Şimdi Ara

MITSUBISHI LANCER (KÖPEKBALIĞI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
30.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lancer Modellerinde Aralık ayı kampanyası 31.01.2009 tarihine kadar uzatıldı
    Peşin yada kredili alımlar için sadece MITSUBISHI YILDIZLAR otomotive özel fiyatlar
    NOT:diğer bayileri bağlayıcılığı yoktur.
    Pazar günü bayilerimiz açıktır.

Lancer 1.5 Inform MT 28.000 YTL
    Lancer 1.5 Inform AT 31.500 YTL
    Lancer 1.5 Invite MT 31.200 YTL
    Lancer 1.5 Invite AT 33.200 YTL
    Lancer 1.8 Intense CVT40.500 YTL

Murat KARA
    YILDIZLAR OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
    Halkalı Merkez Mah Basın Ekspres Yolu No:21
    Halkalı Küçükçekmece -İSTANBUL
    Tel : 0212 470 51 51
    Fax : 0212 495 46 40
    Gsm: 0533 463 57 88
    Murat.kara@temorg.com
    www.yildizlargroup.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caramurat -- 14 Ocak 2009; 18:53:10 >

• valla bu sınıftaki hele hele bu kalitede ki bi araç için süper fiyatlar peki diğer bayilerde de bu fiyatlar geçerli deil mi internet sitesinde fiyatlar 31.500 den başlıyor halen
  • "Sıcak Fırsatlar" köşesinde otomotiv için konu açıldığını ilk defa görüyorum. Aslında Aralık ayında tüm firmalar krize bağlı olarak yılbaşına kadar olağanüstü indirimler yaptı, Hyundai gibi firmalar % 10 indirimine ocak ayında da devam ediyor. Sıfır araba fiyatları dip yapsa da bu şartlar altında parası olanın gayrimenkule yatırım yapması daha mantıklı olur..

Hepinize karlı alışverişler dilerim..
  • bu fotosunu koyduğunuz model hangisi acaba
  • şu köpekbalığının içine boxer motor ve 4X4 koyabilselerdi ne olurdu sanki
  • Gayrimenkul mü?
    Dünyadaki krizin sebebi olan gayrimenkul mü bahsettiğiniz?,Temiz 3 sene kendine gelemz emlak fiyatları..
  • Mükemmel fiyatlar...
    Geçen sene araç alırken böyle bişii çıksaydı karşıma keşke...

Lancer... 30.000 liranın altında bi fiyata böyle farklı bi makinaya sahip olmak güzel bişiii...
  • Bütün arabaların fiyatı düşüyor ne hikmetse brodvay şahin spring zart zurt yükseliyor
    ne biçim arabadır bunlar anlamadım kalite düştükçe fiyat yükselirmi yaaa??? 95 brodway 7,5 8 milyar edermi
    Nerde dandik bi araba var piyasada en çok tutulan araba garip bi milletiz vesselam
  • quote:

Orjinalden alıntı: thunderace

Bütün arabaların fiyatı düşüyor ne hikmetse brodvay şahin spring zart zurt yükseliyor
    ne biçim arabadır bunlar anlamadım kalite düştükçe fiyat yükselirmi yaaa??? 95 brodway 7,5 8 milyar edermi
    Nerde dandik bi araba var piyasada en çok tutulan araba garip bi milletiz vesselam

Aynen öyle... 11-12'ye benim bindiğim tam anlamıyla Canavar gibi Rover'lar (99) tutulmazken 8'e oyuncak gibi arabalar tutuluyor...

Gerçi bişey aşırı derecede dikkatimi çekti... Her sanayiye gidişimde (sorun çıkartmıyor ama filtre zart zurt değişimleri için) kesinlikle birisi kendisine Rover'ımı satmamı teklif ediyor, kabul etmiyorum...
    Ve şimdiye kadar "bana satarmısın" diye gelenler hep "parayı hemen vericez" dediler ve 1,5-2 bin lira da kar kalıyordu... Ama satmadım, satmam da... 15 verseler yine satmam rover'ımı...

