Şimdi Ara

ZİEBART - SONAX - MEGUİARS boya koruma tavsiye... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
8
Favori
72.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pazartesi kadıköy meguiars da aracıma komple uygulama yaptırdım gerçekten memnun kaldım patronları son işleme kadar araçlara çok iyi inceliyor. ayrıca araba yıkama bölümüde çok güzel. yaklaşık bir araç yıkama 1 ile 1.5 saat sürüyor aracı aldığınızda bir tek su damlası kalmıyor. bence meguiars kadıköyde hem işcilik çok iyi tabiki meguiars ın kaliteside. çünkü sabah 9 da başlayan aracımı akşamüstü 6.30 da aldım ve tüm işlemler boyunca oradaydım çalışanlarla uzun uzn konuştum...
  • 4 yaşında daha önce detaylı bir temizliğe girmemiş aracı incelediğim de, dış temizlik konusunda bence çok iyi değiller.Kılcak çiziklerin hiçbirisini gideremediler.Gidermedikleri halde boya koruma attılar daha doğrusu atmışlar.Işık altında bu çizikler çok belli oluyor.
    İç ve motor temizliğinde çok iyiler.Eski aracı bile ilk günkü haline getiriyorlar.Fakat fiyatları çok uçuk.500 civarından başlıyor 750 TL ye kadar çıkıyor.Özetle sadece fiyatına bile bakarak ben Ziebart ı tavsiye etmem.
  • VALLA ÇOK PAHALI GELDİ BANA BENDE MEGUIERS ÜRÜNLERİNİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDE BİLİRİM HATTA ANKARA ÇANKAYA KAVAKLIDERE FIAT SERVİSİNDE BOYA KORUMA-MOTOR KORUMA YIL SONU KAMPANYASI YAPMIŞLAR 149 TL BENDEN SÖYLEMESİ İŞÇİLİK ON NUMARA TAVSİYE EDERİM SERVİS MÜDÜRÜ MÜSLÜM BEY VAYA UYGULAMA USTASI İBRAHİM BEYLE GÖRÜŞE BİLİRSİNİZ 0312 466 32 26 RANDEVU ALIN AYRICA 6 AY SONRA ÜCRETSİZ REVİZYON CİLASINIDA YAPIYORLAR
  • AYRICA KAVAKLIDERE FIAT SERVİSİNDE MEGUİERS BOYA KORUMA 01 EYLÜL-30 EYLÜL TARİHLERİ ARASI

SADECE 99 TL İŞTE FIRSAT BENCE KAÇIRMAYIN VE EN İLGİNCİ KULLANICI TARAFINDAN

BEĞENİLMEYEN ARAÇLARDAN ÜCRET TALEP ETMİYORLAR

SERVİS TELEFON : 0312 466 32 26

MÜSLÜM BEY SERVİS MÜDÜRÜ CEP: 0533 233 26 67
  • quote:

Orijinalden alıntı: amasyalım

AYRICA KAVAKLIDERE FIAT SERVİSİNDE MEGUİERS BOYA KORUMA 01 EYLÜL-30 EYLÜL TARİHLERİ ARASI

SADECE 99 TL İŞTE FIRSAT BENCE KAÇIRMAYIN VE EN İLGİNCİ KULLANICI TARAFINDAN

BEĞENİLMEYEN ARAÇLARDAN ÜCRET TALEP ETMİYORLAR

SERVİS TELEFON : 0312 466 32 26

MÜSLÜM BEY SERVİS MÜDÜRÜ CEP: 0533 233 26 67

İbrahim usta öncelikle ellerine sağlık çok güzel bir çıkardın arabam için.

Arkadaşlar Fiat Kavaklıdere servisinden geçtiğimiz cumartesi günü için boya koruma amaçlı randevu almıştım. Randevu almadan önce ibrahim usta ile telefon görüşmesi yaptım ve yaptığım telefon görüşmesinde ibrahim ustanın işinin ehli olduğuna kanaat getirdim. Aracımı servise götürdükten sonra servis müdürü müslüm beyin göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederim. Kendisi gördüğüm kadarı ile servisini ziyaret eden herkese ilgi gösteriyor.

