Şimdi Ara

...:: Ford Connect Muhabbet Odası ::... (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.217
Cevap
15
Favori
1.471.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Connect veya başka bi markayı görmeden bilmeden gidip araç alanda çok var, hepsini iyi araştırmak bilmek gezmek gerekir...İyiki ogün Ford'a gitmişiz, binmişiz bakmışız...
    Şimdi büyük ihtimal megan2 alırdık, yada uygun bi araç yada clioya devam Ama şunu biliyorum ki bundan sonra geniş olmadan nasıl başka arabaya binicem :)

Bu arada chip olayı hala aklımda, araba 95 hp kadar performans verio ve bizim motoru chip uzmanı iyi biliyo.Ben yine normal kullanmaya devam ederim ama gerektiğinde de güç gerekiyo..Sollamaya daha rahat çıkarım, güçsüz kaldığı rampaları daha kolay sıyırırım
  • Bu formla tanıştığımda mesaj sayım 600 kadar idi.Ve mesajlarımın %90 ı ford connnect için oldu.Üstüne 1000 eklemişiz yani 1000 kada mesajım var...Nice 1000 mesajlara

İlk yazdıklarımı hatırlıyorumda....Nasıl araç, gidermi? 90 lıkmı alsak ? Az kaldı.. Haftaya gelio Vergisi çokmu.. Bu nasıl olur? Şunu nasıl yaparız? ....Heyt be 6.aya girdik bugun alalı 5000kmlerde araç Zaman ne çabuk geçiyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: shelby_88

Bu formla tanıştığımda mesaj sayım 600 kadar idi.Ve mesajlarımın %90 ı ford connnect için oldu.Üstüne 1000 eklemişiz yani 1000 kada mesajım var...Nice 1000 mesajlara

İlk yazdıklarımı hatırlıyorumda....Nasıl araç, gidermi? 90 lıkmı alsak ? Az kaldı.. Haftaya gelio Vergisi çokmu.. Bu nasıl olur? Şunu nasıl yaparız? ....Heyt be 6.aya girdik bugun alalı 5000kmlerde araç Zaman ne çabuk geçiyo

Çekiyor mu peki 75'lik ?
  • Yollar

...::  Ford Connect Muhabbet Odası  ::...
  • .

• quote:

Orjinalden alıntı: Lukunku

quote:

Bu formla tanıştığımda mesaj sayım 600 kadar idi.Ve mesajlarımın %90 ı ford connnect için oldu.Üstüne 1000 eklemişiz yani 1000 kada mesajım var...Nice 1000 mesajlara

Çekiyor mu peki 75'lik ?

Dobloda yük yokken çok seri, kim ne dersedesin.2.5 senede 115.000km devirdik

• şıııt üstekiler
  • quote:

Bu arada chip olayı hala aklımda, araba 95 hp kadar performans verio ve bizim motoru chip uzmanı iyi biliyo.Ben yine normal kullanmaya devam ederim ama gerektiğinde de güç gerekiyo..Sollamaya daha rahat çıkarım, güçsüz kaldığı rampaları daha kolay sıyırırım

Benımde istedigm bu zaten araç sollarken bazen ışıklardan kalkarlen daha seri hızlansın ve özellikle rampalardan sorunsuz cıkıyım ve durkak yapiyim...
    aracı chip'ledik diye her zaman seri kalkışlar yapıcak veya yüksek hızlara cıkıcak halimiz yok...

Babamla bi konuşcam ilk fırsatta...

En yakın yanılmıyorsam burda trabzonda yapan var...

Bayiler bu işi yapıyormu ??

chip tuning maliyeti nekadar bu arada önce fiyatı artılarını eksilerini bi ögreniyim babamın soracagı soruların cevaplarını ögreniyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurkamil -- 1 Temmuz 2009; 21:33:04 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ugurkamil

quote:

Orjinalden alıntı: Redmilk

Bende yokuş aşşağı aynı yokuş yukarı aynı yan aynı velhasıl sorun yok.
    Ekleme frenlerin önemli acilen servise gitmeni öneririm şamandırayı boşver..

Frenlerde sorun olsa yüksek hızlarda düz yoldada sorun cıkarması gerekmiyormu? sadece neden rampada bu sorun var? benım kafamada bu takıldı 1 hafta sonra gidicem o zaman akadar dikkatli kullanıcam zaten bakım zamanı yaklaştıgı için dikkatli kullanıyorum ani hızlanasım bile gelmiyor

Bu şekilde devam edersen birsüre sonra düz yolda'da başlıyacaktır tabii hidrolik fren yağındansa?

• quote:

quote:

quote:

Bende yokuş aşşağı aynı yokuş yukarı aynı yan aynı velhasıl sorun yok.
    Ekleme frenlerin önemli acilen servise gitmeni öneririm şamandırayı boşver..

