Şimdi Ara

ZİEBART - SONAX - MEGUİARS boya koruma tavsiye... (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
8
Favori
72.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: HardAware

arkadaşlar, arabamın üzerine ağaç reçinesi dolayısıyla sarı renk benekler kaldı. yıkattım çıkmadı.

temizletmek için aradığım heryer de, polisaj makinasıyla üzerinden geçip boya koruma yapmak lazım dediler. Konuyla ilgili öneriniz varmı, eğer denilen işlemi yap derseniz hangisini kullanayım. sonax, meguiars ya da doğuş oto da da yaptırabilirim. doğuş polytop diye bir markanın ürünlerini kullanıyorlarmış.

kil uygulaması yaparsanız o lekeler reçineler çıkar polısaj yapılmıyacaksa soft kil öneirirm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tokyo garage

quote:

arkadaşlar, arabamın üzerine ağaç reçinesi dolayısıyla sarı renk benekler kaldı. yıkattım çıkmadı.

temizletmek için aradığım heryer de, polisaj makinasıyla üzerinden geçip boya koruma yapmak lazım dediler. Konuyla ilgili öneriniz varmı, eğer denilen işlemi yap derseniz hangisini kullanayım. sonax, meguiars ya da doğuş oto da da yaptırabilirim. doğuş polytop diye bir markanın ürünlerini kullanıyorlarmış.

kil uygulaması yaparsanız o lekeler reçineler çıkar polısaj yapılmıyacaksa soft kil öneirirm

http://www.hepsiburada.com/meguiar-s-clay-bar-boya-agdasi-kili-kiymetli-arac-boya-temizleme-851001-p-OTM851001

şu ürün iş görür mü acaba ? bir de bu işlemi kendim yapsam araca zarar verme ihtimalim var mıdır? Teşekkürler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tokyo garage

quote:

http://www.hepsiburada.com/meguiar-s-clay-bar-boya-agdasi-kili-kiymetli-arac-boya-temizleme-851001-p-OTM851001

şu ürün iş görür mü acaba ? bir de bu işlemi kendim yapsam araca zarar verme ihtimalim var mıdır? Teşekkürler.

iş görür aracı öncelikle detaylı bir sekilde yıkayın hatta iki kere yıkasanız daha ii olur sonra sprey başlıklı bir şişeye su ve 1 2 damla sıvı sabun koyun yapıcagınız yerre devamlı sıkarak dogrusal hareketlerle yüzeri temizleyin kili kesinlikle yere düşürmeyin uyguladıgınız alan çok kirlenince kir içe gelicek şekilde katlayın devam edin bide kili başlamadan önce ikiye bölün yarısı yeterlidir

• Arkadaşlar yaz geldi. Pasta-cila güncel yaptıran ve ücret bilgisi verebilecek olan arkadaşlar var mı?
  • Bisikletim için verdiğim linkteki şampuanı aldım:

https://m.n11.com/carpex-carnauba-wash-wax-cilali-oto-sampuani-1-litre-P138132147?cid=604001&gclid=EAIaIQobChMImLmV0ejc1wIVBxDTCh2W7Q-yEAkYCSABEgKX0PD_BwE&gclsrc=aw.ds

Şampuan carnaubalı (boya koruma maddesidir) ve cilalı bir şampuan. Önceden pril ve atletle yıkayıp cila sürüyordum. Bu şampuanı uygularsam aradaki fark ne kadar olur? Cilalı şampuan uyguladıktan sonra cila sürmek gerekir mi? Bu şampuan uygulandığındaki sonuç aynı ürünün meguiars muadiline (ultimate) ne kadar yakın olur? Gönlümde meguiars ultimate almak vardı ama öğrenci bütçesi bu kadarına izin veriyor işte. Bu arada bisikletimi 2016 mayısta 0 km aldım ve yukarıda belirttiğim yöntemle yıkadım. Hareler henüz oluşmadı. Bisiklet mosso legarda 1721 marka.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.