DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
MITSUBISHI LANCER (KÖPEKBALIĞI)
80
Cevap
1
Favori
29.832
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> MITSUBISHI LANCER (KÖPEKBALIĞI)
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 sonraki >>>
Giriş
      647 Mesaj
      03 Ocak 2009 19:35:42
      Lancer Modellerinde Aralık ayı kampanyası 31.01.2009 tarihine kadar uzatıldı
      Peşin yada kredili alımlar için sadece MITSUBISHI YILDIZLAR otomotive özel fiyatlar
      NOT:diğer bayileri bağlayıcılığı yoktur.
      Pazar günü bayilerimiz açıktır.

Lancer 1.5 Inform MT 28.000 YTL
      Lancer 1.5 Inform AT 31.500 YTL
      Lancer 1.5 Invite MT 31.200 YTL
      Lancer 1.5 Invite AT 33.200 YTL
      Lancer 1.8 Intense CVT40.500 YTL

Murat KARA
      YILDIZLAR OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
      Halkalı Merkez Mah Basın Ekspres Yolu No:21
      Halkalı Küçükçekmece -İSTANBUL
      Tel : 0212 470 51 51
      Fax : 0212 495 46 40
      Gsm: 0533 463 57 88
      Murat.kara@temorg.com
      www.yildizlargroup.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caramurat -- 14 Ocak 2009; 18:53:10 >

• Yüzbaşı
      676 Mesaj
      03 Ocak 2009 20:33:55
      valla bu sınıftaki hele hele bu kalitede ki bi araç için süper fiyatlar peki diğer bayilerde de bu fiyatlar geçerli deil mi internet sitesinde fiyatlar 31.500 den başlıyor halen

• Teğmen
      123 Mesaj
      03 Ocak 2009 22:01:30
      "Sıcak Fırsatlar" köşesinde otomotiv için konu açıldığını ilk defa görüyorum. Aslında Aralık ayında tüm firmalar krize bağlı olarak yılbaşına kadar olağanüstü indirimler yaptı, Hyundai gibi firmalar % 10 indirimine ocak ayında da devam ediyor. Sıfır araba fiyatları dip yapsa da bu şartlar altında parası olanın gayrimenkule yatırım yapması daha mantıklı olur..

Hepinize karlı alışverişler dilerim..

• Er
      12 Mesaj
      03 Ocak 2009 22:19:05
      bu fotosunu koyduğunuz model hangisi acaba

• Yarbay
      2005 Mesaj
      03 Ocak 2009 22:25:04
      şu köpekbalığının içine boxer motor ve 4X4 koyabilselerdi ne olurdu sanki

" Ö l ü m _ O l m a s ı n _ R e z i l l i k _ Ç e k i l i r ! "
    • Yarbay
      2173 Mesaj
      03 Ocak 2009 22:27:06
      Gayrimenkul mü?
      Dünyadaki krizin sebebi olan gayrimenkul mü bahsettiğiniz?,Temiz 3 sene kendine gelemz emlak fiyatları..

Lanet olsun! Bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz. Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok. Ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş. En büyük buhranımız hayatlarımız...
      T.D.
    • Yarbay
      3281 Mesaj
      03 Ocak 2009 22:32:27
      Mükemmel fiyatlar...
      Geçen sene araç alırken böyle bişii çıksaydı karşıma keşke...

Lancer... 30.000 liranın altında bi fiyata böyle farklı bi makinaya sahip olmak güzel bişiii...

Paylaştığım Fotoğraflarım

Nikon D5000 / Nikkor AF-s 18-55mm VR / Tamron 70-300mm tele-macro / Nikkor AF 50mm f/1.8

GalaXy SII GT-I9100
    • Binbaşı
      1295 Mesaj
      03 Ocak 2009 22:39:37
      Bütün arabaların fiyatı düşüyor ne hikmetse brodvay şahin spring zart zurt yükseliyor
      ne biçim arabadır bunlar anlamadım kalite düştükçe fiyat yükselirmi yaaa??? 95 brodway 7,5 8 milyar edermi
      Nerde dandik bi araba var piyasada en çok tutulan araba garip bi milletiz vesselam

Hayallerini gerçekleştirmek istiyorsan önce uyanmalısın.

