Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: YakınPlan Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.538
Cevap
577
Favori
2.765.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üyeliğinizde internet bağlantısı varsa aylık 5 tl ye film paketi alabilirsiniz
    Sadece IQ portal'dan izlersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada yazılanları okudukça saçma sapan paralar ödediğimi anladım. Durumum aşağıdaki gibi. İptal ettirsem ve kredi kartıyla üyeliğe geçsem çok taaahüt bedeli öder miyim ve dezavantajlı bir durum olur mu? Desteklerinizi bekliyorum.

Sadece giriş paketi + süper lig ve spor ekstra istiyorum (hepsi hd olarak) Belgesel, film, dizi hiç biriyle işim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legoloman -- 25 Temmuz 2016; 15:40:52 >

• Digiturk'u iptal ettirdim. Artık netspordan devam edeceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~PainKiller

quote:

Orijinalden alıntı: alkindiker

quote:

Giris
    Belgesel
    18 takim
    Plus kutu ve hd yayin
    Ligtv2-3 yok.

Bunun icin fiyat onerisi yaptilar 500 tl iyi mi kabul edeyim mi?

Ayrica ligtv2-3 istiyorum onu da katarsam kac olur sizin goruslerinize gore iptal etmeyecegim.

Yeter artik somurdukleri.

Geçen sene ;

Şampiyonlar Paketi + Giriş Paketi + 6 Ay Dizi ve Film Kanalları Hediyesi + 3 Ay Spor Ekstra paketlerine 60 x 6 Ay = 360 TL ödemiştim. İnanın nasıl bu fiyat oldu bende hatırlamıyorum tamamiyle kendi teklifleri idi. Bu seneyi bekliyorum

Şu anda bir kampanya yaptılar hem turksatta hem eutelsatta 450 TL ye ( Kredi Kartı ile 9 taksit ) Şampiyonlar Paketini veriyorlar tabi hediyeleri ile birlikte..

Dilersen bu paketi kendi sitesinden değerlendirebilirsin. Ayrıca Belgesel paketi almana gerek yok bir çok kanal zaten açık hali hazır giriş paketinde..

15 yillik uyeyim suan o kampanya gibi bir teklifte bulunmadilar.

Bana onerilen iyi mi su sartlarda yoksa sporextra da ucretsiz 3-6 ay isteyeyim mi? Aylik 41 tl ye geliyor.

Bizim ilk çıktıgı zamandan bir abonelik vardı arada bir 4 sene olmadı o kadar ama ben buna bildiğin mesai harcıyorum. Sürekli telefonlar vs. kalmak istiyorum diyorum arıyorlar teklif sunuyorlar vs tekrar tekrar devam ediyorlar. Eğer aciliyetin yoksa kapatıyorum silahıını kullan bir kere. Hatta bir ay kapalı kalsın karar veremiyorum filan de. Yeni bir kampanya çıkarsa arayın de.. Vs. vs..

• quote:

Orijinalden alıntı: say

1 ana oda 2 yan oda üyeliklerim var.

Ana odamın taahütleri bitiyordu geçtiğimiz hafta mevcut üyeler için kredi kartı kampanyası hakkında görüşmüştük.

Bugün tekrar aradığımda mevcuta kapandığını ancak önceden aradığım için bana yapacaklarını söylediler.

Kredi kartı kampanyası + film + spor extra yıllık aldım sadece iq plusı 1 yıl daha hediye ettiler.

836,91 TL / 9 taksit yani 12 ay aylık 69,71 TL.

Yan odalarda hediyeliydi zaten.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Biraz sabır bence bu işin mutlu sonu için :)

Pahalı bir anlaşma olmuş. Son sözleşmemde yer alanlar ;

İki Üyelik

Birincisi ;

Şampiyonlar Paketi + Giriş Paketi + Spor Ekstra (6 Ay Hediye) + Dizi ve Film Kanalları ( 6 Ay Hediye ) + IQ Plus Kutu Full Hediye ( 6 Ay ücretsiz 6 Ay 60 TL )

İkincisi ;

Giriş Paketi + Belgesel Paketi 6 Ay Tüm Dizi ve Film Kanalları Hediye Yıllık Ödemesi 60 TL ( 6 Ay ücretsiz + 6 ay 10 TL )

