Şimdi Ara

Kendi Üzerinize Olmayan Hatlarınızı Üzerinize Alabilirsiniz (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
1
Favori
123.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende dün gidip abimin üzerine olan Turkcell hattı üstüme aldım, Ümraniye Dudullu tarafında oturan varsa Doğanevler'de Cadde üstünde (doğanevler durağının tam arkasında) Sena iletişim var Turkcell iletişim merkezi orda yaptırabilir. Gerekli belgeler "TC Nolu bir kimlik, hat açık olacak (şifre geliyor çünkü), birde adınıza kayıtlı bir fatura (kredi kart extresi de oluyor)" işlemler 5dakika gibi kısa zamanda halloluyor.

Konuyu haber veren bungee20 ve diğer arkadaşlar çok teşkkürler...
  • annemin hattı Avea ve amu hattı. Hattı annemin üzerine aldırdığımızdan kamu tarifesi aynen devam edebilecek mi? (Annem kamu çalışanı değil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ERPmühendisi -- 29 Ağustos 2009; 11:15:33 >
  • Dün İnegöl de gittiğim iki tane turkcell bayisinin verdiği cevap şu, kullandığınız hattın sahibini tanımıyorsanız kendi üstünüze alabilirsiniz yok eğer tanıyorsanız (babanız, abiniz, yakınınız vs) 31 tl artı hak sahibi ile basvurmanız gerekiyor dediler.
    Şimdi tanımadığım kişi üstünden niye hat alayım salakmıyım. Hatda 2000 yılında alınan hat yaşımız tutmuyordu gazetelerin zamanında promosyon olarak dağıttığı zamanlardaydı.
  • benım merak ettigim bir konu var benım hattım faturalı ve başkasının üzerine 11 senelik ve bir çok avantajı var şimdi bunu üstüme alırsam sıfırdan başlıyacaz
  • Biraz önce bizim buradan bir tane Turkcell Extrayı aradım.Dedim böyle böyle hattı üzerime geçiricem yeni kanuna hat sahibine göre gerek yokmuş falan filan.Haberiniz varmı? dedim.Doğrudur dedi.P.tesi gidip yaptırıcam
  • Avea benim üstüme olsa ne olmasa ne
  • abiler 2 tane avea hattım var birini arkadalarla mesajlaşmak için avea olarak tutuyorum bi tan hat var benim adıma değil o zamanlar yaşım tutmuyordu telefoncu kendi üzerine yaptı şimdide batmış kapanmış dükkan ben gitsem hattı üzerime alabilecekmiyim.
  • müşteri hizmetlerini aradım sorayım diye sizi müşteri temsilcisine bağlıyorum dedi sonra bip bip dedi kesildi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtbjk

quote:

Orijinalden alıntı: tsender

Ankara'da Turkcell'de işlemi sorunsuz ve ucretsiz yaptıran varmı acaba? nerde yaptırdı ogrenebilirmiyiz?

Armada Turkcell'de yaptırdım,
    3dk sürdü,
    mesaj geldi.
    işe gelince netten kontrol ettim, düzelmişti

31 tl ucret verdinmi yada faturana yansıttılarmı?
  • Arkadaşlar,
    Hattı üzerimize aldığımızda abonelik yaşı sıfırlıyor mu bilen var mı? Benim hattım yaklaşık 7-8 yıllık. Üzerime aldığımda yeni hat muamelesi mi yapacaklar?
  • Sıfırlanmaması lazım sonuçta siz sadece kullanan kişinin bilgilerini güncelliyorsunuz sonuçta tutun ki 1 sene içinde itiraz edip hattın eski üzerine kayıtlı olan kişi itirazı ile hattı tekrardan üzerine geçirebiliyor..
  • quote:

Orijinalden al1nt1: bungee20

Vodafone abonelerine bilgilendirme;

Kullan1c1s1 olduunuz hatt1n1z1 5809 say1l1 kanuna göre üzerinize ald11n1zda abonelik ya_1n1z s1f1rlanmaktad1r.

Sonuç olarak; Ahde vefa kampanyas1ndan yararlan1yorsan1z, yararlanamaz konuma gelirsiniz.
    Kontör transfer servisinden yararlan1yorsan1z, 3 ay boyunca yararlanamaz konuma gelirsiniz.

Bilginize.

SADECE VODAFONE DA VAR GALIBA...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fethiyetv

annemin hattı Avea ve amu hattı. Hattı annemin üzerine aldırdığımızdan kamu tarifesi aynen devam edebilecek mi? (Annem kamu çalışanı değil)

güzel soru .

Cevap ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: virgaba

quote:

annemin hattı Avea ve amu hattı. Hattı annemin üzerine aldırdığımızdan kamu tarifesi aynen devam edebilecek mi? (Annem kamu çalışanı değil)

güzel soru .

Cevap ?

+1907
  • Turkcell faturalı hattım üzerime kayıtlı degil üzerime alınca hat Turkcell'in gözünde yeni bir hat gibi devam mı ediyor ?
    iPhone alacagım kontratlı olarak hattım 180günden eski ve faturaları düzenli ödeniyor, sadece hat üzerime degil üzerime alsam hattım o gün acılmıs gibi sıfırdanmı baslayacak acaba ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: visualize

Turkcell faturalı hattım üzerime kayıtlı degil üzerime alınca hat Turkcell'in gözünde yeni bir hat gibi devam mı ediyor ?
    iPhone alacagım kontratlı olarak hattım 180günden eski ve faturaları düzenli ödeniyor, sadece hat üzerime degil üzerime alsam hattım o gün acılmıs gibi sıfırdanmı baslayacak acaba ??

Mehaba arkdaşim hattı üzerine alirsan abonelik yaşin sıfırlanır yani iphone kampanyasindan yararlanamazsin bilgin olsun.
  • Peki teşekkür ederim.
  • ilk defa duydum. teşekkürler
  • quote:

quote:

güzel soru .

Cevap ?

cevabı öğrendim...hattı üzerinize aldığınızda eğer siz kamu değilseniz hakkınız gidiyor...

Bu arada sanırım AVEA da da devri işlemini yaptırabileceğimiz bir yer buldum...akşama gideceğim, eğer olursa yarın nokta atışımı yaparım siteye :)
  • quote:

Evet, nokta atışı veriyorum :

* Şengüller Üsküdar : Doğancılar yokuşunun hemen aşağasında , köşede, göbekte, zirrat bankasının karşısında, üsküdar merkezde.
    Kızın adı : İrem Güler. Bulun onu, ve bu işi bitirin :)

Adres....:
    HALK CAD. NO:2 ÜSKÜDAR/İSTANBUL
    Telefon..:
    0 216 495 04 04

http://www.senguller.com/magaza.asp

* Şart yok, yokuş yok.

Gerekli evraklar: Hattınız, kimliğiniz ve üzerinize kayıtlı ehrhangi bir fatura.

Şimdi de Avea için bastıralım. Unutmayın, kasım 2009 son fırsat.

Evet daha önce yukarıdaki adrseten turkcell hatlar için nokta atışı yapmıştım...şimdi avealılar için de bi süprizim var.

Capitol avea ya gidiyorsunuz...Esra ve Sıdıka diye iki temsilci var...sıkıda daha şirin ona yaptırın :)

2 tane hattım vardı, 2 sini de üzerime aldım...

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.