• Yarbay
      3281 Mesaj
      03 Ocak 2009 22:46:58

quote:

Orjinalden alıntı: thunderace

Bütün arabaların fiyatı düşüyor ne hikmetse brodvay şahin spring zart zurt yükseliyor
      ne biçim arabadır bunlar anlamadım kalite düştükçe fiyat yükselirmi yaaa??? 95 brodway 7,5 8 milyar edermi
      Nerde dandik bi araba var piyasada en çok tutulan araba garip bi milletiz vesselam

Aynen öyle... 11-12'ye benim bindiğim tam anlamıyla Canavar gibi Rover'lar (99) tutulmazken 8'e oyuncak gibi arabalar tutuluyor...

Gerçi bişey aşırı derecede dikkatimi çekti... Her sanayiye gidişimde (sorun çıkartmıyor ama filtre zart zurt değişimleri için) kesinlikle birisi kendisine Rover'ımı satmamı teklif ediyor, kabul etmiyorum...
      Ve şimdiye kadar "bana satarmısın" diye gelenler hep "parayı hemen vericez" dediler ve 1,5-2 bin lira da kar kalıyordu... Ama satmadım, satmam da... 15 verseler yine satmam rover'ımı...

Ama anlamadım nasıl tutulmamazlık bu... Her gören istiyo... :)))))

Neyse konumzdan sapmayalım... Size "Lancer tutulmaz" deselerde dinlemeyin tutulan hurdalara bineceğinize tutulmayan canavarlara binin... :)
      (bu sözümü de ileriki nesillere atasözü olarak taşıyın)

Paylaştığım Fotoğraflarım

Nikon D5000 / Nikkor AF-s 18-55mm VR / Tamron 70-300mm tele-macro / Nikkor AF 50mm f/1.8

GalaXy SII GT-I9100
    • Yarbay
      2706 Mesaj
      03 Ocak 2009 23:16:47
      pirekareye katılıyorum... ben arabamı alırken söylenenler:
      - tek kapı alma, 2. eli düşük olur
      - colt alma, 2. eli çok düşük
      - düzgün renk al, satamazsın

ne aldım? Kırmızı, Colt, CZ3(tek kapı yani)... sonuçta aracınızı satmak için filan almayın... önceki arabamı 10 yaşındayken sattım... bu da muhtemelen o civardayken satılacak... 10 yaşında ister mor olsun ister yeşil, zaten meraklısına gider... olmadı takasa verirsin ki onda da durumuna bakarlar, rengine kapı sayısına değil :)) o yüzden içinize sineni, zevk aldığınızı alın, severek kullanın...

Reklamsız, amaçsız, Xbox Blog: www.gcgorusu.com
      PSN/XBL: Gokhanca
    • Yazılım Uzmanı
      4121 Mesaj
      03 Ocak 2009 23:24:02

quote:

Orjinalden alıntı: FIR_Lama

pirekareye katılıyorum... ben arabamı alırken söylenenler:
      - tek kapı alma, 2. eli düşük olur
      - colt alma, 2. eli çok düşük
      - düzgün renk al, satamazsın

ne aldım? Kırmızı, Colt, CZ3(tek kapı yani)... sonuçta aracınızı satmak için filan almayın... önceki arabamı 10 yaşındayken sattım... bu da muhtemelen o civardayken satılacak... 10 yaşında ister mor olsun ister yeşil, zaten meraklısına gider... olmadı takasa verirsin ki onda da durumuna bakarlar, rengine kapı sayısına değil :)) o yüzden içinize sineni, zevk aldığınızı alın, severek kullanın...

katılıyorum

cep telefonu almıyorsunizki beyler,

senede 3-4 vakit değiştirin....

alıcağınız araba en kötü (maddi durumunuza görede değişir ama) 6-7 yıl kullanılır...

