Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (2101. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
45.111
Cevap
162
Favori
3.530.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20992100210121022103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mesafe4272

arkadaşlar herkes çok yakar diyor şevrolete sedan ile hatchback binenler lpg de ne yakıyor abi sizin bi yazıverin ya

Litre hesabı en doğrusudur ama ben size kuruş olarak söyleyim.

Benim aracım şehir içi 25 kuruş yakıyor. Yalnız, özellikle sabahları deli trafiğin içinde oluyorum. Ankara'da yaşıyorum. Şöyle diyim, 5 km'lik yolu20-25 dakikada geçiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar herkes çok yakar diyor şevrolete sedan ile hatchback binenler lpg de ne yakıyor abi sizin bi yazıverin ya

lpg şehir içi denizli şartlarında max 25 kuruş yaktırdım yaş 20
    şehir dışı genelde 20 kuruş civarı gidilen yol düz veya rampa aşağılarda cut of yaparak inince altlarını da gördüm ama emekli sürüşü yapmak lazım

özetle lpg de az benzinde çok yakıyor
    misalen corolla 1.33 yakıt konusunda çok övülen bir araba onuda uzun bir süre test imkanımız oldu benzinli kendisi ve 11 binde o kadar övülen araç benzinli olunca haliyle türk insanına yine çok yine çok üstelik araç benzinli psikolojisiyle kullanıldığı halde çok geldi bize

düzeltme: benzin lpg de az çok karşılaştırması litresel değil duygusal olarak ifade edilmek istenmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saimbal -- 26 Ekim 2016; 13:12:48 >
  • Arkadaşlar şu meşhur "code 95" olayını yaşıyanınız var mı?
    3 ay önce ilk yandı koltuk altındaki sarı kabloları bi salladım söndü.Bugün yine yandı ne yaptısam boş.
    Nasıl halledeğiz bu işi?
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d.yigit -- 26 Ekim 2016; 23:42:47 >
  • d.yigit D kullanıcısına yanıt
    Soketleri değiştirmek lazım. Bir ara garantiden değiştiriyorlardı, servise sormakta fayda var.

*Soketin üzerini bant ile sarıp sabitlemeyi denediniz mi?
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler...
    Her iki şıkkıda bir deniyelim

• Arkadaslar hb cruze ile sedani arasindan hangisini tercih edersiniz?

• okulaptus O kullanıcısına yanıt
    Hb, çünkü daha sportif ve hoş görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Hb, çünkü daha sportif ve hoş görünüyor.

diyorlar ki viraja girildiğinde sedan savrulmaz ama HB savrulur bu doğru mudur HB kullanan arkadaşlar
  • mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    Sedan kullanmadım ama hb oldukça iyi yol tutuyor, aralarında fark olması çok zor. Hurafe bunlar

• quote:

Sedan kullanmadım ama hb oldukça iyi yol tutuyor, aralarında fark olması çok zor. Hurafe bunlar

Valla bencede HB ama bagaj sedana göre küçük diyen mi ararsın işte savruluyor diyen mi ararsın bence HB aynı 1.16 yakışıklı araba.
    Hb savruluyor diye birşey yok zaten unutun onu, bagaj olarak da sedan 450 litreydi yanlış hatırlamıyorsam, hb de 413 litre. Çok fark yok yani arada, ayrıca hb nin geniş bagaj ağzı sayesinde yükleme yapmak daha kolay ve daha kullanışlı.

• quote:

Hb savruluyor diye birşey yok zaten unutun onu, bagaj olarak da sedan 450 litreydi yanlış hatırlamıyorsam, hb de 413 litre. Çok fark yok yani arada, ayrıca hb nin geniş bagaj ağzı sayesinde yükleme yapmak daha kolay ve daha kullanışlı.

Evet hocam böyle söylediler senin dediğin gibi bende yarın aracımı vereceğiö ve kesinlikle bir Plus paket sunrooflu otomatik cruze alacağım artık sedan HB ne denk gelirse abaartmamak koşuluyla boya olabilir ama değişen istemiyorum.Değişenli aracı satmak ölüm cidden.bakalım inşallah bulurum bir cruze.
    Umarım bulursunuz istediğiniz aracı, keyifli arabadır memnun kalırsınız

• 2012 çıkışlı
    2011 desing edition plus
    32000 km
    değişensiz orjinal
    tüphiç takılmadı
    otomatik vites
    pecochipli
    emsalsiz temizlikte simsiyah sedan kasa artıları mevcut
    fiyat aralığı ne olur ??

