri satmak isteyen arkadaşlar vardır.Daha önce de burda yzıldığı gibi şu ürünler en iyileri:"kil+kil kaydırıcı+pasta için Menzerna, meguiars veya autoglm super resign polish, cila için fk1000p alın. fk1000p"..Dediğim gibi işçilik önemli dahası eğer kendiniz boya bakım yapacaksanız bunu mutlaka kapalı bir alanda yapın.Açık alanda toz nedeniyle kötü oluyor.Eğer Esenle'de yaptıracaksanız bunu haftasonu değil de hafta içi yaptırın(Servis daha az yoğun olur) ve aracın başında işlemleri izleyerek yaptırın ki içinize sinerek olsun.

Allah razı olsun trakia_

• Rica ederim.Bu arada eğer amerikada bir tandığınız varsa ekte linkini gönderdiğim seti alırsanız tek başınıza da işlemi yapabilirsiniz :=)))

http://www.amazon.com/Meguiars-NXT-Wash-Wax-Kit/dp/B0012ZITCS/ref=sr_1_2?s=automotive&ie=UTF8&qid=1276674381&sr=1-2
  • quote:

Rica ederim.Bu arada eğer amerikada bir tandığınız varsa ekte linkini gönderdiğim seti alırsanız tek başınıza da işlemi yapabilirsiniz :=)))

http://www.amazon.com/Meguiars-NXT-Wash-Wax-Kit/dp/B0012ZITCS/ref=sr_1_2?s=automotive&ie=UTF8&qid=1276674381&sr=1-2

Teşekkürler.
    2 kişi var tanıdıgım onlara ulasmam gerekecek.
    Eger tam takım set varsa ;
    Parlatma ,çizik giderme ,yıkama , bakım ürünleri gibi öyle bi linkte olabilir.. direk temas halinde olursam onerdıgınız alıcam.
    Bu arada yanlıs anlama pek bakım ürünlerinin çeşidini , özelligini bilmem o yüzden kendim baksam bile dogru bi karar veremicegımden sana soruyorum.
    He çogu kez pasta, cila yaptım tek başıma. Nasıl yapıldığını biliyorum ancak inan ne markasını hatırlıyorum ne de özelliğini.Bir satıcı tavsiyesi üzerine aldığım ürünler oluyor onlarda..
    Özetle bana şunu şunu al yeter .. dediginiz varsa direk onu sipariş verdirebilirsem onu alırım.

• Benim gönderdiğim ürünlerde pasta veya cila yok.Sadece Wax;Oto cilalı şampuan;Cant ve lastik parlatıcı;ve temizleyici var.Bunlara ek olarak pasta ve cila alabilirsiniz onun da linkini ekte gönderiyorum.

http://www.amazon.com/Meguiars-G12711-NXT-Tech-Wax/dp/B0009U65GY/ref=sr_1_sc_2?ie=UTF8&s=automotive&qid=1276685843&sr=1-2-spell

http://www.amazon.com/Meguiars-A2116-Deep-Crystal-Polish/dp/B0009IQX5E/ref=sr_1_3?s=automotive&ie=UTF8&qid=1276686127&sr=1-3

Yani 25$ ilk yolladığıma son yolladığım iki linki 15$ pasta ve 6 $ cila eklerseniz 46$ gibi bir fiyata hepsini halletmiş olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona76 -- 16 Haziran 2010; 14:03:53 >

• quote:

Benim gönderdiğim ürünlerde pasta veya cila yok.Sadece Wax;Oto cilalı şampuan;Cant ve lastik parlatıcı;ve temizleyici var.Bunlara ek olarak pasta ve cila alabilirsiniz onun da linkini ekte gönderiyorum.

http://www.amazon.com/Meguiars-G12711-NXT-Tech-Wax/dp/B0009U65GY/ref=sr_1_sc_2?ie=UTF8&s=automotive&qid=1276685843&sr=1-2-spell

http://www.amazon.com/Meguiars-A2116-Deep-Crystal-Polish/dp/B0009IQX5E/ref=sr_1_3?s=automotive&ie=UTF8&qid=1276686127&sr=1-3

Yani 25$ ilk yolladığıma son yolladığım iki linki 15$ pasta ve 6 $ cila eklerseniz 46$ gibi bir fiyata hepsini halletmiş olursunuz.

Çok teşekkürler.