Aracımı ibrahim ustaya teslim ettikten sonra inanın araca uygulanacak boya koruma işleminin sonucunu bende merak ediyordum. çünkü aracımın hemen hemen her tarafında kılcal fırça çizikleri ve kaputta 4 adet kuş pisliği lekleri mevcuttu. Fakat ibrahim ustanın meguiars ürünlerini uygulamaya başlaması ile arabanın gerçek renginin ne olduğunu görmeye başladım aracımın rengi safir siyahtı normal siyahtan farkını merak ettmiştim ama bi farkını görememiştim taki ibrahim ustanın eli değene kadar. Gözle görülen kılcal çiziklerin %90 gibi bir kısmı kayboldu. Araca boya koruma işlemi uygulanırken babamda da gördü benim aracımdaki değişimi ve kendi aracı için perşembe günü için onun arabasına randevu aldık.

Araca uygulanan işlemler hakkında sorusu olanlara ve merak edenlere cevap verebilirim. Keza ibrahim usta kendiside cevap verebilir. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum güzel işçiliği ve gösterdiği ihtimam için.

Resimleride çekmeyi unutmadım resimleri yakında yükleyeceğim herkese kolay gelsin

• resimler ne oldu üstad?
  • ---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sed22 -- 29 Ocak 2010; 21:06:54 >
  • dostum eğer iletişime geçersen sana bu konuda yardımcı olayım.antimaytsube@windowslive.com..0555 9789708 oğuz..
  • Maalesef Denizli de Meguiars bayisi ya da uygulama merkezi yok.Sadece 2 Sonax Uygulama Merkezi var. 2 gün önce ikisine de gidip fiyat aldım. Verdikleri fiyat iyi mi değilmi bilmediğim için size sormak istedim.Aracım 2005 Volvo S40

1. Sonax : Nano Boya Koruma : 360 TL
    Detaylı İç Temizlik : 260 TL
    4 kapı + 4 koltuk : 100 TL
    Paket olarak : 600 TL

2. Sonax : Nano Boya Koruma : 240 TL
    Detaylı İç Temizlik : 200 TL
    Paket olarak : 420 TL

Sizce bu fiyatlar uygun mudur?

Gittiğim iki bayide de ilgiyle karşıladılar sağolsunlar.Ama 2. bayideki arkadaş daha bi ilgilendi.Uygulama yapılan yere girdik ve inceleyebilirsiniz dedi arkadaş.Yapılan araç NANO koruma değil de normal iç dış koruma yaptırıyordu.Dışarıda ise işi bitmiş NANO boya koruma yapılmış yeni kasa BMW X5 vardı.Dikkat ettim ama üzerinde herhangi bir çizik göremedim.Güzel de temizlemişler.Motoruna, lastiklerine güzel bişiler yapmışlar...

Herneyse çok uzattım.Siz bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? Ya da bana yakın bir MEGUIARS uygulama merkezi varmı?Biliyor musunuz?

• Merhaba,
    Sizi şu şekilde bilgilendirebilirim. Sonaxın ürünleri kendi imalatıdır dolayısıyla ne yaptığının bilincindedir.Uygulama konusunda ise ustası çalışanları daha önemlidir. Size kendi tecrübelerime dayanarak pişman olmayacağınız PENDİK SONAX bayini tavsiye edebilirim. Üstelik şuanda yeni bir kampanyaya girmişler çok uygun fiyata boya koruma ve parlatma yapıyorlar ayrıcada 6 ay garanti veriyorlar....hoşçakalın...
  • Xenon arkadaş teşekkür ederim yalnız belirttiğim üzere Denizlide ikamet ediyorum...
    :(((
  • Sonax Cekmekoyde boya koruma yaptırmayı dusunuyrum... Daha once tecrubesı olan var mı???