Ama anlamadım nasıl tutulmamazlık bu... Her gören istiyo... :)))))

Neyse konumzdan sapmayalım... Size "Lancer tutulmaz" deselerde dinlemeyin tutulan hurdalara bineceğinize tutulmayan canavarlara binin... :)
    (bu sözümü de ileriki nesillere atasözü olarak taşıyın)

• pirekareye katılıyorum... ben arabamı alırken söylenenler:
    - tek kapı alma, 2. eli düşük olur
    - colt alma, 2. eli çok düşük
    - düzgün renk al, satamazsın

ne aldım? Kırmızı, Colt, CZ3(tek kapı yani)... sonuçta aracınızı satmak için filan almayın... önceki arabamı 10 yaşındayken sattım... bu da muhtemelen o civardayken satılacak... 10 yaşında ister mor olsun ister yeşil, zaten meraklısına gider... olmadı takasa verirsin ki onda da durumuna bakarlar, rengine kapı sayısına değil :)) o yüzden içinize sineni, zevk aldığınızı alın, severek kullanın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: FIR_Lama

pirekareye katılıyorum... ben arabamı alırken söylenenler:
    - tek kapı alma, 2. eli düşük olur
    - colt alma, 2. eli çok düşük
    - düzgün renk al, satamazsın

ne aldım? Kırmızı, Colt, CZ3(tek kapı yani)... sonuçta aracınızı satmak için filan almayın... önceki arabamı 10 yaşındayken sattım... bu da muhtemelen o civardayken satılacak... 10 yaşında ister mor olsun ister yeşil, zaten meraklısına gider... olmadı takasa verirsin ki onda da durumuna bakarlar, rengine kapı sayısına değil :)) o yüzden içinize sineni, zevk aldığınızı alın, severek kullanın...

katılıyorum

cep telefonu almıyorsunizki beyler,

senede 3-4 vakit değiştirin....

alıcağınız araba en kötü (maddi durumunuza görede değişir ama) 6-7 yıl kullanılır...

• Çok çok haklısın abi bikere JAPON yaa bu araba periyodik bakım harici servise mi gider bu araba bizim 2000-2002 yıllarında 3 adet L300 panelvanlarımınz vardı üstelik elemanlar kullanıyodu düşünün yani çalışanlar özen göstermez arabasına ama banamısın demiyodu 250.000 km de satmıştık birini ne motor indirildi nede kara duman atıyodu

Valla piyasada da tutulmazsa da tutulmasın en azından ARABA'ya biniyorum dersiniz bide bunun konforunu düşünün

quote:

Orjinalden alıntı: pirekare

quote:

Orjinalden alıntı: thunderace

Bütün arabaların fiyatı düşüyor ne hikmetse brodvay şahin spring zart zurt yükseliyor

Aynen öyle... 11-12'ye benim bindiğim tam anlamıyla Canavar gibi Rover'lar (99) tutulmazken 8'e oyuncak gibi arabalar tutuluyor...

Gerçi bişey aşırı derecede dikkatimi çekti... Her sanayiye gidişimde (sorun çıkartmıyor ama filtre zart zurt değişimleri için) kesinlikle birisi kendisine Rover'ımı satmamı teklif ediyor, kabul etmiyorum...
    Ve şimdiye kadar "bana satarmısın" diye gelenler hep "parayı hemen vericez" dediler ve 1,5-2 bin lira da kar kalıyordu... Ama satmadım, satmam da... 15 verseler yine satmam rover'ımı...

Ama anlamadım nasıl tutulmamazlık bu... Her gören istiyo... :)))))

Neyse konumzdan sapmayalım... Size "Lancer tutulmaz" deselerde dinlemeyin tutulan hurdalara bineceğinize tutulmayan canavarlara binin... :)
    (bu sözümü de ileriki nesillere atasözü olarak taşıyın)

• kesinlikle haklısınız...

quote:

Orjinalden alıntı: kaanmaan

Valla piyasada da tutulmazsa da tutulmasın en azından ARABA'ya biniyorum dersiniz bide bunun konforunu düşünün

• quote:

Orjinalden alıntı: incinay

bu fotosunu koyduğunuz model hangisi acaba

o model consept

gerçek model

• Keşke 6 ay daha sabretseymişim fiyatlar gerçekten iyi..
  • teşekkürler foto için, konsept iyiymiş de bu pek hoşuma gitmedi.
  • araç öndende arkadanda harbiden köpek balığı bayılıyorum boyle sinirli bakan otomobillere
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaanmaan

araç öndende arkadanda harbiden köpek balığı bayılıyorum boyle sinirli bakan otomobillere

Concept daha bi vahşi bakıyor
    Lancer Concept gerçekten karizma bi araçmış çok hoşuma gitti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kirmasti_16 -- 4 Ocak 2009; 1:37:10 >

• Sahte köpekbalığı :)

Evo'ya bu ismi verseler hadi neyse ama lancer yapmayın yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: WanDoGa

Sahte köpekbalığı :)

Evo'ya bu ismi verseler hadi neyse ama lancer yapmayın yaw

kesinlikle katılıyorum

köpek balığı denince aklıma VOLVO geliyor

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.