• ist.da en güzel nerede yaptırablirim(avr.yakası) meguiars çok övülmüş benim aklımda da ziebart vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatguncom

ist.da en güzel nerede yaptırablirim(avr.yakası) meguiars çok övülmüş benim aklımda da ziebart vardı

esenler fiat servisi
    cok makul fıyat cekıyorlar ve meguiar's kullaıyorlar
  • 3M den kimse bahsetmemiş.
  • yenibosna ziebartta 480 tlye diamond gloss boya koruma, iç koruma, camlar için yağmur suyu koruma yaptırdım. Memnun kaldım açıkçası kurumsal ilgili bir bayi, güven verdiler önerilir
  • ben adana T. ÖZAL aksu sonax ın yetkili bayisinde servis müdürü olarak çalışıyorum.
    sonax'ın fiyatları evet kafi derecede piyasaya göre ve bir çok kişiye göre pahalı gelebilir,
    fiyatlarımız sizi ürkütebilir ama şunu unutmayın KALİTE HER ZAMAN MALİYETTİR......
    bu işin eğitimini almış profesyonel kişilerle çalışıyorsunuz. ürünlerin hepsi sonaxın ürünleri ALMANYADAN İTHAL GELİYOR VE HEPSİ ÇOK DEĞERLİ ÜRÜNLER biz EURO ile alıyoruz.

aynı zamanda markamızın yıl içerisinde yapmış olduğu kampanyalar da azımsanacak kadar değil, sonax'ın bir standartı var,uygulama a'dan z'ye eksiksiz bir biçimde yapılmak zorundadır.
    eğer aksini yaşadığınıza inanırsanız önce bayiyle çözülmezse sonrada genel merkezimizle bunu paylaşmanız yeterlidir. herşeyin en kötüsünü düşünelim problem yaşadınız diyelim aynı bayiye sizi istemediğiniz sürece yeniden yönlendirmezler. VE SİZİNLE SORUNU GİDERENE KADAR İLGİLENİRLER TAKİ MÜŞTERİ MEMNUNUM DİYENE KADAR....

ve farkındaysanız hep büyük markalarla anlaşmalar imzalanıyor. mesala boya koruma yaptırmak için her yıl düzenlenen geleneksel hale gelmiş M.T.V kampanyası yılda 2 kez yapılıyor ve müşterisine %50 indirim ile yanında ya trafik seti hediyesi ya paspas seti hediyesi ya mclaren set hediyesi yada uygulama hediyesi veriyor sizinse bu doğru dönemlerde doğru yerde olmanız bu hizmetleri daha ucuza almanıza yardımcı olacaktır. FİYATTA VERİYORUM 300TL UYGULAMA 150TL YE YAPILIYOR

kimse kolay para kazanmıyor çoğumuz ayda 1 kere maaş alıyoruz. aracımızı ya krediyle alıyoruz yada ucu ucuna dişimizden tırnağımızdan arttırarak alıyoruz. size tavsiyem her zaman özellikle araç konusunda
    ne satın aldığınıza dikkat edin. yıllardır bir çok kişiyi dinledim emin olun hemde en kötülerini dinledim çünkü son çare diye sonunda bize geliyorlar. bazen çok geç olabiliyor. KÜÇÜCÜK SORUN BÜYÜK MESELELER DOĞURA BİLİYOR. web sitemizden araştırın bayilerden bilgi alın en azından doğru yönlerdirilirsiniz.

• BOYA TEMİZLEME,PARLATMA VE KORUMA UYGULAMASI KİŞİNİN KENDİ BAŞINA YAPABİLECEĞİ BİR UYGULAMA DEĞİLDİR!...
    PEKİ NEDEN?

çünkü; zemin hazırlığı için bir çok teferruat ve malzeme gerekli olacaktır.

ARAÇ YIKAMA ŞAMPUANI:iki ayrı kovada iki ayrı süngerle yıkanması gerekir. doğru yıkama tekniği budur.BİZ BANYODA NASIL BAŞTAN AŞAĞI yıkanıyorsak araçta öyle yıkanır.bol su tutulur 80 bar ayarının üzerine çıkılmaz. yoksa taş vurukları,plastik bölgeler,dikiz aynaları,zarar görür.

MULTİ SÜNGER aracın dışındaki kirleri temizleyen çift taraflı sünger.

BÖCEK SPREYİ(ki şöyle böcekler iskeletsiz hayvanlar olduğu için aracın kaportasına tamamen yapışır.üzerinde böcek görünmüyorsa bile, kanlarında demir olduğun için önce onun bu işlemden geçmesi gerekir.

