Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
18
Favori
713.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar galeride koydukları araç premium style pack di. tavan barı vardı usb girişi vardı herşey fulldü işte emniyet pakedi yoktu o beni üzdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

Orijinalden alıntı: 76 ~aziz~ 76

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KIZILAĞAÇ

arkadaşlar emniyet pakedi yokmuş. gelmiyormuş

nasıl yanı artık espli tepee yokmu

Aziz sence böyle birşey olabilirmi bir düşün bakalım

Rasim abi son kişiymiş sonrası tufan

ne biliyım herşey beklenir abi .

kırgınsın bize bu aralar galıba.

eskı dosttan düşman olmaz

Aziz im sana hiç bir kırgınlığım olamaz ve olmadı sen çok değerli ve seciyeli bir kardeşimiz ve arkadaşımızsın

ayrıca benim ebedi kankamsın bunu unutma sakın.

diğer detayları yazdım böyle bir ortamda bulunmak bana zarar verir ve değerlerime anladığını umut ediyorum seni burada her zaman görmek isterim şahsım adına

eyv. kanka.

canın sagolsun ne dıyım

bana iş düştükçe ugruyorum

• Eyvallah Aziz kardeşim arkadaşlar Tepee resimleri ile devam edelim benim aslandan detaylar

• Rasim abi bu resimde sana gelsin

• Eyvallah Gökhanım.
  • arkdaslar ıyı aksamlar benm sorunmda sesten ve bu araclardan bu kdar ses gelmesı normalmıs ama ben dayanamıyorum =) pıpırıklıyım bıraz=) bugun sag arka kelebek camı soktum babamın yardımıyla 3 tornovıda tutuyomus ve sonra yerıne taktım artık camlrımdan ses gelmıyo.) sımdıkı ses sorunum arka sag koltuk cukurlarda ufak bı cıyk sesı cıkartyo ve ondekı basımızın uzerındekı esya koyma gozu parke yollarda cok ses cıkarıyo.s yarın komple onları cıkartıp aralarına sılkon sıkıp arlarındakı boslugu alıp ses cıkarmamasını onlermıyım ? her parke yoluna gırdıgımde ust tarafı tutmaktan bıktım:S
  • Türkiye şartlarında bir yerlerinden ses gelmeyen araç var mı acaba?
  • artık ses gelmıyo tepemden=)=) parke yollara gırdgımde sadece lastık sesımı duyuorum=) usttekı 3 lu ısık setının ordan gelıyomus ses ve onu cıkarıp kenarlarını sılıkonladıktan sonra ses kesıldı acmısken 3 unu ve arkadakı bagaj ısıgını led e cevırdım arabanın ıcı ısıkları acınca xenon varmıs gıbı ışıl ışıl =)

• quote:

Orijinalden alıntı: erdim11

artık ses gelmıyo tepemden=)=) parke yollara gırdgımde sadece lastık sesımı duyuorum=) usttekı 3 lu ısık setının ordan gelıyomus ses ve onu cıkarıp kenarlarını sılıkonladıktan sonra ses kesıldı acmısken 3 unu ve arkadakı bagaj ısıgını led e cevırdım arabanın ıcı ısıkları acınca xenon varmıs gıbı ışıl ışıl =)

sevindim geçmiş olsun hadi.

aracın 90ps demi?
    aracınızın ön sol çamurlukta boyamı var yoksa fotodamı öyle çıkmış

• quote:

Eyvallah Aziz kardeşim arkadaşlar Tepee resimleri ile devam edelim benim aslandan detaylar

tavan barlar şimdi hoşuma gıttı işte
  • quote:

arkadaşlar galeride koydukları araç premium style pack di. tavan barı vardı usb girişi vardı herşey fulldü işte emniyet pakedi yoktu o beni üzdü.

quote:

arkadaşlar bugün istanbul kartaldan. kia ceed motion 1.6 115 hp dizel aldık. bandrol ödememek için iki hafta bekleyeceğiz :) araç 36000tl krediyle 38000tl ye aldık park sensörü hediye. şimdi kullananlara söylüyorum araç sizce nasıl. etrafda bize kia markasını kimse önermedi ama biz onları dinlemedik. cevabınızı bekliyorum teşekkürler. (özellikle babam için tatmin edici cevaplar yazarsanız sevinirim. babama okutcam arkadaşlar.)

Kia Cee'd'iniz hayırlı olsun. İyi günlerde kazasız belasız kullanın.
    Tepee'den neden vazgeçtiniz? Ben de Tepee'den Cee'd'e geçtim. Benim nedenim otomatik araca ihtiyaç duymamdı.