Sonax Atılım diye geçiyor..
  • Ben sonax pek öneremeyeceğim. Bana çok iyi gibi gelmiyor. 2 kere yaptırdım ama bir daha yaptırmam. Yılda en az 2 kez yaptırmanız lazım.
  • Ankara Balgatta profesör var Meguiars boya koruma malzemelerini kullanıyorlar 100 TL ye yapıyorlar kış nedeniyle indirim var. Arkadaşlar çok ilgili ve yardımsever öneririm.....
  • Arkadaşlar,

Car wax 'da aracımı yaptırdım ve cok memnun kaldım,

ziebart,sonax ve meguiars da arkadaşlarım ve benim yaptırdığım araçları görünce cok fazla para ve memnun kalmadım,

Ayrıca burası insanları bilinçlerdirmek için açılan özgür bir site oldugunu düşündüğüm için buraya üye oldum bu site sahiplerine soruyorum ,

Bu meguiars fanatikliğide ne oluyor,

Bu konuda tek bir sey söyleyeceğim bu ürünlerin hepsini tek bir araç üzerinde deneyelim arada ki farkı görüp
    herkesi bilinçlendirelim .

Bostancı'da Vatan bilgisayarın karşısında Car Wax istasyonunda site sahipleride gelsin isterseniz noter huzurunda test edelim farkı sizde görün oranın sahibi Semih bey den randevu alın 0216 577 69 19 Hep beraber aynı gün buluşup farkı görelim.

Fazla söze gerek yok.....

• quote:

Orijinalden alıntı: İYİ USTA

Arkadaşlar,

Car wax 'da aracımı yaptırdım ve cok memnun kaldım,

ziebart,sonax ve meguiars da arkadaşlarım ve benim yaptırdığım araçları görünce cok fazla para ve memnun kalmadım,

Ayrıca burası insanları bilinçlerdirmek için açılan özgür bir site oldugunu düşündüğüm için buraya üye oldum bu site sahiplerine soruyorum ,

Bu meguiars fanatikliğide ne oluyor,

Bu konuda tek bir sey söyleyeceğim bu ürünlerin hepsini tek bir araç üzerinde deneyelim arada ki farkı görüp
    herkesi bilinçlendirelim .

Bostancı'da Vatan bilgisayarın karşısında Car Wax istasyonunda site sahipleride gelsin isterseniz noter huzurunda test edelim farkı sizde görün oranın sahibi Semih bey den randevu alın 0216 577 69 19 Hep beraber aynı gün buluşup farkı görelim.

Fazla söze gerek yok.....

İnsan düşünmeden edemiyor Carwax'la aranızda sadece hizmeti sunan ve müşteri ilişkisi mi var yoksa başka bir şey mi?

• İş ustaya bakıyor bencede . Sonax ziebart meguiars 3M pek farketmez . Ortalama aynı standarttalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cavitt

İş ustaya bakıyor bencede . Sonax ziebart meguiars 3M pek farketmez . Ortalama aynı standarttalar

+1453
  • arkadaslar bu urunlerin hepsi ithal ve maliyetli urunler bu yuzden ayni markanin farkli bayilerinin arada buyuk fiyat farklari yaratmasi cok zor.
    uygulayan usta en onemli faktor bu iste
    ve uzulerek belirtmek isterimki bazi yerlerde urunlere su karistirip malzemeden caliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vandosa

arkadaslar bu urunlerin hepsi ithal ve maliyetli urunler bu yuzden ayni markanin farkli bayilerinin arada buyuk fiyat farklari yaratmasi cok zor.
    uygulayan usta en onemli faktor bu iste
    ve uzulerek belirtmek isterimki bazi yerlerde urunlere su karistirip malzemeden caliyorlar.

Bizzat yaptırdığım için fahatlıkla söylüyorum bayiden bayiye çok ciddi fiyat farkları oluşuyor...

Uygulamada usta faktörü kesinlikle önemli

Yalnız şu su karıştırma olayı komik... boya koruma ve cila ürünleri kuru yüzeye uygulanmak zorundadır, ve özellikle cila (wax) ürünleri hidrofobik yapıdadır yani su iticidir...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.