Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.379
Cevap
18
Favori
713.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o ses plakalıktan gelıyodu ve hosuma gıdıyodu ılk zamanlar=) sonra kafamı sısırmeye basladı plakalıgı soktum plakayı yapıstırdım sadece o ses kesıldı=) o vıdeo nerde cıkıyo onur yuklenmedı dedı bnde pek ugrasmadım.ıtorpıdodu o uc ısıgı ve arka bagaj ısıgını led e cevırdım plakalıktakı gıbı, bı soket cıktı takamamıstım ama o soket bostaymıs pejo bıle ılk once denedı sonra bulamadı bosta dedı ruhsat cıkmıstı ıptal ettıremedık zaten 90 bg premıum back ı yokmus daha dogrusu uretımden yenı kalkmıstı o aralar ,110 bg 34 bın tl ıstıyodu babamda o kadar veremem dedı bunu almıstık mecburen ama ıyı oldu adamlar bıze karsı hep tıtızler cunku magduruz dıye ındırımler,tamponlar boya olayı falan affettırdıler kendılerını=).
  • arac ıcı ledler (gunduz cekım=)

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>
  • arka led
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdim11

arac ıcı ledler (gunduz cekım=)

nerden aldınız degişmek kolaymı kaça mal oluyor
  • ustam 2lı olarak satılıyo 10 tl ,2 cıft aldım toplam 4 ampul 20 tl. degısmesı cok kolay sız bıle yapabılrsınız ısıgın oldugu kısmn ustune bakarsınız cıtcıtlı sıstem bı tornavıda yardımı ıle cıkıyo ama arıza ısıgı yakmayanlarından alın yoksa kesme yapıyo kesık kesık yanabılıyo.)

• quote:

Orijinalden alıntı: erdim11

ustam 2lı olarak satılıyo 10 tl ,2 cıft aldım toplam 4 ampul 20 tl. degısmesı cok kolay sız bıle yapabılrsınız ısıgın oldugu kısmn ustune bakarsınız cıtcıtlı sıstem bı tornavıda yardımı ıle cıkıyo ama arıza ısıgı yakmayanlarından alın yoksa kesme yapıyo kesık kesık yanabılıyo.)

gece nasıl kuvvetlımı ışık

neden 4 tane aldınız 2 tane degilmi zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aziz Kancar -- 23 Haziran 2010; 21:14:47 >

• on tarafa uc tane: sol taraf lambası ,sag taraf lambası ve kapılar acıldıgında yanan ortakı lamba , bıde arka bagajdada bı tane var toplam 4 led ampul.
  • arkadaşlar bildğiniz parçacı yada cıkmacı varmı

bana acıl sis farı cercevesi nikelajı lazım yolda tas sekmesı yuzunden kırıldı cok kotu duruyor servise sordum tanesıne 330 tl fıyat verdı bana daha hesaplı lazım
    yardımlarınızı beklıyorum
  • ustam kazalı araclara bı bak sahıbınden.com da bulabılırsen anca orda bulursun. benım arabamda yok ama boaya var govde rengınde cıtroen gıbı en son care bulamazsan sende öyle yaparsın
  • arkadaşlar aracımı 15.000 bakımına götüreceğim 1 hafta içinde.aracımdan her zamanki gibi alt takımdan ses geliyor azda olsa.bir de içerideki bütün vidaları sıktırmak istiyorum çünkü içeriden de plastik sesi var.bana önerebileceğiniz arabanın şurasından veya burasından da ses gelebilir kontrol et diyebileceğiniz yerler war mı.yardımcı olursanız çok sewinirim...

• benım on taraftakı yukarda davlumbaz gıbı bısy var o ses cıkarıyodu parke yollarda dırt dırt dıye bı ses . sıkmakla gecmedı dahada arttı hatta sonra kendım cıkardım parcaları sılıkonlayım vıdaladım sımdı ses gelmıyo o tıtresım sesını sılıkon yardımıyla kestım. kelebek camlarım arada ses cıkarır onlarda uc baglantı noktalı kendınde sıkabılırsın. bagaj kapagındakı ses varsa eger servıste fıtıl ayarı yaptır aslan tas gıbı olur=)
  • Arkadaşlar Peugeot tepee premium 90 hp modelini kullanıyorum. Yalnız bi sorunum var aracımı kapatırken kapatma düğmesine bastığımda araç kendini kitliyor ama camlar kapanmıyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkprince

Arkadaşlar Peugeot tepee premium 90 hp modelini kullanıyorum. Yalnız bi sorunum var aracımı kapatırken kapatma düğmesine bastığımda araç kendini kitliyor ama camlar kapanmıyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim Teşekkürler...