CLAY elinizde bu ürün yoksa boya korumaya başlamayın daha iyi,

ENDÜSTRİYEL TOZ TEMİZLEYİCİ üzerinde yoğun endüstriyel toz varsa kullanılır yoksa (clay)uygulaması yeterli olacaktır.var olup olmadığını anlamak içinse sigara paketi üzerindeki şeffaf jelatini çıkarıp parmaklarınızı içine geçirip,kaporta üzerinde gezdirin bu sizin doku hissinizi arttıracaktır.

ZİFT-KATRAN TEMİZLEYİCİ aracınız siyah renkteyse ziftleri görmek zor olacaktır. bunun için ise beyaz bir mendille var olup olmadığını anlayabilirsiniz.
    arç üzerine yapışmış sakız var ise aynı ürün onuda temizleyecektir.

REÇİNE SPREYİ ağaç reçinesi özellikle çam ağacından gelen reçine tamamen yakıcıdır. bunu reçine çözücü spreyden başka hiç bişe çıkaramaz. araçlarınızı ağaç altına mümkün olduğunca park etmeyin, aynı zamanda kuşların evi sayılırlar.

HOLOGRAM SPREYİ ve bundan daha önemli olan başka hiçbirşey yok diyebilirim. boya ve vernik yüzeylerinde X firmalarının cila sonrası oluşan deformeleri hologram kontrolü en gerekli olanlardan biridir. hare,çizik derinliği,silikon içeren cilanın yağını alır. yani bir kadının makyaj öncesi yapmış olduğu hazırlık kadar zor bir işlemdir boya koruma yapmak.

ÇİZİK GİDERME her çizik giderme ürünü çizik boyutuna göre değişmektedir. bazı çizikler,saca dayanan çiziklerdir ürünü ayrıdır, yada gün ışığında bile farkedilen boya yüzeyinde yoğun olan dairesel çiziklerdir ürünü ayrıdır. yada yeni boyalarda boya yüzeyindeki kılcal ve çok yoğun olmayan çizik giderme ürünüde ayrıdır. son olarakta başlangıçta olduğu gibi hologram sprey ile çizik ve hare kontrolü yapılması gerekir. çizikleri giderilen ve parlatılan boya,boya korumadan önce son kez çizik ve hare olmadığına emin olduktan sonra temiz parlatılmış boya üzerine koruma uygulaması yapılır. aslında süre daha uzun daha meşakatli araç uygulamadayken 2 kere daha yıkanıyor.

PREMIUM CLASS BEZ etli cila temizleme bezi

MİKROFİBER BEZ yumuşak parlatma bezi

ANLATTIĞIM KADAR VARMIŞ ÖYLE DEĞİLMİ?

• araç alırken bile marka araştırıyoruz,

servis araştırıyoruz.

birde aracınızın diğer uygulamalarını yaptırmak için böyle yerleri araştırıyoruz.

benim nacizane hepinize anlatmak istediğim şey şu,

boya koruma yapılırken aracınızın bu süreçlerden geçmesi gerekir ki,ancak koruma sağlayabilsin.

çünkü aracın üzerinde hiçbirşey yoktur, boya+vernik tabakası vardır,

boya mattır ve yumuşaktır,vernik serttir ve parlaktır

zaman içinde ise dairesel kılcal çizikler oluşmaya başladıktan sonra ki bu genelde yanlış yıkamalardan kaynaklanır,

vernik yüzeyi çizilip özelliğini yitirmeye başladıktan sonra sizde artık aracın mat boyasını görmeye başlarsınız.

BOYA KORUMA YAPTIRMANIZIN AMACI BU NOKTADA ŞU OLMALIDIR!

TABİ BENİM BAHSETTİĞİM ŞARTLAR ALTINDA KORUMA UYGULAMASI YAPILMIŞSA Kİ GENEL DE X FİRMALARININ ELİNDE BU KADAR ÜRÜNÜ YOK VE BU

DONANIMLARA SAHİP DEĞİLLER KULLANILAN MALZEMELERDEN TUTUN DOĞRU UYGULAMAYA VARANA KADAR HİÇBİRİ YAPILMIYOR.

SERVİSLERDE DAHİL BUNATAŞARON FİRMALARLA ANLAŞMALAR YAPIP ONLAR ÜZERİNDEN UYGULAMA YAPIYORLAR.

BELKİ BİRAZ ACIMASIZCA OLACAK AMA CİLA ATIP GÖNDERİYORLAR, ONDAN SONRADA İNSANLARIN AKLINDA BOYA KORUMA HİKAYEYMİŞ DİYE BİR İMAJ

BIRAKIYORLAR BELKİDE BU İŞİ YAPAN BİRİ OLARAK BÜTÜN TEPKİM BUNADIR.

