Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (185. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
18
Favori
713.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erdim11

arkdaslar merhaba aranıza yenı katıldım adım erdım 21 yasındayım partner tepee grı premıum ama premıum back goruntulu 90 bg tepem war. ama benım bı sorunm war yanıtlarsanız sewınırım arkdaslar bugun tavandakı 3 lü ısıkları soktum ve led taktım. ama bı
    sorunm war sıyah soket yerınde duruyor beyaz soket yerınden cıktı ve
    yerını bulamadım yardımcı olun lutfenn.( 3 gırıs war ama olmuyo hıc
    bırıne:s typcd gıbı bısey yazıyo soketın ıcınde ve onu sokabılcegım yerı
    bulamadım yardımlarınızı beklıyorum:s

merhabalar aramıza hoşgeldin öncelikle
    bir resim çekersen yardımcı olabilirim yada bir oto elektrikçiden yardım al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mylasos

Tepee'de en nefret ettiğim şey aracı yıkadıktan sonra yan ve arka camdan su sızmasıydı. O kadar özenle silerdim, yine de o su meydana çıkar ve iz bırakırdı. Gökhan buna nasıl bir çözüm buldu acaba çok merak ediyorum.

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>

her soruya bir cevabımız mevcut vede çözümü yıkama sonrası cam açılır araya microfiber bez yerleştirilip cam kapatılıp açılır camın içindeki sünger suyunu beze bırakmış olur bu kadar basit..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bar0n90HP

Arabayı en son bu hale getirmiştim. Geçen hafta kapı çıtalarını krom yaptım ve sag sol basamak arka yuvarlak korumalık taktırdım omsan'dan ama şuan bu fotograflar elimde yok bunlar arabanın yeni hali daha yeni hali daha sonra :) Maşallah Deyin!

kırbin kere maşallah diyelim şenlendirdin konuyu kazasız belasız diyelim

• Hafta sonu inşallah alıyoruz arkadaşlar ancak bazı sorularım olcak. premium pack ile premium style pack arasındaki fark nedir. ve aracı alırken dikkat etmem gereken birşey varmı. teşekkür ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIZILAĞAÇ

Hafta sonu inşallah alıyoruz arkadaşlar ancak bazı sorularım olcak. premium pack ile premium style pack arasındaki fark nedir. ve aracı alırken dikkat etmem gereken birşey varmı. teşekkür ediyorum

style pack de ön konsolda usb girişi Alaşım 16 inç orjinal jantlar ve mıchelin lastikler var ve katlabilen aynalar fazlalık olarak.

premium pack te ise bunlar yok aradaki fiyat farkını bir hesapla hangisi hoşuna giderse onu al. derim.

ama mutlaka 110 hp olsun ve orjinal tavan barı seçeneğini mutlaka işaretle ve Esp şansın varsa mutlaka değerlendir bunlar sonradan olmuyor malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

Hafta sonu inşallah alıyoruz arkadaşlar ancak bazı sorularım olcak. premium pack ile premium style pack arasındaki fark nedir. ve aracı alırken dikkat etmem gereken birşey varmı. teşekkür ediyorum

style pack de ön konsolda usb girişi Alaşım 16 inç orjinal jantlar ve mıchelin lastikler var ve katlabilen aynalar fazlalık olarak.

premium pack te ise bunlar yok aradaki fiyat farkını bir hesapla hangisi hoşuna giderse onu al. derim.

ama mutlaka 110 hp olsun ve orjinal tavan barı seçeneğini mutlaka işaretle ve Esp şansın varsa mutlaka değerlendir bunlar sonradan olmuyor malesef

çok teşekkür ederim. başka diyeceğin varmı kardeş sonradan pişman olmayalım.
  • Style pack + emniyet paketi gayet güzel bir seçim olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~YuSuFeLiLi~

Style pack + emniyet paketi gayet güzel bir seçim olur.

BUNLAR EXTRA ÜCRETLİMİ ARKADAŞLAR.
  • Opsiyonlar ücretli tabi ki.Emniyet paketi zamlanmadıysa eğer 700 lira civarıydı.Style pack + emniyet paketi pazarlıksız 37800 tl civarına geliyor.
  • ANLADIM ÇOK SAĞOLUN TEŞEKKÜRLER.
  • arkadaşlar emniyet pakedi yokmuş. gelmiyormuş
  • quote:

arkadaşlar emniyet pakedi yokmuş. gelmiyormuş

nasıl yanı artık espli tepee yokmu
  • quote:

o zaman Safety pack al derim bana sorarsan ne yap et Esp nin de içinde bulunduğu güvenlik pakedini al.
    en önemli donanım bu bence vede gerekli.6 havayastığı da cabası tabi ilk ve tek bu sınıfta
  • quote:

yalan ellerindeki araçları eritmeye çalışıyorlardır Peugeot EFE otomotiv i ara bir bilgi al daha yeni sordum gelebiliyor sipariş ediyoruz demişti.
  • ben galeriye gittim sordum. artık gelmiyor dedi. şaşırdım o an. neyse dükkana geldim başka bi bayiyi aradım. oda yok dedi. dedimki e napcaz o zaman ne alcaz dedim zorladım adamı. oda sessiz bi şekilde sipariş üzerine gelir dedi. :)
  • quote:

ben galeriye gittim sordum. artık gelmiyor dedi. şaşırdım o an. neyse dükkana geldim başka bi bayiyi aradım. oda yok dedi. dedimki e napcaz o zaman ne alcaz dedim zorladım adamı. oda sessiz bi şekilde sipariş üzerine gelir dedi. :)

SANA SÖYLEMİŞTİM BU ADAMLAR İYİ NİYETİN ÖTESİNDE DÜZENBAZ VE HİLEKAR OLURLAR..

sen istediklerini ve alabileklerini üstüne basarak belirt gerisini yardımcı oluruz tongaya gelme orjinal tavan barı ve orjinal park sensörlerin olsun mesela vede güvenlik paketinde ESP derim özetle ve 110 hp tercihan metalik bir renk bunlar benim naçizane görüşlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 76 ~aziz~ 76

quote:

Aziz sence böyle birşey olabilirmi bir düşün bakalım

Rasim abi son kişiymiş sonrası tufan
  • quote:

quote:

quote:

ne biliyım herşey beklenir abi .

kırgınsın bize bu aralar galıba.

eskı dosttan düşman olmaz
  • Arkadaşlar Kandiliniz mübarek olsun,hayırlara vesile olsun diyelim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ne biliyım herşey beklenir abi .

kırgınsın bize bu aralar galıba.

eskı dosttan düşman olmaz

Aziz im sana hiç bir kırgınlığım olamaz ve olmadı sen çok değerli ve seciyeli bir kardeşimiz ve arkadaşımızsın

ayrıca benim ebedi kankamsın bunu unutma sakın.

diğer detayları yazdım böyle bir ortamda bulunmak bana zarar verir ve değerlerime anladığını umut ediyorum seni burada her zaman görmek isterim şahsım adına

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.