Şimdi Ara

-EDİRNE UZUNKÖPRÜ-2'NCİ KOR.K.LIĞI 102'NCİ TOP.A.K.LIĞI -UZUNKÖPRÜ EDİRNE- (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
4
Favori
126.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Edirne dedigi uzunköprüde buluşulacak ..
  • annadım tamamdır o zaman şimdi murat 8 gibi olacaksa onu indiğimde ararım bende yada baris krdeşim bana yollasın numarasını arayayım izmirden gidiomuş oda otogar filan buluşruz bi şşekilde
  • sarıkanaryam online olunca buluşma yeri ile ilgili tam acıklama yapacaktır ben Uzunköprü olarak biliyorum Cunki Edirne merkez Uzunköprüye ters bi yerde
  • valla arkadaşlar benim orda olmam 16:00 ı bulur.. o saatlerde girecek yok mu..
  • evet tertipler benide ekleyin ömer ist. geliyorum hayırlısı olsun ama sayımız fazla bi önceki sayı 100 biz ise tabi doğru ise 230 civarı birlik olursak bi şey olmaz
  • selamlar herkese..

Buluşma planına dahil olmak isterim ama muhtemelen en geç ben gelicem Uzunköprü'ye. Pazar günü sabah 11.00 uçağıyla İstanbul'a geliyorum İzmir'den. Sonra da Esenler otogarından 14:00 otobüsüyle Uzunköprü'ye. 3 saat sürüyomuş ortalama. 17.00 gibi Otogar'da olurum diye düşünüyorum. Eğer o saate kadar bekleriz herkes anca toplanır derseniz buluşup öyle girebiliriz daha güzel olur tabi. Ya da İstanbul'dan araçla gidecek arkadaşlardan bi tanesiyle İstanbul'da da buluşabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuzunyol -- 30 Mart 2009; 0:20:10 >
  • ARKADAŞLAR BENDE 13:15 DE İSTANBULDAN BİNECEM DOLASIYLA 16:45 GİBİ ANCA ORDA OLURUM O SAATE KADAR BEKLEYECEKSENİZ SİZE KATILAYIM BENİM GİBİ GEÇ GELECEK OLANLAR VARSA MSNDEN YAZSIN ONLARLA BİRLİKTE GİRELİM DAHA DOĞRUSU EN AZINDAN ÖNCEDEN TANIŞALIM EĞER SİZDE BEKLERSENİZ GENİŞ BİR KİTLE OLURUZ
    mSN erdemsagdic34@hotmail.com
  • bende ggeç gelicem ozaman eğer erken gelenler beklemez ise ikinçi gurub olabilir
  • ARKADAŞLAR BİRİNCİ GRUP BEKLEMEDEN GİRERSE 2. GRUP OLUŞTURALIM GEÇ GELECEK OLAN HERKEZ UZUNKÖPRÜDE İNDİĞİMİZ YERDE BEKLESİN SAAT 5 GİBİDE BİZ GİRELİM
  • ben 319. KD yim. gitmeden son olarak sormak istediğiniz şeyler varsa beklerim
  • Ben pazartesi teslim olmayı düşünüyorum arkadaşlar çok sıkıntı olur mu sizce?
  • selam dostum sadece 1 gün geç çıkarsın askerlik biterken o kadar
    quote:

Orjinalden alıntı: ksmcnr

Ben pazartesi teslim olmayı düşünüyorum arkadaşlar çok sıkıntı olur mu sizce?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mesut18

selam dostum sadece 1 gün geç çıkarsın askerlik biterken o kadar
    quote:

Teşekkürler hocam bilgi için:) yanımıza kilit filan alalım mı, bot kilidi dolap kilid vs, cüzdan orada var mı, askılı cüzdan, çamaşır torbası vs, bir de yüzük takmak serbest mi?
  • dostum kilit al ancak terlik ve botun için, sağlam ve ufak olsun zira kantinde satılan kilitleri her anahtar açıyor desem yalan olmaz,cüzdan olarak boyna asılan türden almanı tavsiye ederim.gitmeden alırsan cüzdanı daha iyi olur,çamaşır torbası v.s orda kantinden tedarik edebilirsin,yüzük takmassan senin için daha hayırlı olurzira 1 ay belki takarsın ancak daha sonra silah vereceklerinden silahı kullanırken problem yaratır ki bu senin canının emniyeti açısından önemli...
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mesut18

selam dostum sadece 1 gün geç çıkarsın askerlik biterken o kadar
    quote:

