DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Biraz Komik Olacak Ama... Facebook'ta Ortak Arkadaşlar Bölümünü Nasıl Oluşturabilirim ?
5
Cevap
0
Favori
24.523
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Biraz Komik Olacak Ama... Facebook'ta Ortak Arkadaşlar Bölümünü Nasıl Oluşturabilirim ?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      2417 Mesaj
      07 Ekim 2008 18:05:11
      arkadaşlar facebook'ta ilkokuldaki arkadaşlarımı ortak arkadaşlarım yapmak istiyorum... fakat bi türlü ortak arkadaşlar bölümünü oluşturamıyorum..bakıyorum milletin profiline nerdeyse hepsinde ortak arkadaşalar bölümü var...ama ben o kadar uğraştım yapamadım.. bi yardımda bulunabilirmisiniz....

• Yarbay
      2417 Mesaj
      07 Ekim 2008 18:38:10
      yardım edecek bir kimse yok mu ???

• Yüzbaşı
      576 Mesaj
      07 Ekim 2008 18:39:43
      Ortak arkadaşlar, başka birinin profilini gezerken sizin ve profilini gezdiğiniz kişinin arkadaşı ortak olan kişileri gösterir. Arkadaş listesi yapmak için üst sekmelerden arkadaşları tıklayın.

• Binbaşı
      1870 Mesaj
      07 Ekim 2008 18:40:07

Ortak arkadaş demek o değil xD

mesela ben senin profiline bakıyorum sendeki arkadaşlar bendede varsa ortak arkadaş olarak gözükür umarım anlamışsındır

| Architecture |

• Yarbay
      2548 Mesaj
      07 Ekim 2008 18:43:19
      Ortak arkadaş şöyle oluyo.Mesela senin profilindeki 10 kişi başka birisinin profilinde de kayıtlıysa ve sende onun profiline bakarsan görürsün.

BattleTag: MetalPWN#2122
      Steam: m3talpwn
    • Yarbay
      15274 Mesaj
      07 Ekim 2008 18:47:01
      Hacu emmü sen olayı yanlış algulamuşsun

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Biraz Komik Olacak Ama... Facebook'ta Ortak Arkadaşlar Bölümünü Nasıl Oluşturabilirim ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.