Şimdi Ara

MITSUBISHI LANCER (KÖPEKBALIĞI) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
30.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: kaanmaan

quote:

Orjinalden alıntı: kenfat10

quote:

Orjinalden alıntı: reyta

quote:

Orjinalden alıntı: meganers

muhahuahah adam dummy'ler ölmüştü diyo:)japon az yakar çok kaçar motoru sorunsuzdur ama malzeme kalitesi düşüktür.

japon deyince senin aklına suzukinin arabaları geliyor galiba
    yada yeni hondalara binme şansın olmadı.

Hondaların içinin cafcafına ne bakıyosun abi,adamlar elektrikli 4 cama tek dokunuş kendiliğinden inme kalkma bile koymamışlar..O özellik olmayan arabaya ben iddia ediyorum binmem...Astra classic 2005

Dostum kusura bakmada Honda gibi bi markanın yanında bn opele araba die binmem Alman Eşşeği deil mi kardeşim bu Almanya'da kaç nufüs biniyo bu araca sorarım size

opel avrupada satışlarda hep ilk 3 te

honda ilk 10 a giriomu diye sorsana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanmerto -- 20 Ocak 2009; 0:19:28 >

• hasanmerto kardeş dediğin doğru olmakla birlikte. hondanın asıl pazarı Avrupa değildir. Amerika ve Japonyadır. Tüm dünyada yılda yaklaşık 5 milyon honda satışı vardır. Opel ise yine yaklaşık 1.7 milyon satış yapmaktadır.
    Veriler OICA'dan alınmıştır. ( Otomobil üreticilerin resmi sitesidir)
  • Benim kiam var gayette memnunum. Ancak bu lancer leri incelediğimde o vakit daha yeni piyasaya çıkmışlardı. Bende bir tur atma şansı buldum. Ben belki sizlerden farklı düşünüyor olabilirim ama bence bu arada dizel motor olmalıydı. Ben performans açısından çok bir şey bekleyen arkadaşlardan değilim. Az yakacak ama çok kaçmasa da olur diyenlerdenim. Aracın motorunu gövdesini iç aksamlarını inceledim. Daha önce de bir çok araçla bu tür test sürüşlerine çıkmıştım. Bana göre bu aracın iç kısım plastiği sınıfta kalır. Motorunu beğendim ancak o gövdeye kaputun altında küçük bir motor olduğu için yetersiz kalmış izlenimi veriyor. Donanım olarakta yüksek değil orta seviyede. Ben Kia aracımı 29 bine almıştım 2006 da. Şimdi deseler ki 29 da bunun fiyatı hangisi diye ? Kia dizel olduğu için yine Kia'yı seçerim.
    Aracın tutulması satılması gibi konulardan bahsetmiyorum ki ben aracımı 10 yaşına kadar kaza bela bişey olmazsa satmayı düşünmeyenlerdenim. Bana Opel vosvos ne biliim reno gibi markalardan bahsetmeyin. Bu fiyata bu konforu onlarda malesef alamıyorsunuz. Saygılar...

• quote:

Orjinalden alıntı: WanDoGa

quote:

Orjinalden alıntı: asy06

köpekbalığı reklamı EVO için değil miydi? normal 1.5 motorlu lancer için ne alaka? ondan olsa olsa japon balığı olur... EVO veya Impreza STI alacaksanız eyvallah.. ama normal modelleri????

Süper benzetme aynen Katılıyorum Japon Balığı

Dip not: sedan arabadan spor araba çıkmaz olsada bir ... benzemez

96-99 arası üretilen honda civic vti'ları incele.. stroker kit koymadan turbo ile 450 hp'leri yakalayabiliyorsun.. o gücteki bir arac icin spor araba değil diyorsan, saygı duyarım..

• spor araba değil tabikide sedan arabanın modifiye ile spora benzetilmiş hali denebilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: WanDoGa

spor araba değil tabikide sedan arabanın modifiye ile spora benzetilmiş hali denebilir

aslına bakarsan bircok ornekleri var.. mesela birtanesinin sloganını yazayım :)

the fastest saloon on the planet..