• quote:

quote:

Eyvallah Aziz kardeşim arkadaşlar Tepee resimleri ile devam edelim benim aslandan detaylar

tavan barlar şimdi hoşuma gıttı işte

evet Aziz im bende aynı fikirdeyim

• ewet usta ben premıum back ıstemıstım ve oyle anlasmıtık ama adamlar premıum yazmıslar sozlesmeyı ve fıyatta ona gore cıkarmıslar. aracımda park ve hız sabıtleyıcı harıc full. ben almam deyınce adamlar yalvar yakar ruhsat cıkardık abı dedıler ve aldım ole ama baya magdur olmustum. saolsunlar 2 hafta sonra arayıp aracını boyayalım ıstersenız abı fln dedıler ve ucret almadan boyadılar,hatta fazla boyadılar plakalaıgın orasıda boyalı=) berlıngodan hıc bı farkı yok=) sadece sıs farlarında kromajlar yok onlar ıcınde 600 tl dedıler gerek yok dedım taktırmadım.)
  • quote:

ewet usta ben premıum back ıstemıstım ve oyle anlasmıtık ama adamlar premıum yazmıslar sozlesmeyı ve fıyatta ona gore cıkarmıslar. aracımda park ve hız sabıtleyıcı harıc full. ben almam deyınce adamlar yalvar yakar ruhsat cıkardık abı dedıler ve aldım ole ama baya magdur olmustum. saolsunlar 2 hafta sonra arayıp aracını boyayalım ıstersenız abı fln dedıler ve ucret almadan boyadılar,hatta fazla boyadılar plakalaıgın orasıda boyalı=) berlıngodan hıc bı farkı yok=) sadece sıs farlarında kromajlar yok onlar ıcınde 600 tl dedıler gerek yok dedım taktırmadım.)

Hayırlı olsun iyi günlerde kullan maşallah diyelim.
    güzel bir renk.

satış temsilcilerine gelirsek onlar eşşeği boyayıp at diye satarlar o kadar bilgi verdiysekte kurtaramadık seni emi işte böyle bir vaka... çağırsanız işi gücü bırakır gelirdim valla..

güle güle kullan kazasız belasız diyelim güzel bir araç ayrıca tampomdaki boyalı kısımda değişik ve radikal olmuş benim hoşuma gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Mylasos

quote:

arkadaşlar galeride koydukları araç premium style pack di. tavan barı vardı usb girişi vardı herşey fulldü işte emniyet pakedi yoktu o beni üzdü.

quote:

arkadaşlar bugün istanbul kartaldan. kia ceed motion 1.6 115 hp dizel aldık. bandrol ödememek için iki hafta bekleyeceğiz :) araç 36000tl krediyle 38000tl ye aldık park sensörü hediye. şimdi kullananlara söylüyorum araç sizce nasıl. etrafda bize kia markasını kimse önermedi ama biz onları dinlemedik. cevabınızı bekliyorum teşekkürler. (özellikle babam için tatmin edici cevaplar yazarsanız sevinirim. babama okutcam arkadaşlar.)

Kia Cee'd'iniz hayırlı olsun. İyi günlerde kazasız belasız kullanın.
    Tepee'den neden vazgeçtiniz? Ben de Tepee'den Cee'd'e geçtim. Benim nedenim otomatik araca ihtiyaç duymamdı.

Rasim abi bu üye Tepee almayacakmıydı ben öyle biliyorum...

kimleri yollarından ediyorsun tamam anladık hayatı en lerde yaşıyorsun tamam ama bari başkalarını da sürükleme birisi tam otomatik otomobil bir diğeri.

kompakt mpv herşeyden önce sınıfsal farkları var dna ları farklı yani.

enterasan bir durumda böyle bir araç isteyen biri nasıl bir dönüş yaparda otomobil alır bu dönüş açısına BİR İSİM BULAMADIM HAYIRLISI OLSUN BAKALIM KAZASIZ BELASIZ DİYELİM.

