Şimdi Ara

Max Payne 3 (2012) [ANA KONU] (190. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.919
Cevap
10
Favori
256.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunun 5.bölümündeyim aksiyon olarak devam ediyor.ama ben filmini izlemiştim uçan kanatlı bir şeyler falan vardı adı sanırım verkül.oyun da böyle şeyler yok mu?
  • Beyler ben playstoreden orjinal oyun aldım. Kod verdi bende bu kodu steamdan aktifleştirmeye çalıştım fakat kodu kabul etmiyor. Bende oyunu indiremedim daha ne yapmam lazım bilen biri var mı ? Herkese teşekkürler, kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Türk

Beyler ben playstoreden orjinal oyun aldım. Kod verdi bende bu kodu steamdan aktifleştirmeye çalıştım fakat kodu kabul etmiyor. Bende oyunu indiremedim daha ne yapmam lazım bilen biri var mı ? Herkese teşekkürler, kolay gelsin.

Playstore dan alinan oyun playstore den inmiyormu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Türk

Beyler ben playstoreden orjinal oyun aldım. Kod verdi bende bu kodu steamdan aktifleştirmeye çalıştım fakat kodu kabul etmiyor. Bende oyunu indiremedim daha ne yapmam lazım bilen biri var mı ? Herkese teşekkürler, kolay gelsin.

oyun steam oyunu değil aktifleştirilmiyor, steam hesabına ekleyemezsin. playstoredan indirebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altı ok

oyunun 5.bölümündeyim aksiyon olarak devam ediyor.ama ben filmini izlemiştim uçan kanatlı bir şeyler falan vardı adı sanırım verkül.oyun da böyle şeyler yok mu?

Max Payne 1'de geçiyor o uçan kanatlı şeyler fakat oyunda öyle yansıtılmamış uyuşturucunun yarattığı etki.

Max Payne 2'den 14 yıl sonrasını konu alıyordu sanırım Max Payne 3, flashback sahnelerinden anlarsın zaten. Tam olarak anlamak istiyorsan 1. ve 2. oyunu türkçe yamalarla oynamalısın.

Max Payne 3'ü New York'ta bu grafiklerle geçicek bir biçimde yapsalardı efsane olurdu da.. Buna da şükür
  • konuyu hörtletmeye geldim gerçi zaten hörtlemişte bosver çaktırma
  • multide adam bulmuyor multi oynayan var mı oyunu ?
  • bu oyunu kaç sene bekledim şimdide ben oynamıyorum o beni beklicek
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

multide adam bulmuyor multi oynayan var mı oyunu ?

Aynen odayı kurulabiliyor ama host bulmuyor. İnternette port açın vs demişler onlarıda denedim olmadı. Oynayan birisi varsa nasıl yapıyor söyleyebilir mi ben mi yanlış yerden giriyorum
  • Arkadaslar oyunum orjinal.steam den indirdim ve turkce yamayida kurdum.ancak entera basin girin bolumu calismadi.giremiyorum gecmiyor o bolumu.ne yaptiysam olmadi.oyunu sildim geri yukluyorum simdi.acaba turkce yama orjinalde sikintimi cikarttiki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Social cluba giriş yaptın mı ?
  • Arkadaşlar ben grafik ayarını değiştiremiyorum. Dx11 yapmak istiyorum fakat oyun restart atıp tekrardan dx9 yapıyor. Laptop'da oynuyorum oyunu. Korsan oyun bu sorunu yapmazken orjinal aldığım oyun bu tarz sorunlar yaratınca uyuz oluyorum
  • arkadaşlar steam den aldığımız oyunu sosial club dalgası olamadan oynama şansımız yokmu
    bu sosiak club denen şeyi birtürlü beceremedimde
    bir el atsanızda oynayabilsek
  • Arkadaşlar ben max payne 3 ü playstore den satın aldım. Download Manager ile indirdim tek tek 16 partı. Hepsini yükledim fakat setup a gelince data2.cab hatasını alıyorum yardım edebilir misiniz ?
  • Bu oyunu ben anlamadim. Cok ilerledigimi soyleyemem ama oncelikle anlamak adina kolay seviyede basladim. Ya adamlar ustume geliyor, gelirken ates ediyorlar ama
    acik hedef oluyorlar. Kolayca olduruyorum. Ancak, bir o kadar da tuhaf bir yapay zeka var ki, ayni herifler olmadik yerimden vuruyor, 1-2 atis sonra oluyorum. Zamani
    yavaslatip vurma modu cok salakca geldi bana. Mesela o modu kullanip ucuyorum,, herifler o arada delik desik ediyor.

Nasil oynuyorsunuz bir anlatsaniz*
  • LivingDeads69 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle siper almaya bak her zaman siperden çıkarsan da 2-3 kişi varsa hemen yavaşlatmayı açıp sağa sola hareket et,uçma yani zaten kurşunları görmüş olacaksın üzerine gelen onlara bakarak kaçacaksın gerisi senin kabiliyetine kalır.bende oyunu bu hafta bitirdim çok keyifli bir oyundu ama bir o kadar da senaryo vasattı,sadece max'in psikolojisinin aktarımı hoşuma gitti.
  • Beyler oyunu alacağım ama hala multiplayer modu oynanıyor mu ayrıca online oyuncu sayısını yaklaşık olarak belirtirseniz sevinirim.
  • Ben oynadığım zamanlarda bazı düşmanlar yere düşer ama ölmezdi.
    Tren bölümünde bayağı sinir olmuştum hatta. O sorun çözüldü ise oyunu tekrar bitirecem
    . Çözüldü mü ?
  • Launcherinden offline'a tıklayınca hıçbir şey olmuyor,güncelle desek kırk saat bekliyor.Normal MaxPayne3.exe'den açsam initializing diye bekliyor.Belgelerimden oyunun dosyalarını sildim,hiçbir etki yok.Ne yapmam gerekiyor oynayabilmek için?
  • oyunun orjinal değilse 10-15 lira ver orjinal al uğraşmaya değmez

bende de zamanın olmuştu ama nasıl yaptığımın hatırlamıyom
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.