Teşekkürler hocam bilgi için:) yanımıza kilit filan alalım mı, bot kilidi dolap kilid vs, cüzdan orada var mı, askılı cüzdan, çamaşır torbası vs, bir de yüzük takmak serbest mi?

• Kuaföre gittim 3 numara yaptırdım adam bana sürgün yerine gidiyorsun dedi
  • arkadaşlar son gün olduğu için herkes son hazırlıklarını yapıyor haklı olarak. Bu yüzden hızlı bir şekilde aksiyon alamıyoruz. Ben son durumu aşağıya yazıyorum. En mantıklısı bu olcak sanırım.

* Erken gelecek olanlar, geç gelecek olanları beklemek zorunda değil. Onlar zaten kendi aralarında organize olup orda bulurlar kendilerini ve istedikleri saatte girerler.
    * Geç gelecek olanlar saat 17:30'da Otogar'dan beraber çıkar ve birliğe doğru yola koyulur. Dolayısıyla 17:30'a kadar beklensin ve o saatten sonra gidilsin.
    * Erken gelenler de bu saatte girmek isterse onlar da o saatlerde Otogar'da olsunlar hep beraber gireriz.
  • selam

arkadaşlar öyle geziyordum kulak misafiri oldum yazdıklarınıza..

ben askerliğimi Isparta Eğirdir Dağ Komando Okulu'nda yaptım.

Uzunköprüyü sürgün yatağı haline getirmişsiniz. benim askerlik yaptığım yere göre burası gülsuyu. dağ yok kaya yok. isterimki benim bir zamanlar çavuşluk yaptığım yerde 2-3 gün askerlik yapın sonrasındada dağıtım olarak tamamı güneydoğuya terör ortamına dağlarda pusu kurmaya gidin de görün askerliği.heuheu.

doğrudur uzunköprü kış aylarında -20 -25 derecelere varan ayazı ile soğuktur. yaz aylarında müthiş sivrisinek vardır. ergene nehrinin kokusu çevre il ve ilçelerdeki sanayii fabrikaların nehre akıttığı kimyasallardandır. bu nehirde üzülerek yazıyorum şu an kurbağ bile yaşamıyor. kimyasallardan ölüyor hayvanlar.. bir de kargaları çok fazladır. zaten iyi bir yer olsaydı karga olmazdı güvercin olurdu..

tüm bunlara rağmen oldukça da güvenli bir askerlik süreniz olur. dağlarda günlerce ayaklarınız şişene kadar -20 derece soğukta gezmezsiniz. gece pusuda sabaha sağ çıkabilecekmiyim diye düşünmek zorunda da kalmazsınız.

hala uzunköprüyü sürgün yatağı olarak görüyorsanız, askerliğini şu an Hakkari Dağ Komando Tugayında yapan arkadaşlarınıza hakaret etmiş olursunuz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevizkabugu -- 13 Aralık 2008; 15:58:37 >

• bende edirne uzunköprüdeyim arkadaşlar şimdi baktım foruma baya insan varmış giden uzunköprüye.
  • arkadaşlar son giriş 17 : 00 değil mi 17:30 da geç kalmazmıyız bilgisiolan varsa yazsın
  • beyler ben ahmet(bunasıis) le aynı otobüste geliyorum hakiki koçla gelcek başka arkadaşlarda olursa otobüste buluşucaz erken gelecek arkadaşlarıda uzunköprüde bekleriz ilk parti olarak girişi yaparız diye düşündük artık yarın hepimiz teslim olacağımıza göre herkese şimdiden hayırlı teskereler yarın görüşüp tanışçaz zaten
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.