• quote:

artık ses gelmıyo tepemden=)=) parke yollara gırdgımde sadece lastık sesımı duyuorum=) usttekı 3 lu ısık setının ordan gelıyomus ses ve onu cıkarıp kenarlarını sılıkonladıktan sonra ses kesıldı acmısken 3 unu ve arkadakı bagaj ısıgını led e cevırdım arabanın ıcı ısıkları acınca xenon varmıs gıbı ışıl ışıl =)

MAŞALLAH DİYELİM GERÇEKTEN DÜŞÜNDÜĞÜM VE HEP ALMAK İSTEDİĞİM BİR RENK İDİ AMA BU İŞLER KADER KISMET MESELESİ
    önüne geçemezsiniz hayırlı uğurlu olsun çok hoş gözüküyor

• quote:

Rasim abi bu üye Tepee almayacakmıydı ben öyle biliyorum...

kimleri yollarından ediyorsun tamam anladık hayatı en lerde yaşıyorsun tamam ama bari başkalarını da sürükleme birisi tam otomatik otomobil bir diğeri.

kompakt mpv herşeyden önce sınıfsal farkları var dna ları farklı yani.

enterasan bir durumda böyle bir araç isteyen biri nasıl bir dönüş yaparda otomobil alır bu dönüş açısına BİR İSİM BULAMADIM HAYIRLISI OLSUN BAKALIM KAZASIZ BELASIZ DİYELİM.

Ben de öyle biliyordum. O yüzden merak ettim sordum. Kendisi de ceza almış, gelince yanıt verir herhalde.
    Valla benim bir önerim olmadı kendisine Gökhan. Bana bir şey sormuşluğu yok. Tanımam etmem.

• tessekkur ederım aracımda boya yok orası ole cıkmıs sanırım=) aslında bınek arac ıstıyodum yasım ıtabarıyle (21) ama babamı kıramadık ve tepee aldık.) aracın orjınallıgını bozmadanda genclıgın verdıgı hevesle tesısat fln koydum =)vıdeosunu koyamadım eksık bılgı dedı yoksa sızınle paylaşmak ısterdım.( resımde gorulmuyo ama plakalıkta berke yazılarını cıkarttım sılkonla yapıstırdım onların reklamını yapmak ıstemıyorum en basıtınden arka kelebek camlar ıcın tam 5 kere gıttıım ve yıne halledemedıler en sonunda ben soktum taktım ve ınanın aractan hıc bı bılgılerı yoklar neyın nerde oldugunu nasıl cıktıgını bilmiyolar:@ sımdı ıkı numara fılm cam yaptırcam bu hafta hallederım onu sanırım,ılerdede borbet sıtılı tft nın bı jantı var onu koymayı dusunuyorum arkadan cok tatlı duruyo ve 3,5 luk yay babam ızın verırse=)

• quote:

tessekkur ederım aracımda boya yok orası ole cıkmıs sanırım=) aslında bınek arac ıstıyodum yasım ıtabarıyle (21) ama babamı kıramadık ve tepee aldık.) aracın orjınallıgını bozmadanda genclıgın verdıgı hevesle tesısat fln koydum =)vıdeosunu koyamadım eksık bılgı dedı yoksa sızınle paylaşmak ısterdım.( resımde gorulmuyo ama plakalıkta berke yazılarını cıkarttım sılkonla yapıstırdım onların reklamını yapmak ıstemıyorum en basıtınden arka kelebek camlar ıcın tam 5 kere gıttıım ve yıne halledemedıler en sonunda ben soktum taktım ve ınanın aractan hıc bı bılgılerı yoklar neyın nerde oldugunu nasıl cıktıgını bilmiyolar:@ sımdı ıkı numara fılm cam yaptırcam bu hafta hallederım onu sanırım,ılerdede borbet sıtılı tft nın bı jantı var onu koymayı dusunuyorum arkadan cok tatlı duruyo ve 3,5 luk yay babam ızın verırse=)

Erdim videonu gördüm araç hareket halindeyken müzik çalınca o arabanın içinde nasıl duruyorsun Bagaj kapısı resmen sesi batırıyor.
    Tavandaki 3 ü ışıkları söküp led takmıştın.Ondan sonra bir sorun çıkmıştı o sorunu hallettinmi ?

• quote:

ewet usta ben premıum back ıstemıstım ve oyle anlasmıtık ama adamlar premıum yazmıslar sozlesmeyı ve fıyatta ona gore cıkarmıslar. aracımda park ve hız sabıtleyıcı harıc full. ben almam deyınce adamlar yalvar yakar ruhsat cıkardık abı dedıler ve aldım ole ama baya magdur olmustum. saolsunlar 2 hafta sonra arayıp aracını boyayalım ıstersenız abı fln dedıler ve ucret almadan boyadılar,hatta fazla boyadılar plakalaıgın orasıda boyalı=) berlıngodan hıc bı farkı yok=) sadece sıs farlarında kromajlar yok onlar ıcınde 600 tl dedıler gerek yok dedım taktırmadım.)

Kötü bir durum...
    Bence birazda sen hata yapmışsın o aracı kabul etmekle.Ama yinede memnunsan söyleyecek birşey yok tabi
    Değişik stil olmuş boyanarak

• 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.