Şimdi Ara

...:: Ford Connect Muhabbet Odası ::... (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.216
Cevap
15
Favori
1.471.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

...::  Ford Connect Muhabbet Odası  ::...
  • Denizli-Çardak Havaalanında Connect

• Polatlı'da Connect

• Afyon'da Connect.

• Bolvadin'de Connect

• M.Kemalpaşa'da ekstra sade bir Connect..

• Mehmet bey, aracın plakasını kapatırken, daha estetik çözümlere ne dersiniz ?
    Bence aracın plakasını paintte komple kapatarak hem resmi bozuyorsunuz, hem aracı kapatıyorsunuz..
    Onun yerine, aracın plakasının son 3-4 harfini, Picasa vb programlarla, şeffaflaştırarak kapatsanız bence daha iyi olacak..
    Bunun gibi..

Bende daha önce plakayı sizin gibi paintten kapatıyordum, sonradan farkettim ki fotoğrafı bozuyoruz.. Ardından zaten plakaları kapatmanın saçma olduğunu anladım ve plaka kapatma adetinden vazgeçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 3 Temmuz 2009; 1:20:52 >

• quote:

Orjinalden alıntı: BmCpRo827

M.Kemalpaşa'da ekstra sade bir Connect..

/>

Evet budur...

Ama o da, araba yeniyken gitmiş, dikiz aynasına koku koymuş, güzelim sıfır kokusunu berbat etmiş, görüntüyü de bozmuş...
  • quote:

Orjinalden alıntı: BmCpRo827

Mehmet bey, aracın plakasını kapatırken, daha estetik çözümlere ne dersiniz ?
    Bence aracın plakasını paintte komple kapatarak hem resmi bozuyorsunuz, hem aracı kapatıyorsunuz..
    Onun yerine, aracın plakasının son 3-4 harfini, Picasa vb programlarla, şeffaflaştırarak kapatsanız bence daha iyi olacak..

Bende daha önce plakayı sizin gibi paintten kapatıyordum, sonradan farkettim ki fotoğrafı bozuyoruz.. Ardından zaten plakaları kapatmanın saçma olduğunu anladım ve plaka kapatma adetinden vazgeçtim.

Cehalet çok zor...

Biz evveliyatta fotoğrafı çıplak haliyle koyardık, sonraları gördük ki plakadan birileri bir şeyler yapıyor, paintte karalayalım dedik, sonra gördük ki, o haliyle bile sahibinden.com gibi sitelerde bizim aracımızın fotoğrafıyla satılık araç ilanı veriyorlar, sonra kenarına köşesine nick yazmaya başladık. Burada Uğur kamil bile arada bir fotoğraflarımıza, şöyle yapsaydın, şu ayardan yapsaydın diyor da biz de kızarıp bozarıyoruz.

Biz zat-ı aliniz gibi sıradışı kamyonculardan değiliz, biz kendi halimizde sefil bir Connect'ciyiz. Ne anlarız picassa micassa gibi şeylerden. Şükür iki laf tıktıklıyoruz klavyeden, adam olduk sanıyoruz.
    />

Sözün özü; daha yeni emeklemekten badi badi yürümeye başladık, siz bizden koşma bekliyorsunuz. Yavaş yavaş abisi, acele etmeden...
    />

• Eray bey, bu da size gelsin...

Bandırma'da Connect.

• quote:

Orjinalden alıntı: jönavrupalı

arkadaşlar bugün çanakkale ili bayramiç ilçesi evciler köyü sınırları içinde olan ayazma ya gittim.hafta sonu kalabalık oluyor diye hafta içini tercih etmiştim.isabet olmuş.kaz dağlarında olan bir yer çanakkale merkez e 100 km mesafede olan bir yer

yol kötü değil ve hep yeşillik boyu yaklaşık 20 metre daha uzun olan karaçam ların arasından gidiyoruz

Hiç bir mesaja bakmadan, direk aşağıya indiğim için bu güzel manzaraları kaçırmışım..

Evciler tarafı güzel yerlerdir.

2 sene öncelerde, Çanakkale'den, Balya'ya sevkiyatımız vardı. Yaklaşık 1 ay kadar o Çanakkale-Bayramiç-Balya yolunu kullanmıştık.. Dolayısıyla Evciler'den geçiyorduk..

2 sene öncesi yol çok bozuktu. Kamyonda da zaten minimum 30 ton yük var. O daracık yolda, rampa aşağı inerken, balataların ısınmasını engellemek için direksiyonda ter dökerken neler çektiğimizi Allah bilir..
    O yüzden o yolu hiç sevmem.. Fakat Evciler tarafı hususi olarak gidilebilecek güzel yerlerden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 3 Temmuz 2009; 1:40:25 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Lukunku

Eray bey, bu da size gelsin...

Bandırma'da Connect.

Belediyemizin emektar Konneti. En kısa sürede, denk gelince bende onun bir fotoğrafını çekerim.
    Teşekkür ederim..
  • Eray bey, rica ederim...