• Selamın aleyküm.
    Arkadaşlar bu mesajı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyorum.

Malum forumda cruze araçlar için bir takım modül ve yazılım diye aslı astarı olmayan illegal işler yürüyor.

Bu durumun ne olduğunu bütün çıplaklığıyla ortaya koymamıza rağmen tehdit ediliyoruz ve forumda ki mesajlarımız siliniyor.

Yanlışmı biliyorum!!!!

İfade özgürlüğü yok mu???

Bu forumda insanlar tecrübelerini paylaşamaz mı?

Lütfen bu fırsatçılara aman vermeyin.
    İçeriği ne olduğu belli (3k3 direnç!!!!) fatura kesilmiyor ve içeriği açıklanmıyor!!!!

Bahsedilen modülün içini açın 3k3 direnç çıkıyor.
    Farkı birşey çıkarsa söyleyin zararınızı karşılayacağım.

İŞTE SİZE İSPATI 244. SAYFA. AÇIN OKUYUN

BU KONUNUN 244. SAYFASI SİZE BÜTÜN GERÇEKLERİ SÖZLER.

Önce delikanlı olacak insan yaptığının arkasında durarak güven verecek.

İse yarıyor ise takdir ederiz.
    Lakin durum illegal faturasız devletten vergi kaçırarak yapılan bir işlem ise bu duruma bu forum yöneticileri dahil dur demeliyiz.

• Ben ürünü hiç bir zaman kötülemedim!!!!
    Sadece alternatif sundum.
    Gözde büyütmeyin dedim
    Yanıltıcı oluyor diye..
    Alan arkadaş çok büyük umut ile alıyor memnun olan alabilir fakat memnun olmayan derdini. Anlatamıyor.
    Engelleniyor.
    Mesajları siliniyor.

Aynı işlemi 3K3 direnç ile yapabilirsiniz ve her elektronikçide bulabilirsiniz dedim.
    İsteyen modül olarak alır maliyetine katlanır
    Lakin unutmayın.
    3K3 Direncin fiyatı sadece 1-2 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SİLENTHATE -- 31 Ekim 2016; 14:19:53 >
  • Forumda konuya hakim arkadaşların yorumlarını bekliyorum

Tersini iddia eden varsa tartışma ortamına hazırım..

• Bu arada aranızda bu duruma nedenbu kadar önem veriyorsun diye düşünenler olabilir. Söyleyeyim:

İlk başta sadece içerik hakkında bilgi almaya çalıştım.
    Bu forum ve diğer platformlarda lakin engel yedim ve mesajların silindi.

Yine araştırma yaptım ve içerik açıkladım yine engeli yedim.

Benim düşüncelerim doğru değilse geç klavye başına çürüt tezimi...

Hakaret etmedim küfür etmedim yinede engellendim.

Olmaz Forumdaşlar olmaz yakışı kalmaz.

• quote:

quote:

Evet hocam böyle söylediler senin dediğin gibi bende yarın aracımı vereceğiö ve kesinlikle bir Plus paket sunrooflu otomatik cruze alacağım artık sedan HB ne denk gelirse abaartmamak koşuluyla boya olabilir ama değişen istemiyorum.Değişenli aracı satmak ölüm cidden.bakalım inşallah bulurum bir cruze.

Hem NB hemde HB aldım kullandım, savrulur falan hikaye.

Sedan her ne kadar bagaj olarak büyük gözükse de, HB olanın yükleme ağzı ve genişliği NB den daha kullanışlı.
  • Arkadaşlar son 1 hafta 10 gündür arabanın sesi baya bir kabalaştı.Dizel gibi neredeyse.Herhangi bir arıza ışığı yanmıyor sebep ne olabilir sizce?
    Birde aracın yağı daha önce ne zaman değişmiş bilmiyorum yağı da değiştireyim diyorum. gm dexos 2 5w30 kendim alıp değiştirtmek istiyorum malum sanyi de elinde hangi yağ varsa en iyisi bu diyorlar.
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d.yigit -- 1 Kasım 2016; 16:57:39 >
  • 
Sayfa: önceki 20992100210121022103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.