Şimdi Ara

...:: Ford Connect Muhabbet Odası ::... (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.217
Cevap
15
Favori
1.471.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mehmet abi şuan daha araştırma aşamasındayım keşin surda ve şu şekilde yaptırıcam demedimki...
    Ayrıca Chiptuning Uzmanı (Mehmet Usta)'nın dedigi yöntemde kesinlikle yaptırmayı düşünmüyorum... Bu işi bilen deneyimli kişiye yaptırma taraftarıyım...

Az önce trabzonda bu işi yapan ustaya e-mail gönderdim ondan gelicek bilgiyi bekliyorum...

Onun dışında daha önce farklı model araçlarına chip tuning yaptıran arkadaşlar var onlardan bilgi alıyorm...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lukunku

Mehmet Usta da kendini geliştirmiş, eskiden illa ki laptop ile yapardı, şimdi uzaktan göndereceği alet ile bile yapıyor, hakikaten takdir ettim.

Yakında aracı internet baglantısı olan bir bilgisayara bagla ben burdan chip tuning yapıyım derse şaşırmam
  • değişik bir foto

...::  Ford Connect Muhabbet Odası  ::...

bunlarda adem ustanın kestane lokantasındaki pişirilmeye hazır alabalıkları pişmişlerini sizi imrendirmemek için fotoğraflamadım

• yalnız başına balık değil sos var içinde sarımsak ,kekik,defne yaprağı aklımda kalanlar balığın içine daha bir sürü malzeme koyuyor .balıklar yaklaşık 300-400 gr arası kızartma 6 tl fırında ise 8 tl

burası da adem ustanın restaurantı
  • lukunku kardeş nerelisin sen izmirlimi :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: jönavrupalı

yalnız başına balık değil sos var içinde sarımsak ,kekik,defne yaprağı aklımda kalanlar balığın içine daha bir sürü malzeme koyuyor .balıklar yaklaşık 300-400 gr arası kızartma 6 tl fırında ise 8 tl

burası da adem ustanın restaurantı

Dostum yeri pek bi beğendim kısmetse önümüzdeki hafta sonu bir solukta Çanakkale üzerinden Akçay eyleycem.şu yol tarifini daha bir açık yapı versen.Ezineden önce mi yoksa sonramı bu sapak.

• quote:

Orjinalden alıntı: jönavrupalı

bunlarda adem ustanın kestane lokantasındaki pişirilmeye hazır alabalıkları

pişmişlerini sizi imrendirmemek için fotoğraflamadım

Olmadı.
    />

Biz ne yapalım, havuzda yüzen balıkları... Nasıl pişer, nasıl yenir, yakınen görmeden anlayamayız. Vallahi Yılmaz bey, sizin efsanelerin arasına pişmiş alabalık da katıldı. (Buharda pişmiş orkinos balığının karın altı birincisiydi)

Bekliyoruz bakalaım, daha ne kadar sabredeceğiz bilmiyorum artık...

• quote:

Orjinalden alıntı: tuningmaster52

lukunku kardeş nerelisin sen izmirlimi :D

Soru böyle mi sorulur?

Siz kimsiniz, necisiniz, siz nerelisiniz, neredesiniz, aracınız nedir, ben neden size nereli olduğumu söyleyeyim?

Ertuğrul kardeşim, hem senin hem de arabanın fotoğrafını gördüm, ama sanki soruş stilin biraz daha nezaket gerektiriyor gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lukunku -- 2 Temmuz 2009; 23:02:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: akmenx

Dostum yeri pek bi beğendim kısmetse önümüzdeki hafta sonu bir solukta Çanakkale üzerinden Akçay eyleycem.şu yol tarifini daha bir açık yapı versen.Ezineden önce mi yoksa sonramı bu sapak.

Oradan İzmir'e de inecek misin? Yoksa ben mi geleyim Akçay'a doğru?
  • Gezi ve yemek fotoğrafları nasıl olur ve nasıl gösterilir?

