DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Word'de sayfayı 2 ye bölmek..!?
8
Cevap
0
Favori
58.834
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Word'de sayfayı 2 ye bölmek..!?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      34 Mesaj
      08 Nisan 2009 18:51:04
      mrb..ben yaprak test yazıcam taslagını bilirsiniz..wordde sayfayı 2 ye bölüp ortaya çizgi çekip yazı yazmak istiyorum??

nasıl oluyorama??
      tşkler

• Yarbay
      4196 Mesaj
      08 Nisan 2009 18:56:28
      Sütunlar'a gelip kaç sütuna bölmek istediğini seç. Test için 2 yapıyorlar sonra sayfa sonuna geldiğinde otomatik sayfanın sağ tarafına geçecektir.

Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.
      Son, başlangıçtı...
    • Onbaşı
      34 Mesaj
      08 Nisan 2009 18:57:31
      saol bunu biliyorumda o 2 sütun ortaısna çizgi çekmek istiyorum o nasıl olcak??

• Binbaşı
      1479 Mesaj
      08 Nisan 2009 18:57:47
      Yaprak mı

şaka gibi ya forumda kız görmek

Volvo For Life.
    • Onbaşı
      34 Mesaj
      08 Nisan 2009 19:00:24
      niye hep erkeklerlemi doluscak forumlar??

çizgi nasıl oluyor bilen varmı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ss500 -- 8 Nisan 2009; 19:00:32 >

• Yüzbaşı
      790 Mesaj
      08 Nisan 2009 19:09:27
      tablo ekle iki sütunluk sadece ortaya çizgi çizdir. ben o şekilde yapıyordum.

Katılım zamanı: 2006
    • Yarbay
      4196 Mesaj
      08 Nisan 2009 19:16:07

quote:

Orjinalden alıntı: Wasell

tablo ekle iki sütunluk sadece ortaya çizgi çizdir. ben o şekilde yapıyordum.

Nasıl çizgi çizdiriyoruz ortaya? Tablo çiz ile yapmayı denedim. Başarı sağlasaydım önerecektim ama yukarıdan aşağı düz bir çizgi çizmiyor. Dikdörtgen olarak tablo oluşturuyor hep.

Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.
      Son, başlangıçtı...
    • Yarbay
      3318 Mesaj
      08 Nisan 2009 19:16:07
      üsteki segmelerden biçime tıkla
      biçimden SÜTUNLARA TIKLA
      sütünlara tıkladıgında küçük bir sayfa acılacak orda tıklanacak bir yer göreceksin oraya tıklayında araya çizgi koyacak

[image]local://upfiles/145412/4944D5F6E23D4C1883EBA4A1CDB17FBC.jpg[/image]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necrovirus -- 8 Nisan 2009; 19:18:26 >

• Onbaşı
      34 Mesaj
      08 Nisan 2009 19:52:57
      tşkler denicem..:)

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Word'de sayfayı 2 ye bölmek..!?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.