DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
ZİEBART - SONAX - MEGUİARS boya koruma tavsiye...
203
Cevap
8
Favori
64.531
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> DH Garaj >> ZİEBART - SONAX - MEGUİARS boya koruma tavsiye...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      357 Mesaj
      28 Mayıs 2009 19:18:10 Konu Sahibi
      Arkadaşlar yeni araç alacağım için boya koruma konusu çok ciddi derecede kafama takılmış durumda.

Hangi firmaya gitsem herkes kendi malının en iyisi olduğunu söylüyor...

Meguairs markası hakkındaki yorumlarınızı almak isterim... Lütfen kullanan arkadaşlar tavsiyelerini yazarsa sevinirim. Şimdiden Çok teşekkürler.

|
      |

2oo9 Toyota AURİS 1.4 D-4D COMFORT EKSTRA
      YAKAMOZ GÜMÜŞÜ

• Binbaşı
      1899 Mesaj
      28 Mayıs 2009 20:21:24
      Haziran 'ın ilk haftası Meguairs 'a götürüp yaptırmayı planlıyorum
      |
      |

Eski nick: Rancour (2001-2004) R.I.P
    • Binbaşı
      1324 Mesaj
      29 Mayıs 2009 20:07:49
      quote:

Orjinalden alıntı: TorwaK

Haziran 'ın ilk haftası Meguairs 'a götürüp yaptırmayı planlıyorum

Fiyat olarak ne hocam
      |
      |

• Binbaşı
      1899 Mesaj
      30 Mayıs 2009 00:29:54
      Gittiğimde pazarlık yaptım. 150 nakit 'e anlaştım.
      |
      |

Eski nick: Rancour (2001-2004) R.I.P
    • Yüzbaşı
      357 Mesaj
      30 Mayıs 2009 12:07:18 Konu Sahibi
      yok mu fikir sunacak bir arkadaş.???

kimsenin bilgisi yok mu bu konuda arkadaşlar.????
      |
      |

YAKAMOZ GÜMÜŞÜ

• Yüzbaşı
      434 Mesaj
      31 Mayıs 2009 09:38:27
      Würth iyi diyorlar üstad. Sonax'ta da Shell kampanyası var 250 TL'ye geliyor. Ona da bakabilirsin.
      |
      |

The Day that never comes
    • Teğmen
      189 Mesaj
      01 Haziran 2009 11:53:06
      Herkese Merhaba,
      Boya korumada Meguiars'ı tek geçebilirsiniz.Ama asla unutmayın kullanılan malzeme kadar uygulama merkezi de önemlidir.
      Ankara'da bulunan arkadaşlar için HappyCar'ın sahibi Şaban Akdaş ile iletişime geçmesini tavsiye ederim.Telefonu 533-6536001.Ayrıca 7 ilde şubeleri var.Bu adamlar TOFAŞ'a Bursa fabrikasında taşeron olarak da iş yapıyorlar ve bana göre Ziebart ve Sonax ile rekabet edebilecek kalitede tek Türk firması.
      Yeni aldığım aracım için cam film(Solargard) ve Meguiars boya+motor+iç döşeme korumayı 520 tl'ye yaptırdım.İsim vermiyim,başka bir yerde sadece boya korumaya 200 tl istediler.
      Ve çok iyi iş çıkarıyorlar.Acayip titiz biri olduğumu söyledim ki öyleyimdir,adam bana "Çankaya şubemize gelin,hem çayımızı için hem de nasıl uygulama yaptığımızı görün,sonra karar verin dedi...".Ve gerçekten bu kadar başarılı olacağını tahmin etmemiştim.
      Ankara'da yer alan arkadaşlar isterlerse Çankaya şubesinin müdürü olan Tahsin Bey'le iletişime geçebilirler.5336536002.
      Tüm bunları gidip Ziebart ya da Sonax'ta dünyanın parasını bayılmayın diye yazdım.Umarım yardımcı olmuşumdur.
      |
      |

• Yüzbaşı
      434 Mesaj
      01 Haziran 2009 18:39:43
      Meguiarsta karar kıldım ben de. Konyadaki tek bayi var. 250-300 arası dedi. 225'e zor ikna ettim. Tek bayi olunca fazla zorlayamadık. Sonax'ın 360 TL fiyat çektiği yerde iyidir dedim artık ne yapayım. Siyah olmasaydı yaptırmazdım ama güneş yanığı yapması çok kuvvetli ihtimal arabanın. Siyah araba alacaklar bundan sonra bunu düşünsünler bence.
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

The Day that never comes
    • Teğmen
      140 Mesaj
      01 Haziran 2009 22:07:22
      İnegöl'de oto yıkamacı bir arkadaşım var o da meguiars oneriyor ,gerçi ellerinde birtek o var ,abd mal ıdiyo :D normalde 200TL felan dio ama eskiden beri tanıdığım için bana 150tl felan veren yeter dedi ancak arkadaş malzeme kadar uygulayan da önemli demiş ,şimdi içime bi kurt düştü
      |
      |