Kilitleme düğmesine uzun basarsanız camlarınızda kapanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~YuSuFeLiLi~

quote:

Arkadaşlar Peugeot tepee premium 90 hp modelini kullanıyorum. Yalnız bi sorunum var aracımı kapatırken kapatma düğmesine bastığımda araç kendini kitliyor ama camlar kapanmıyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim Teşekkürler...

Camların otomatik kapanma özelliği sadece 110 bg peremium pack modellerinde mevcuttur. 90 bg'lik modellerde maalesef bu özellik mevcut değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: redstar8334

quote:

quote:

Camların otomatik kapanma özelliği sadece 110 bg peremium pack modellerinde mevcuttur. 90 bg'lik modellerde maalesef bu özellik mevcut değildir.

aynı zamanda 90 hp premium pack lerdede bu özellik var altını çizelim

• Gökhan abi hoş geldin
    İzin bitti herhalde..

Bu camları kilitleme bütün tepee lerde berlingolarda standart değil mi
    BEn mi yanlış biliyorum yoksa
  • Arkadaşlar PEUGEOT PARTNER TEPEE 90hp motor PEUGEOT PARTNER ORİGİN KOMBİ ADVENTURE 1.6 HDI 90 HP MOTORLA birebir aynımı
    PEUGEOT PARTNER ORİGİN KOMBİ ADVENTURE da kullanılan motor EURO NORMLARINDA KAÇINCI NESİL BİLGİSİ OLAN ARKADAŞ VARMI? Partikül filtresi gibi belirli kilometreden sonra değişmesi gereken pahalı aksamlar varmı?

Birde hususi olarak kullanımda bu segmentteki araçları ANKARA İSTANBUL DA şehir içine girişlerde belirli saatleri olduğu söyleniyor,bu konuda problem yaşıyan varmı.?SRC belgeleri, yazılı izin belgeleri gerektiği söyleniyor bunlar doğrumudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: concorde99

Arkadaşlar PEUGEOT PARTNER TEPEE 90hp motor PEUGEOT PARTNER ORİGİN KOMBİ ADVENTURE 1.6 HDI 90 HP MOTORLA birebir aynımı
    PEUGEOT PARTNER ORİGİN KOMBİ ADVENTURE da kullanılan motor EURO NORMLARINDA KAÇINCI NESİL BİLGİSİ OLAN ARKADAŞ VARMI? Partikül filtresi gibi belirli kilometreden sonra değişmesi gereken pahalı aksamlar varmı?

Birde hususi olarak kullanımda bu segmentteki araçları ANKARA İSTANBUL DA şehir içine girişlerde belirli saatleri olduğu söyleniyor,bu konuda problem yaşıyan varmı.?SRC belgeleri, yazılı izin belgeleri gerektiği söyleniyor bunlar doğrumudur?

merhabalar bildiklerimle başlayayım önce

şehir içinde belirli bir giriş çıkış yasağı ve saati diye bir dilim yok.gerektiği kadar istediğinizce gezebilirsiniz her kasası ile van kombi vs.

yalnız hususi bir ruhsata sahip deilseniz 1.köprü yasak. yaklaşık 6-7 lira idi en son bu segmentte.

diğer husus eğer ruhsatınızda hususi yüklü nakli yazıyor ve siz ticari bir kimlik için bu aracı kullanmıyorsanız SRC almanıza gerek yok benim gibi.

diğer durum adventure ile bizim araçların kataloglarını incelemedim veya motorlarını karşılaştırmadım açıkcası.bende 90 hp 1.6 hdi kullanıyorum

• Merhaba arkadaşlar bir sorum olucak partner kullanan arkadaşlara ben 90 hp tepee kullanıyorum. Dik yokuşlarda ve özellikle araç dolu iken depriyaj yada şanzumandan anormal sesler geliyor mu sizdede (anti patinaj sistemi yok) sürtünme benzeri zorlama gibi ben bunun için servise gitttim ve normal olduğunu 307 lerdede aynı olayın olduğunu söylediler tepeelerde aynı motoru kullandığını bir çeşit koruma benzeri bişey olduğunu söylediler. Başına gelen yada bilgisi olan varsa banada anlatırsa memnun olurum. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

Orijinalden alıntı: redstar8334

quote:

quote:

aynı zamanda 90 hp premium pack lerdede bu özellik var altını çizelim

abi bizde 110 hp style pack var ama camları ne ilk kilitlemede ne de immobiliser yaparken ikinci kere kilitleme düğmesine basınca otomatik kapanıyor.
    Acaba ben mi bişeyleri yanlış yapıyorum yoksa araçta bir sorun mu var ya da bu özellik style packlerde yok mu?

• 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.