Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
18
Favori
713.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafa_oral

arkadaşım senin aracındada var camların otomatik kapanması. Fakat kapıları kitlerken kumandadaki kapı kilitleme düğmesine camlar kapanmaya başlıyana kadar sürekli basman gerekiyor. Yanlız dikkat et kapıları kilitleyip tekrar bastığında kapatmıyor camları. Direk kitleme tuşuna bas elini hiç çekme camlar kapanmaya başlıyana kadar. İlk önce kapılar kitlenicek sonra camlar kapanmaya başlıyacak. Camlar kapanmaya başladığında parmağını çekebilirsin kapanana kadar basılı tutmana gerek yok araca bir kerelik komut vermen yeterli

Tavsiyenize Teşekkür ederim.Ancak dediğinizi harfiyen uyguladım malisef yine kapatmıyor.Anlam veremedim bir türlü.Peugeot a yazdım,yetmedi telefonla ilettim sorunumu size dönülecek diyorlar ama ne arayan var ne soran.Her aradığımda sorununuz zaten iletilmiş biz sizi ararız diyorlar okadar.

• Peugeottan tabana kuvvet kaçmamın sebeblerinden biri de bu. Müşteri hizmetlerinin rezilliği. Adamların umurunda değil senin sıkıntıların. Beklesin işi ne mantığı hakim. Onları sadece mahkemeye gideceğim lafı canlandırıyor.
    Kia aldım onlar sanki çok mu iyi? Al birini vur ötekine. Aracı alalı 5 ay oldu. Hayırlı olsun nasıl memnun musunuz? diye arayan soran bile olmadı. Türkiye'de bir çok firmanın eğilimi bu yönde. Ama malı satarken onlardan iyisi yok. Ne yazık ki, sabırdan başka bir şey öneremiyorum.
  • Merhaba Arkadaşlar;

Aracımın 15.000 bakımı geldi hatta 2.000 km de geçti şuan 17.000 km. deyim.
    Bu ilk bakımı yaptıran arkadaşlar acaba ne kadarlık bir külfeti var bilgi verebilir misiniz.

Şimdiden Teşekkürler.
  • temmuz ayında yaptırmıştım 235 tl civarında tutuyor arkadaşım ama ihmal etme bakımlarını yaptırmanı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redstar8334

quote:

Orijinalden alıntı: ~YuSuFeLiLi~

quote:

Orijinalden alıntı: turkprince

Arkadaşlar Peugeot tepee premium 90 hp modelini kullanıyorum. Yalnız bi sorunum var aracımı kapatırken kapatma düğmesine bastığımda araç kendini kitliyor ama camlar kapanmıyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim Teşekkürler...

Kilitleme düğmesine uzun basarsanız camlarınızda kapanır

Camların otomatik kapanma özelliği sadece 110 bg peremium pack modellerinde mevcuttur. 90 bg'lik modellerde maalesef bu özellik mevcut değildir.

yanlısım varsa duzeltın ama benım aracım premıum paket ama benım camlar otomatık kapanıyomus bugun test ettım 1,5 sene sonra olsada arabayı hala yenı yenı kesfedıyorum.)

• quote:

Orijinalden alıntı: erdim11

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar Peugeot tepee premium 90 hp modelini kullanıyorum. Yalnız bi sorunum var aracımı kapatırken kapatma düğmesine bastığımda araç kendini kitliyor ama camlar kapanmıyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim Teşekkürler...

Camların otomatik kapanma özelliği sadece 110 bg peremium pack modellerinde mevcuttur. 90 bg'lik modellerde maalesef bu özellik mevcut değildir.

yanlısım varsa duzeltın ama benım aracım premıum paket ama benım camlar otomatık kapanıyomus bugun test ettım 1,5 sene sonra olsada arabayı hala yenı yenı kesfedıyorum.)

Benim araç 2011 110 BG.Premıum pack,Ne yaparsanız yapın camlar otomatik kapanmıyor.Heryolu denedim,birde torpido gözünde olması gereken cd çalar harici baglantı kaplosu yok,enson peugeota mesaj bile attım.yeni modellerde bu özellik yok diyorlar.Sadece sol cam sekansiyel sağ camda sekansiyel özellik yokmuş.Bunedenlede camlar otomatik kapanmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: officer33

quote:

Orijinalden alıntı: erdim11

quote:

quote:

quote:

Benim araç 2011 110 BG.Premıum pack,Ne yaparsanız yapın camlar otomatik kapanmıyor.Heryolu denedim,birde torpido gözünde olması gereken cd çalar harici baglantı kaplosu yok,enson peugeota mesaj bile attım.yeni modellerde bu özellik yok diyorlar.Sadece sol cam sekansiyel sağ camda sekansiyel özellik yokmuş.Bunedenlede camlar otomatik kapanmıyor.

bu aralar pertner almak 2009 un ılk arabalarını almak gıbı bısey oldu donanım olarak ekstra hıcbırsey kalmadı (celık jantlı bıle gelmıyormus artık)

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerli48

temmuz ayında yaptırmıştım 235 tl civarında tutuyor arkadaşım ama ihmal etme bakımlarını yaptırmanı tavsiye ederim.