Frenlerde sorun olsa yüksek hızlarda düz yoldada sorun cıkarması gerekmiyormu? sadece neden rampada bu sorun var? benım kafamada bu takıldı 1 hafta sonra gidicem o zaman akadar dikkatli kullanıcam zaten bakım zamanı yaklaştıgı için dikkatli kullanıyorum ani hızlanasım bile gelmiyor

Bu şekilde devam edersen birsüre sonra düz yolda'da başlıyacaktır tabii hidrolik fren yağındansa?

eger servise gitmeden önce şehir içindede en ufak bi sorun hissedersem direk servise gidicem zaten

Günde ortalama 7-8 km yapıyorum ve hız yapmıyorum...

• arkadaşlar bugün çanakkale ili bayramiç ilçesi evciler köyü sınırları içinde olan ayazma ya gittim.hafta sonu kalabalık oluyor diye hafta içini tercih etmiştim.isabet olmuş.kaz dağlarında olan bir yer çanakkale merkez e 100 km mesafede olan bir yer

ayazmaya giderken bayramiç barajı yanından geçiyoruz .harika manzaralar var

yol kötü değil ve hep yeşillik boyu yaklaşık 20 metre daha uzun olan karaçam ların arasından gidiyoruz

• burada bugün benimki dahil birisi yeni kasa olmak üzere 5 adet connect vardı.mümkün olsaydı da hepsini yanyana park etseydik ama

bendeniz ve connectler

• bu ihtiyar delikanlı da benim tekrar eklliyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: jönavrupalı

arkadaşlar bugün çanakkale ili bayramiç ilçesi evciler köyü sınırları içinde olan ayazma ya gittim.hafta sonu kalabalık oluyor diye hafta içini tercih etmiştim.isabet olmuş.kaz dağlarında olan bir yer çanakkale merkez e 100 km mesafede olan bir yer

yol kötü değil ve hep yeşillik boyu yaklaşık 20 metre daha uzun olan karaçam ların arasından gidiyoruz

Yılmaz bey, paylaşımınız için teşekkürler. İçlerinde en çok bu fotoğrafı beğendim, emeğinize sağlıkç...

E tabi bir de sizin fotoğraflarınız. Siz de arz-ı endam ettiniz ya, artık gam yemeyiz...

• quote:

quote:

Benımde istedigm bu zaten araç sollarken bazen ışıklardan kalkarlen daha seri hızlansın ve özellikle rampalardan sorunsuz cıkıyım ve durkak yapiyim...
    aracı chip'ledik diye her zaman seri kalkışlar yapıcak veya yüksek hızlara cıkıcak halimiz yok...

Babamla bi konuşcam ilk fırsatta...

En yakın yanılmıyorsam burda trabzonda yapan var...

Bayiler bu işi yapıyormu ??

chip tuning maliyeti nekadar bu arada önce fiyatı artılarını eksilerini bi ögreniyim babamın soracagı soruların cevaplarını ögreniyim

Bunların hepsinin cevabını bilmekle beraber, etik değerlerden dolayı ben vermeyeyim. Chiptuning Uzmanı diye DH'de aratın ve bizzat kendisine sorun...

• quote:

Orjinalden alıntı: akmenx

quote:

Orjinalden alıntı: Lukunku

quote:

Çekiyor mu peki 75'lik ?

Dobloda yük yokken çok seri, kim ne dersedesin.2.5 senede 115.000km devirdik

Daha nice 115.000 km'lere...

Biz buradayız da siz gitmişsiniz bu sefer...

• Farklı

• @Redmilk için;

Connect'in; bulabildiğim en güzel boyut bilgilerini aşağıda veriyorum. Umarım işinize yarar.

Aşağıdaki bilgilerin kaynağı ise burada

DIMENSIONS (mm)

A - Overall length - 4308
    B - Overall width without mirrors - 1795
    C - Overall width with mirrors - 2044
    D - Overall height (laden/unladen) - 1739/1814
    E - Wheelbase - 2664
    F - Rear overhang - 749
    G - Side door entry width - 606
    H - Rear door opening width below belt - 1293
    I - Load width between wheel arches - 1226
    J - Rear door opening height - 1145
    K - Load width - 1490
    L - Side door opening height - 1040
    M - Load floor to roof - 1193
    N - Load length(max)(passenger's seat folded where bulkhead isn't fitted) - 2467
    O - Load length (laden to belt line) - 1583
    P - loading height (laden/unladen) - 496/598
    Q - Front track - 1505
    R - Rear track - 1552
    S - Ground clearance - 166
    W - Cargo Volume - 2.8(cu.m)
    W1 - Cargo volume (front passenger seat folded where bulkhead isn't fitted) - 3.4(cu.m)

WEIGHTS AND LOADS
    Gross vehicle mass(kg) - 2040
    Kerb mass (kg) - 1415
    Payload (gross)(kg)* - 625
    Axle ratio - 4.06
    Max. GTM(kg) with quoted axle ratio - 2840

• Ayrıca yukardaki bilgiye ilave olarak; >bu< ve >şu< linklerde de farklı ebat bilgileri var.

divxplanet'ten gelen bilginizle yabancı dil konusunda sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum.

Eğer bunlar yetersiz gelirse haber verin, daha başka yerlere de bakalım...

• Lastikler; 225/40 R18 ebatında.

• 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.