------

Sandıklı'da Connect(ler)

• Çorum'da Connect

• quote:

@Redmilk için;

Connect'in; bulabildiğim en güzel boyut bilgilerini aşağıda veriyorum. Umarım işinize yarar.

Aşağıdaki bilgilerin kaynağı ise burada

DIMENSIONS (mm)

A - Overall length - 4308
    B - Overall width without mirrors - 1795
    C - Overall width with mirrors - 2044
    D - Overall height (laden/unladen) - 1739/1814
    E - Wheelbase - 2664
    F - Rear overhang - 749
    G - Side door entry width - 606
    H - Rear door opening width below belt - 1293
    I - Load width between wheel arches - 1226
    J - Rear door opening height - 1145
    K - Load width - 1490
    L - Side door opening height - 1040
    M - Load floor to roof - 1193
    N - Load length(max)(passenger's seat folded where bulkhead isn't fitted) - 2467
    O - Load length (laden to belt line) - 1583
    P - loading height (laden/unladen) - 496/598
    Q - Front track - 1505
    R - Rear track - 1552
    S - Ground clearance - 166
    W - Cargo Volume - 2.8(cu.m)
    W1 - Cargo volume (front passenger seat folded where bulkhead isn't fitted) - 3.4(cu.m)

WEIGHTS AND LOADS
    Gross vehicle mass(kg) - 2040
    Kerb mass (kg) - 1415
    Payload (gross)(kg)* - 625
    Axle ratio - 4.06
    Max. GTM(kg) with quoted axle ratio - 2840

Mehmet bey teşekkür edrim..

• quote:

Lastikler; 225/40 R18 ebatında.

Mehmet abi bu tamponun altındakı ek türkiyede vamı? senin araca hoş bi hava katar.. hem sadece hem orjinal hemde dikkat cekici

Eger ilerde glx tamponu taktırırsam o parcayı bulamazsam özel yaptırıp takmayı düşünüyorum cünkü...

• Rizede bi transit boga'ya carmış...
    haber hakkında fazla bi bilgi yok sadece bogaya carparakmı bu halde gelmiş bu araç merak ettim

Biz 5-10 cm uctuktan sonra aracın burnu ilk yere carptıktan sonra takla attık ama aracın önünde bunun yarısı kadar hasar yoktu

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ugurkamil

quote:

Orjinalden alıntı: shelby_88

Bu arada chip olayı hala aklımda, araba 95 hp kadar performans verio ve bizim motoru chip uzmanı iyi biliyo.Ben yine normal kullanmaya devam ederim ama gerektiğinde de güç gerekiyo..Sollamaya daha rahat çıkarım, güçsüz kaldığı rampaları daha kolay sıyırırım

Benımde istedigm bu zaten araç sollarken bazen ışıklardan kalkarlen daha seri hızlansın ve özellikle rampalardan sorunsuz cıkıyım ve durkak yapiyim...
    aracı chip'ledik diye her zaman seri kalkışlar yapıcak veya yüksek hızlara cıkıcak halimiz yok...

Babamla bi konuşcam ilk fırsatta...

En yakın yanılmıyorsam burda trabzonda yapan var...

Bayiler bu işi yapıyormu ??

chip tuning maliyeti nekadar bu arada önce fiyatı artılarını eksilerini bi ögreniyim babamın soracagı soruların cevaplarını ögreniyim

Bunların hepsinin cevabını bilmekle beraber, etik değerlerden dolayı ben vermeyeyim. Chiptuning Uzmanı diye DH'de aratın ve bizzat kendisine sorun...

pm yoladım arkada
    aklıma takıl soruları ve maliyetini sordum..
    maliyeti önemli cünkü eger istedigi fiyatla 75'likle 90'lık arasındakı fiyat farkı kadar yada ona yakınsa yaptırmaya degmez diye düşünüyorum...

• Bu aracı dün burda gördüm üzerinde satılık yazısı vardı...
    sahibini babamda tanıyormuş... fiyatını bi sor falan dedim bakırz dedi..

30.000 biraz fazla istemiş ama onlarda üzerine yaptırdıgı masrafa saymak lazım

http://www.sahibinden.com/temiz_ww_camli_van_pazarlik_yoktur-89WQQaXQQ7205063WQQpXQQdisplayitem

şuan için connect'i satmaya niyetimiz yok ama istedigim kiriterlere ve bütçemize uygun transpoter bulursak heran satabiliriz

Connect biraz küçük geliyor bize yazın ablamlar yegenler falan gelince

• dün babam söyledi halamın eniştesi yeni kango'lardan almış 0 dün istanbul'dan gelmdiler kangoyla..
    bu akşam bi aksilik cıkmazsa bize oturmaya gelicekler sorucam hangi mantıkla o kadar parayı gidip kangoya verdiler diye...

Fırsat bulabilirsem bi test sürüsüne cıkıcam araçla...

2. el olsun connect olsun kafan rahat olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurkamil -- 2 Temmuz 2009; 10:24:58 >
  • 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.