• Şampiyonlar Paketi + Giriş Paketi + Spor Ekstra (6 Ay Hediye) + Dizi ve Film Kanalları ( 6 Ay Hediye ) + IQ Plus Kutu Full Hediye ( 6 Ay ücretsiz 6 Ay 60 TL )

pardon ama yöntem ne bu fiyat için ben Haziran'da kavga döğüş Ekim'e kadar tüm kanallar açık LigTV hariç ücretsiz aldım bu aralar anlaşma için arayacağım bende alayım varsa bir yolu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: difficult1

quote:

Orijinalden alıntı: ElPoderoso

Giriş Pakedi 1 sene
    +
    Şampiyonlar Pakedi 1 sene
    +
    Digitürk dilediğin zaman plus + HD sagemcom IQ plus kutu 1 sene
    +
    Spor Extra Pakedi 1 sene
    +
    Belgesel pakedi 1 sene

ve 3 ay film, 3 ay dizi pakedi de hediye:

600 TL

hocam nerede bu paket?

Bana teklif ettikleri anlaşma bu.
  • 6 AY ÜCRETSİZ 6 AY 60 TL OLAN PAKET 2 YIL EVVELDİ BENDE KULLANDIM
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: difficult1

quote:

Giriş Pakedi 1 sene
    +
    Şampiyonlar Pakedi 1 sene
    +
    Digitürk dilediğin zaman plus + HD sagemcom IQ plus kutu 1 sene
    +
    Spor Extra Pakedi 1 sene
    +
    Belgesel pakedi 1 sene

ve 3 ay film, 3 ay dizi pakedi de hediye:

600 TL

hocam nerede bu paket?

Bana teklif ettikleri anlaşma bu.

yeni üye miydiniz peki?
  • ElPoderoso kullanıcısına yanıt
    PAKET ÇOK GÜZEL EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALABİLİRMİYİZ MÜMKÜNSE
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Giris
    Belgesel
    18 takim
    Plus kutu ve hd yayin
    Ligtv2-3 yok.

Bunun icin fiyat onerisi yaptilar 500 tl iyi mi kabul edeyim mi?

Ayrica ligtv2-3 istiyorum onu da katarsam kac olur sizin goruslerinize gore iptal etmeyecegim.

Yeter artik somurdukleri.

Geçen sene ;

Şampiyonlar Paketi + Giriş Paketi + 6 Ay Dizi ve Film Kanalları Hediyesi + 3 Ay Spor Ekstra paketlerine 60 x 6 Ay = 360 TL ödemiştim. İnanın nasıl bu fiyat oldu bende hatırlamıyorum tamamiyle kendi teklifleri idi. Bu seneyi bekliyorum

Şu anda bir kampanya yaptılar hem turksatta hem eutelsatta 450 TL ye ( Kredi Kartı ile 9 taksit ) Şampiyonlar Paketini veriyorlar tabi hediyeleri ile birlikte..

Dilersen bu paketi kendi sitesinden değerlendirebilirsin. Ayrıca Belgesel paketi almana gerek yok bir çok kanal zaten açık hali hazır giriş paketinde..

15 yillik uyeyim suan o kampanya gibi bir teklifte bulunmadilar.

Bana onerilen iyi mi su sartlarda yoksa sporextra da ucretsiz 3-6 ay isteyeyim mi? Aylik 41 tl ye geliyor.

Bizim ilk çıktıgı zamandan bir abonelik vardı arada bir 4 sene olmadı o kadar ama ben buna bildiğin mesai harcıyorum. Sürekli telefonlar vs. kalmak istiyorum diyorum arıyorlar teklif sunuyorlar vs tekrar tekrar devam ediyorlar. Eğer aciliyetin yoksa kapatıyorum silahıını kullan bir kere. Hatta bir ay kapalı kalsın karar veremiyorum filan de. Yeni bir kampanya çıkarsa arayın de.. Vs. vs..