Saol dostum;

Nasip olursa bu hafta yaptıracağım bakımını.
  • S.A.

Arkadaşlar bizim aracın yan aynaları ısıtmalı imiş. Nasıl ısındığını bilen var mı. Yeni teknik broşüre göz atarken dikkatimi çekti. Önceki broşürde de vardı ama farketmemişim herhalde.
    Bir de bu yeni broşürde sadece sol ön camın sekansiyel olduğunu belirtme gereğini görmüşler nasılsa. Öncekinde yoktu.

Görüşmek üzere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkols01

S.A.

Arkadaşlar bizim aracın yan aynaları ısıtmalı imiş. Nasıl ısındığını bilen var mı. Yeni teknik broşüre göz atarken dikkatimi çekti. Önceki broşürde de vardı ama farketmemişim herhalde.
    Bir de bu yeni broşürde sadece sol ön camın sekansiyel olduğunu belirtme gereğini görmüşler nasılsa. Öncekinde yoktu.

Görüşmek üzere.

1.Klima kumandasındaki en sağdaki rezistans görüntüsüne benzeyen tuş ısıtma.Ancak hava normalken basma aynanın arkasındaki rezistans telleri yanar.
    2.Ön camın sekansiyel olma olayı yüzünden bayii ve genel merkez ile uzun süredir cebelleşiyorum.katoloğda sekansiyel ön camlar diye bana sattınız ama bu özellik sağ camda yok diye.Belkide akıllarını başlarına getirdim düzeltmiş olabilirler.

• arkadaşlar selam herkese baştan sona okudum bu forumu yeni partner alacaklara bir nebze kilit tüyolar veriyor sevindim sizinle tanıştığıma bende 2011 model premium pack +emniyet paket+görüş paket li çelik gri aracımı 3 gün önce teslim aldım ancak kafamda sorular var,
    1. yol bilgisayarı a mı c mi derken teslimat sorumlusu c dedi ama ben araştırdım a çıktı bence c tipi yol bil daha güzel full modelde neden dandik yol bilgisayarı var anlamadım
    2. si torpido gözünde ses girişi yok malesef bunu da anlamadım bluetooth lu modellerde var dediler forumda yaptığım araştırmada tam tersi olması gerekiyormuş,
    3. su de arka cam da içte fitil bende de yok gerekli konuşmayı yaptım satış müdürü ile bakalım ne olacak,

fotolar buradaki üyelerden alıntı dır şu A ve C yol bilgisayarı olayını bana detaylı anlatacak biri var mı benim aracımdan alan başka arkadaş varsa bana bilgisayarı nasıl bıldırırse sevinirim

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>

• quote:

Orijinalden alıntı: WORLDTHUNDER

arkadaşlar selam herkese baştan sona okudum bu forumu yeni partner alacaklara bir nebze kilit tüyolar veriyor sevindim sizinle tanıştığıma bende 2011 model premium pack +emniyet paket+görüş paket li çelik gri aracımı 3 gün önce teslim aldım ancak kafamda sorular var,
    1. yol bilgisayarı a mı c mi derken teslimat sorumlusu c dedi ama ben araştırdım a çıktı bence c tipi yol bil daha güzel full modelde neden dandik yol bilgisayarı var anlamadım
    2. si torpido gözünde ses girişi yok malesef bunu da anlamadım bluetooth lu modellerde var dediler forumda yaptığım araştırmada tam tersi olması gerekiyormuş,
    3. su de arka cam da içte fitil bende de yok gerekli konuşmayı yaptım satış müdürü ile bakalım ne olacak,

fotolar buradaki üyelerden alıntı dır şu A ve C yol bilgisayarı olayını bana detaylı anlatacak biri var mı benim aracımdan alan başka arkadaş varsa bana bilgisayarı nasıl bıldırırse sevinirim

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>

benim araç 2011 partner tepee premıum pack+görüş pak+Ep+Konfor+Park+ eylülde aldım
    yol bilgisayarı A mı,B mi bilmiyorum ama resimde koydugun gibi değil. yaptıgın her değişikliği yazıyor.mesela kapıyı açtın sağ arka kapı açık diyor.otomatik cam yıkama devrede,yada devre dışı, otomatik farlar devrede,yada dışı gibi her şeyi yazıyor ve çok hoşumada gitti.Ama dediğim gibi A,B anlamıyorum bu hangisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi officer33 -- 10 Ekim 2010; 0:10:06 >