///M5 :)

tabiki spor aracların surus zevkini vermezler ama onlarda spor aractır.. evo ve impreza coğu kisinin hayran olduğu araclar.. ufak tefek de olsa modifiyeye cok acık motoru var. zaten ne kadar cok yuklersen o kadar cok sorun cıkartıyor.. konu biraz dagıldı kusura bakmayın :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deitel

28000 olan modelde o ekran var mı..

http://www.metacafe.com/watch/490319/2008_mitsubishi_lancer/

Hadid diyelim ki rocford fosgate olacağına garmin olsun vs. Benim anlamadığım tüm araçların avrupa veya amerikan modellerinde ekran bulunmasına karşın bizim distribütörler Türkiye'ye gelen araçlarda bu donanımı iptal ettiriyorlar.Neden? Gps yokmuş. Ya arkadaş yoksa yok. Ben video seyredecem. Ben geri vites kamerası takacam. Bu satış politikasını anlamış değilim hala...

• arkadaslar yukarda verdiginiz linkteki lancer lar evolution serisi lancerlar 63bin eurodan baslıyor. bildiğim kadarıyla normal lancerlarda o ekran yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: jaguar19

MITSUBISHI LANCER (KÖPEKBALIĞI)

-------------------------------------------------

Hasta oldum bu arabaya.
    Resmen tasarım harikası.Seri üretime geçse tam süper olur

bu üzerinde çalışılan sport back modeli zaten.buna benzer bir araç üretilecek .
  • quote:

Orjinalden alıntı: yavuz2020

hasanmerto kardeş dediğin doğru olmakla birlikte. hondanın asıl pazarı Avrupa değildir. Amerika ve Japonyadır. Tüm dünyada yılda yaklaşık 5 milyon honda satışı vardır. Opel ise yine yaklaşık 1.7 milyon satış yapmaktadır.
    Veriler OICA'dan alınmıştır. ( Otomobil üreticilerin resmi sitesidir)

opel ne anlar hoşaftan
  • Arkadaşlar köpekbalığı karaya çıkınca sanırım vurgun yedi,ne bu ya ses seda yok buralarda aylardır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: abesis

quote:

Orjinalden alıntı: jaguar19

MITSUBISHI LANCER (KÖPEKBALIĞI)

-------------------------------------------------

Hasta oldum bu arabaya.
    Resmen tasarım harikası.Seri üretime geçse tam süper olur

bu üzerinde çalışılan sport back modeli zaten.buna benzer bir araç üretilecek .

isin ilginc yani,araba guzel laf yok.ama yanaklar inceldikce,jantlar buyudukce guzel.maalesef turkiyem sartlarinda cukurlar kuculmuyor

• bir yıl öncenin fırsat başlığını neden hortlattınız? köpek balığı forumun ilgili başlığında gezinmeye devam ediyor...
  • bi anda korktum hatta dusundum ben mi hortlattim diye?

ama sonunda anladim,benden br onceki arkadasa sor
  • 30bin lira verip 62.000km'de 2008 model Full Lancer aldım. Aynı paraya Civic'te vardı ama Lancer'ın görünüşü kasası beni büyüledi. Araç işi zevk işi zarar edeceğimi bile bile aldım ama hiç pişman olmadım aracın içine binipte gaza bastığımda hissettiğim zevk, o mükkemmel tasarımın tatmini binlerle ölçülemez. Belki Honda'nın piyasası da iç kalitesi de daha iyi ama ben bu araba da mutluyum. Olay budur.

Kimse kimseyi dinlemesin. Yok piyasası yokmuş yok içi kalitesizmiş yok Honda iyiymiş. Arkadaşlar güzellik görecelidir. Gidin ve en çok zevk aldığınız kendinize yakıştırdığınız bu benim olmalı dediğiniz aracı alın. ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuz2020

opel eskiden iyidi ama tüm gm markaları gibi oda kendini geliştiremedi. Kronik sorunlar çıktı hep modellerinde. Böle giderse 10 sene sonra opel diye marka kalmayabilir yada kalsa bile toyota, vw gibi firmaların yan markası olur.

Opel kendini geliştiremedi mi? :) Komik.
    Bakınız: Insignia, astra, corsa...
    Geliştirememekten kastın nedir? Tip, motor teknolojisi...? Bu arada arabam için konusayım. 2 yıldır sorunsuz biniyorum. Kronik sorun olarak (corsa d için konusuyorum) arka kapıdan gelen tıkırtı, o da 10dk.da halloldu! Bakınız Corsa forum.
  • Konunun herhangi bir sıcaklığı kalmamış. Hortlatmışsınız
  • Evet şuan gayet soğuk.

Biraz önce fiyat aldım.

1.5 invite mt 38.500
    1.5 invite at 41.000

informlar 4000 tl daha az.
    1.8 ise 51.000

yaşasın ÖTV indirimi ve bilinçsiz tüketici
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.