Eski uyeyim bende bayagi.
    Bugun bi daha aradilar ayni paketler 450 tl film ve dizi de eklenmis hali. Kabul ettim.
    Bi tek spor extra kaldi onun icinde agustosta arayacaklar uygun bir sekilde saglariz dediler.
    Aninda acmislar yayini

• Arkadaşlar şimdi öğrendiğim kadarı ile 3 Ağustos 'da Digiturk fiyatları değişecekmiş. O yüzden bende dahil 3 Ağustos a kadar herkesin işini halletmesi gerekiyor.
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,engelli üyeliğinde zamlı lig tv paketi kaç TL olacak bilginiz varmı ? Kredi kartı kampanyası engelli üyeliğinde cazip değil gibi,3 Ağustos dan önce aktif etsekte mh taahhüt olmadığı için yine zamlı olur dedi herhalde şampiyonlar paketi 34-35 TL olur.

• bu topici okudum, emeği geçenlere teşekkür ederim çünkü farkındalık yarattınız.
    sonra online işlemlerde dedemin evdeki digiturke 81 lira veriyomuşuz onu farkettim (taahudu bitmiş bize çakıyolar, herkesin gozunden kaçmış...)
    sinirle aradım iptali sordum 6 ay yuzde 50 fatura indirimi sonra da 81 tl odemeye devam dediler.
    fax numarası istedim spor extra verdi 4 ay daha.

toplamda yılda 720 lira yapıyor iyi bir teklif mi? gerçekten adamlar 2 dakika boşluğuna geldi mi hemen...
  • Tutturmuşlar bi zam zam 3 ağustos sezon zam.Millet abanıcak çünkü lig başlıyo yolucak kaz tavuk arıyolar.Hizmeti alan biziz kalitesini tartışıcak olan biziz adamlar müşteriyi amele yerine koyuyo.o güne kadar al şu güne kadar kaçırma.sana özel indirim bilmemne.mecburmusunuz abi bunların direktifleriyle yürümeye.sana 400 e veriyo diğerine 600 den çakıyo van persie podolski geldi diyo 750 den vuruyo.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teklif eutelsat için mi yoksa turksat için mi yapıldı
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    görüşlerime kısmı olarak katılıyorum ...cok fazla tv izleyen biri değilim kışın çok fazla alternatif olmuyor hafta sonları spor izlemek için mecburen alıyoruz..yoksa dediğin gibi önüne gelene çakıyorlar..2 milyar dolara bu kötü ligi alıp bizede pahalı satmaları gayet normal..ha o klupler bu paraları ne yaptı örnegin bizim aziz gitti çakma brezilyalılara futbolun fs ini bile oynamayan adamlara milyon euroları sactı durdu şimdi para yok çöpleri izlemek zorunda kalacagız..
  • darkshark D kullanıcısına yanıt
    0212 473 99 99 nolu telefona nufus cuzadanın on ve arkasını eklyerek iptal faksını cek ornek faksları googleda bulursun..seni aralar bu soyleıdıgınden daha ıyı teklıflerı alırsın hatta sagem kutu bıle verırler ucretsiz..senin iptal bolumunu araman iyi teklif alacagın anlamına gelmez onların aramsı gerekiyor..eger faksla ugrasmayacaksan bazı ana digiturk bayılerınde yüzyüze musteri temsılcılerı var onlarında baya yetkileri var inidirm hediye verebiliyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 26 Temmuz 2016; 10:44:46 >
  • 18 Temmuz tarihinde iptal faksı çektim 19 Temmuzda SMS ile iptal talebimin alındığına dair SMS aldım. Halen Digiturk'ten arayıp teklif veren yok. Son gün 2 Ağustosta ararlarsa telefonu açmayacağım. Daha önce 2 kez kapattırdım, üçüncüyü de kapattırır iyi bir teklif bulup dördüncü digitürk aboneliğimizi alırız gerekirse..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozcullu

18 Temmuz tarihinde iptal faksı çektim 19 Temmuzda SMS ile iptal talebimin alındığına dair SMS aldım. Halen Digiturk'ten arayıp teklif veren yok. Son gün 2 Ağustosta ararlarsa telefonu açmayacağım. Daha önce 2 kez kapattırdım, üçüncüyü de kapattırır iyi bir teklif bulup dördüncü digitürk aboneliğimizi alırız gerekirse..

Aramayin dememe ragmen az once yine aradilar 4 ay 55 tl kalan aylar 96 tl bildigin kufuru bastim birdaha ararsaniz mahkemeye verecegim dedim.Ekipmanlari 2 Agustosta iade edeceğim dedim
  • 
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.