• evet demekki sende de a tipi bilgi ekranı var bu çok ilginç birde diğer konulara değinelim dostum mesela torpido soğutmalı mı ve torpidoda ses girişi var mı arka bagaj camı içten cam fitili var mı cvp verşirsen sevinirim
  • quote:

evet demekki sende de a tipi bilgi ekranı var bu çok ilginç birde diğer konulara değinelim dostum mesela torpido soğutmalı mı ve torpidoda ses girişi var mı arka bagaj camı içten cam fitili var mı cvp verşirsen sevinirim

Torpido soğutmalı olsa ne yazar ki içine ne koyabilirsin hiç bişey sadece iki evrak koyarsın ne su, nede gazoz hiç bişey sığmıyor içine evrak mı soğutacağız.Klima açıkken soğuyormu diye bakmadım ama dediğim gibi olsada hikaye olmasada,Koltuk arasındaki bölmeye soğutma koysalardı tamam bi işe yarardı .Arka camda cam fitili yok onuda yemiş şerefsizler,torpido daki ses kablosunu yedikleri gibi,yada konfor paketindeki,sekansiyel ön camları yedikleri gibi.Full donanım alıyoruz (KONFOR DAHİL)özelliğinde sekansiyel ön camlar yazıyor.ona göre para ödüyoruz ,arabayı teslim alıp bakınca şu yok bu yok.Neden diyorsun firma donanım değişikliği yapabilir,İyide şerefsiz fabrika donanım değişikliği yaptı ise benden neden bu donanım var diye para alıyorsun değilmi,yokde az para al.Donanım listesine bak hepsi var gözüküyor.hepsini iste çıkan fiyata öde arabayı alınca eksik donanım.Peugeot bu kadar şerefsiz gerçekten.Sende olmayanlar bendede yok dostum emin ol.Peugeot merkeze email at şikayet et ben parayı bu donanım içinde olarak ödedim oysa arbada bu donanım yok de.Bende öyle yaptım bekliyorum bakalım umruna sallarda biri belki arar diye.

• Çok haklısın bende diğer arabalarımda yaşadım fakat şikayetten vazgeçme akıllansınlar, orta bölme soğutmalı olmazlı zaten ,2009-2010 modellerde herşey üst seviye ama biz full+full aldık 2011 aldık 70 bg lik donanımlı araçla bizimkişnin farkı çok da fazla değilmişsağ tarafı kapatana kadar elini çekmiyorsun sürücü tarafı gibi yapmak çok mu zor ayrıca eski modellerde kumandadan camlar kapanıyor bizde o da yok bende mail attım ama 3bin bakımında gerekeni söyleyeceğim birde beni memnuniyet anketi için arıyacaklar onlara da söyleyeceğim canını sıkma sen genede piyasadaki sınıfındaki araçlardan kat kat üstün bence dostum özelden kaça aldığını yazarsan sevinirim
  • quote:

Çok haklısın bende diğer arabalarımda yaşadım fakat şikayetten vazgeçme akıllansınlar, orta bölme soğutmalı olmazlı zaten ,2009-2010 modellerde herşey üst seviye ama biz full+full aldık 2011 aldık 70 bg lik donanımlı araçla bizimkişnin farkı çok da fazla değilmişsağ tarafı kapatana kadar elini çekmiyorsun sürücü tarafı gibi yapmak çok mu zor ayrıca eski modellerde kumandadan camlar kapanıyor bizde o da yok bende mail attım ama 3bin bakımında gerekeni söyleyeceğim birde beni memnuniyet anketi için arıyacaklar onlara da söyleyeceğim canını sıkma sen genede piyasadaki sınıfındaki araçlardan kat kat üstün bence dostum özelden kaça aldığını yazarsan sevinirim

Dostum buradanda yazabilirim.Bir sakınca görmem fiyat yazmakta.nasılsa beni öptüler.Tepee premıum pack 110 Bg 16 Valf Hdı+konfor pak+görüş pak+park yardım+ emniyet paketi+ orjinal Tavan Barları+metalik boya Toplamda 34500 TL.Ankara ABC den aldım 1 ay önce.

• WORLDTHUNDER
    Dostum sayfa başına arkadaşlar aaraba özelliği ve kendinizi tanıtıcı bir sayfa koymuşlar ben sizi orda göremedim.Buradan yazarsanız arabanın özelliğini bulunduğunuz ili ve mesleğinizi oraya aktarıyorlar tanışmak daha kolay oluyor.Forumun ilk sayfasına bkarsan görürsün kayıtlı olanları kim nerede şeklinde.Sizn nerede yaşıyorsunuz ne işle meşgulsünüz.
  • merhaba arkadaşlar sizce 2011 model full+ full u tüm paketler dahil pesin 32 500 e mi almak mantıklı
    yoksa vw 2011 caddy comforline dsg şansıman 4 yıl garanti + kasko+sigorta 46 ya mı almak mantıklı
    kısacası aradaki 14 binlik fark dsg ve vw kalitesine degermi ?
  • Otomatik araç takıntınız yoksa, kesinlikle değmez. Tepee benim gözümde caddyden daha üstün.
  • benide gruba alın tepee aldım
    110hp siyah
  • 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.