Azzz sonra...
  • İşte size özel, ızgara mangal keyfi. İzmir'de daha farklı yerler var, ama burası gibisini İzmir'de ben bulamadım. Hem aile olarak gidilebilecek çok temiz ve nezih bir yer, hem de alkolsüz. İzmir'den sırf bunun için çok gelip gitmişimdir Manisa'ya...

Manisa'dan Balıkesir istikametine doğru devam ediyorsunuz.

Yaklaşık 4-5 km sonra yolun (Balıkesir'e doğru) sol tarafında Menekşe et Galerisi var, Petrol Ofisi'nin içinde. Oraya giriyoruz. Tabelalardan da anlaşılabilir.

Akşam vakti gittiğimiz halde, teras katı hınca hınç dolu, yer bulmak mümkün değil.

Sizi içerde buzdolabının içinde hammaddeler karşılıyor. Siz dilediğiniz kadar, dilediğiniz şeylerden dilediğiniz gram seçiyorsunuz, daha doğrusu ustalar sizin adınıza, sizin talimatlarınız doğrultusunda seçiyorlar. Genellikle kuzu eti türünden şeyler mevcut, biraz tavuk göğsü ve tavuk kanatı ve biraz da sucuk. Buranın en büyük özelliği; kuzu etinin lezzeti. Her ne zaman gitseniz, inadına yumuşak, kokulu ve lezzetli. Ben de saman gibi etleri sevmiyorum, illa kokulu olacak. Onun için dana eti, tarzım değil.

Seçilen etler, ustalar tarafından birbirine karıştırılmadan bölüm bölüm kızartılıyor. Önde ızgarada çevrilmiş soğan ve bibe, onlar da tabağa konuluyor.

Terasta, siparişlerin hazırlanmasını beklerken, kenarda köşede bir yer buluyoruz. Aşağıdan hem bizim Connect'i hem de "Manisa-Bursa sürat yolu" nu gözlüyoruz.

Ufaklıklar için özel yerler de var...

Ve....

Huzurlarınızda... (Hepsini göstermeyeyim )

Yanında salata ve piyaz şirketin ikramı... Göveç yoğurdunu ters çevirseniz bile devrilmiyor...

Afiyet olsun...

Ardından yine çay veya kahve, şirketin ikramı...

Yemek ve gezi fotoğrafı da böyle olur...

• oyyoyyoyy gece gece olurmu bu şimdi sayın Lukunku.Ben size pizza versem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: akmenx

oyy oyy oyy gece gece olurmu bu şimdi sayın Lukunku.Ben size pizza versem.

Bunun yerine pizza yenir mi hiç?

Hele böylesine harika bir lezzet varken...
    />

Ya da siz pizza yeyin, ben bunlardan...
  • yanında profiterol versem.
  • Hani nerede göremedik?

Bir de zaten şiştik, neremize yiyeceğiz onu da? Hem o hamur işi...

Soda içelim biz onun yerine..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lukunku -- 3 Temmuz 2009; 0:18:44 >
  • quote:

Şunlar olsaydı şimdi..Zaten hafif bir açlık bastırdı..Ahh ahhhh..Kenarından köşesinden ayırmışsınızdır siz..Pm'den adresimi atıyorum..Sarıp sarmalayıp gönderirsiniz artık

• Evet konu başlığımıza connect paylaşım dışında 'nerde ne yenir ve yeni lezzetler' başlığını ekleyebiliriz, böylece acıkanlar girmemiş olur
  • @Sye88;

He he he; çok beklersin...

Dün gece hepsini hallettim, şu anda kana bile karıştı...

@shelby_88;

Muhabbet odası diyoruz, Connect'le gittiğimiz yerleri de yazıyoruz, bu tarz paylaşımlara ne zaman hayır dedik ki. Yapmayanlar utansın...
  • slm iyi geceler mehmet abi allah izin verirse ayın 10 gibi izmirde olucam müsait olursam cayını içmeye gelicem eğer herhangi bire işin yoksa neyse iyi gecerler

saygılar sevgiler bizden (kral_connectci)
  • 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.