There is no guarantee that you will live to see another day
    • Yarbay
      3552 Mesaj
      01 Haziran 2009 23:46:51
      Meguiars tabiki
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      02 Haziran 2009 10:10:44
      Ben bir çok firmayı denedim diyebilirim aracım 2007 model ve 6 defa farklı firmalarda uygulama yaptırdım en son Carwax diye bir firmada ve aracım şuan sıfır durumda diyebilirim. Aslında burda önemli olan birşey var oda malzemeyi kullanacak usta ben arkadaşıma yaptırdım aracımı İstanbul'da isterseniz irtibata geçip gereken bilgileri kendisinden alabilirsiniz 0535 468 98 98 0216 455 94 95 Sercan Altıparmak.
      |
      |

Ahmet ALTINYURT
    • Teğmen
      189 Mesaj
      02 Haziran 2009 10:30:01
      quote:

Orjinalden alıntı: bmnankara

Meguiarsta karar kıldım ben de. Konyadaki tek bayi var. 250-300 arası dedi. 225'e zor ikna ettim. Tek bayi olunca fazla zorlayamadık. Sonax'ın 360 TL fiyat çektiği yerde iyidir dedim artık ne yapayım. Siyah olmasaydı yaptırmazdım ama güneş yanığı yapması çok kuvvetli ihtimal arabanın. Siyah araba alacaklar bundan sonra bunu düşünsünler bence.

225 tl sadece boya koruma'mı yoksa,motor+vinil(döşeme koruma) da dahil mi?Bu arada dikkat edin,motor ,vinil koruma denilen yerlerin bazıları sadece motor ve iç detay temizlik yapıyor,koruma uygulamıyor...
      |
      |

• Yüzbaşı
      434 Mesaj
      02 Haziran 2009 15:50:11
      quote:

Orjinalden alıntı: oracleoracle

Alıntıları Göster

225 tl sadece boya koruma'mı yoksa,motor+vinil(döşeme koruma) da dahil mi?Bu arada dikkat edin,motor ,vinil koruma denilen yerlerin bazıları sadece motor ve iç detay temizlik yapıyor,koruma uygulamıyor...

Sadece boya koruma...
      |
      |

The Day that never comes
    • Teğmen
      189 Mesaj
      02 Haziran 2009 21:49:46
      quote:

Orjinalden alıntı: bmnankara

Alıntıları Göster

Sadece boya koruma...

Sadece boya koruma için çok para...Gel Ankara'ya komple korumayı bu fiyata Happycar'da yaptır derim...Hem daha karlı çıkarsın hem de güzel bir haftasonu sehayati yaparsın:)))
      |
      |

• Yüzbaşı
      434 Mesaj
      03 Haziran 2009 17:10:38
      quote:

Orjinalden alıntı: oracleoracle

Alıntıları Göster

Sadece boya koruma için çok para...Gel Ankara'ya komple korumayı bu fiyata Happycar'da yaptır derim...Hem daha karlı çıkarsın hem de güzel bir haftasonu sehayati yaparsın:)))

Karaman-Ankara yol masraflarını karşılayacan mı birader
      |
      |

The Day that never comes
    • Yüzbaşı
      357 Mesaj
      03 Haziran 2009 21:21:47 Konu Sahibi
      çok teeşekküler arkadaşlar. Ben boya koruma olayını Meguiars firmasına yaptırmaya karar kıldım.

İstanbul'da Kadıköy'deki ana uygulama ve eğitim merkezinde yaptıracağım. Resmi internet sitesinde yazan yerde. Herhalde iyi yaparlar.

herkese çok teşekkür, değerli yorumları için.
      |
      |

YAKAMOZ GÜMÜŞÜ

• Yarbay
      2904 Mesaj
      05 Haziran 2009 12:35:55
      Bende SONAX tan fiyat aldım; İÇ+DIŞ+MOTOR YIKAMA toplamda 385 TL peşin fiyat verdiler, bahar kampanyası varmış.
      |
      |

• Yarbay
      3552 Mesaj
      07 Haziran 2009 01:01:16
      würth'ü de tavsiye ederim
      |
      |

• Yüzbaşı
      557 Mesaj
      07 Haziran 2009 13:49:20
      Sonax fena diil diye biliyorum
      |
      |

2015 Skoda Superb Combi Elegance 1.6 TDI DSG
      2005 Hyundai Accent Admire 1.3 M/T
    • Er
      1 Mesaj
      18 Haziran 2009 09:59:06
      arkadaşlar ben aracı sonax a götürdüm diğerlerinide gezdim sordum ama NANO boya koruma türkide sadece SONAX da var cam görüntüsünde seramik bazlı bir boya koruma daha dogrusu kaplama tarzı bişey ben çok memnunum saga sola emanet edemem aracımı sizede tavsiye ederim boya koruma ve temizlik hakkında yardımcı olabilirim
      |
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.