• Yüzbaşı
      676 Mesaj
      03 Ocak 2009 23:25:54
      Çok çok haklısın abi bikere JAPON yaa bu araba periyodik bakım harici servise mi gider bu araba bizim 2000-2002 yıllarında 3 adet L300 panelvanlarımınz vardı üstelik elemanlar kullanıyodu düşünün yani çalışanlar özen göstermez arabasına ama banamısın demiyodu 250.000 km de satmıştık birini ne motor indirildi nede kara duman atıyodu

Valla piyasada da tutulmazsa da tutulmasın en azından ARABA'ya biniyorum dersiniz bide bunun konforunu düşünün

quote:

Orjinalden alıntı: pirekare

Alıntıları Göster

Aynen öyle... 11-12'ye benim bindiğim tam anlamıyla Canavar gibi Rover'lar (99) tutulmazken 8'e oyuncak gibi arabalar tutuluyor...

Gerçi bişey aşırı derecede dikkatimi çekti... Her sanayiye gidişimde (sorun çıkartmıyor ama filtre zart zurt değişimleri için) kesinlikle birisi kendisine Rover'ımı satmamı teklif ediyor, kabul etmiyorum...
      Ve şimdiye kadar "bana satarmısın" diye gelenler hep "parayı hemen vericez" dediler ve 1,5-2 bin lira da kar kalıyordu... Ama satmadım, satmam da... 15 verseler yine satmam rover'ımı...

Ama anlamadım nasıl tutulmamazlık bu... Her gören istiyo... :)))))

Neyse konumzdan sapmayalım... Size "Lancer tutulmaz" deselerde dinlemeyin tutulan hurdalara bineceğinize tutulmayan canavarlara binin... :)
      (bu sözümü de ileriki nesillere atasözü olarak taşıyın)

• Binbaşı
      1390 Mesaj
      03 Ocak 2009 23:48:36
      kesinlikle haklısınız...

quote:

Orjinalden alıntı: kaanmaan

Valla piyasada da tutulmazsa da tutulmasın en azından ARABA'ya biniyorum dersiniz bide bunun konforunu düşünün

• Yüzbaşı
      330 Mesaj
      03 Ocak 2009 23:57:10

quote:

Orjinalden alıntı: incinay

bu fotosunu koyduğunuz model hangisi acaba

o model consept

gerçek model

HP ENVY 13-D001NT P0F46EA ULTRA SLIM NOTEBOOK
    • Teğmen
      213 Mesaj
      04 Ocak 2009 00:41:57
      Keşke 6 ay daha sabretseymişim fiyatlar gerçekten iyi..

• Er
      12 Mesaj
      04 Ocak 2009 00:54:04
      teşekkürler foto için, konsept iyiymiş de bu pek hoşuma gitmedi.

• Yüzbaşı
      676 Mesaj
      04 Ocak 2009 01:12:32
      araç öndende arkadanda harbiden köpek balığı bayılıyorum boyle sinirli bakan otomobillere

• Çavuş
      54 Mesaj
      04 Ocak 2009 01:31:28
      quote:

Orjinalden alıntı: kaanmaan

araç öndende arkadanda harbiden köpek balığı bayılıyorum boyle sinirli bakan otomobillere

Concept daha bi vahşi bakıyor
      Lancer Concept gerçekten karizma bi araçmış çok hoşuma gitti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kirmasti_16 -- 4 Ocak 2009; 1:37:10 >

Sahipsiz vatanın batması haktır,sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır..!
    • Yarbay
      2927 Mesaj
      04 Ocak 2009 01:34:29
      Sahte köpekbalığı :)

Evo'ya bu ismi verseler hadi neyse ama lancer yapmayın yaw

Tuscani & Chopper Motor & Plasma TV
    • Yüzbaşı
      330 Mesaj
      04 Ocak 2009 01:41:46

quote:

Orjinalden alıntı: WanDoGa

Sahte köpekbalığı :)

Evo'ya bu ismi verseler hadi neyse ama lancer yapmayın yaw

kesinlikle katılıyorum

köpek balığı denince aklıma VOLVO geliyor

HP ENVY 13-D001NT P0F46EA ULTRA SLIM NOTEBOOK
Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.