DENETLEYEN YOK, ÜRÜN YOK, BUNLAR OLMAYINCADA HALİYLE ARACINIZIN ÜZERİNDE KORUYUCU BİR TABAKA YOK!..........

HERHANGİBİ BİR SONAX BAYİSİNE GİTTİĞİNİZDE NE KULLANACAKSINIZ ARACIMA DEDİĞİNİZ ANDA MASANIN ÜZERİNDE BENİM SAYDIĞIMDAN DAHA FAZLASINI

GÖRÜRSÜNÜZ ÇÜNKÜ SONAX LARDA 3 AYRI BOYA KORUMA UYGULAMASI VARDIR..

O KADAR UZUN LAFTAN SONRA KISACASI,ARACINIZIN VERNİĞİ BOYASI ZAMAN İÇİNDE ZARAR GÖRÜP AŞINACAĞINA YAPTIRMIŞ OLDUĞUNUZ BOYA KORUMA

ZARAR GÖRÜP AŞINMALIDIR!........

• Arkadaşlar kesinlikle ZİEBART diyorum.Sonax TREX e yaptırdım pişman oldum.Okadaar para verdim Ziebarttan biraz daha ucuz diye oraya yaptırdım yaptırmaz olsaydım.Ayrıca kesinlikle garantileri falan yok.Ziebart ta adamlar markalarının ardındalar.Veya markasının arkasında olan bir yere yaptırın.Ben bundan önce ziebart a yaptırmıştım hadi bu sefer de sonax ı deniyeyim dedim pişman oldum.Herşey yaptırana kadar gerisi hikaye.Ayrıntılı bilgi alamak isteyenlere yardımcı olurum çünkü ben iç dış full bakım yaptırdım vede fiyatlar oldukça yüksek kimsenin sokağa atacak parası yoktur sanırım.Sonax ın merkezine başvurmama rağmen kesinlikle dönülmüyor ilgilenilmiyor.
  • SAYIN SEMİRLER,

YAŞADIKLARINIZI BİZE YAZABİLİRMİSİNİZ?

BU YAŞADIĞINIZ OLAY NE ZAMAN GERÇEKLEŞTİ, ÖZEL BİR RİCAMDIR!..

EN AZINDAN BİR MUHAKEME YAPMIŞ OLURUZ,

SONUÇTA BURASI HERKESİN HERKESE TECRÜBELERİNDEN YOLA ÇIKARAK TAVSİYELERDE BULUNDUĞU BİR ORTAM.

MESELA BEN KİMLİĞİMİ ORTAYA KOYARAK ÜYE OLDUM BU SİTEYE,GÖZE ALARAK BAZI ŞEYLERİ AMA NE YAZIKKİ BEŞ PARMAĞIN BEŞ'İ, BİR DEĞİL.

SİZ HANİ X FİRMASINI TAVSİYE ETMİŞSİNİZ YA, BAŞKALARIDA TAVSİYE ETMİYOR GİTMEYİN DİYOR,MESALA BU BÖYLEDİR.

HERKESİN BİR RAKİBİ VARDIR AMA...

HİÇBİR KURUMSAL FİRMADA HİÇ KİMSE VAZGEÇİLMEZ DEĞİLDİR.

VE HİÇ BİR KURUM KİŞİYE BAĞLI ÇALIŞMAMAKTADIR.

TÜRKİYE GENELİNDE 96 TANE BAYİ VAR, GENELİNDEDE 2.000 ÇALIŞANI AİLELERİYLE BİRLİKTE 5.000 KİŞİYİ KAPSIYOR,

BU KADAR BÜYÜK FİRMALARIN BAZILARI HATA YAPIYOR DİYE, BU HERKESE MAL EDİLMEMELİ.

SONUÇTA BAYİLİK SİSTEMİYLE ÇALIŞIYOR BU SİSTEM.

BAHSETTİĞİNİZ BAYİDE BU RAKAM ARASINDAN KAÇ KİŞİ ÇALIŞIYOR OLABİLİR Kİ,

İŞTE MALESEF BÖYLE!.

BEN PEK TARAFSIZ OLAMIYORUM BELKİ AMA BENİM DÜŞÜNCELERİM BUNLAR

EĞER YAZDIKLARIMLA İLGİLİ BİR KUSUR İŞLEDİYSEMDE SİZDEN ÖZÜR DİLERİM.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.