Şimdi Ara

Max Payne 3 (2012) [ANA KONU] (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.920
Cevap
10
Favori
256.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: J.J.93

Hocam benim oyun korsandı farklı ilaç uygulayınca çözmüştüm zamanında
  • quote:

hangi eczane ise adres ver hocam ilaç lazım :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeTeCiK

quote:

Hangi eczane hatırlamıyorum hocam ya
  • quote:

quote:

En son eczaneye güncelleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

quote:

quote:

En son eczaneye güncelleyin.

Alıntıları Göster
  • Rockstar da ilgilenmiyor steam-social club bağlantı sorunuyla. Mail attım yaptık dediler hala bağlanamıyorum. Paranla rezil olmak bu işte. Orijinal oyunu ilaçlıcam bende, pehhh
  • quote:

Orijinalden alıntı: erulu

Rockstar da ilgilenmiyor steam-social club bağlantı sorunuyla. Mail attım yaptık dediler hala bağlanamıyorum. Paranla rezil olmak bu işte. Orijinal oyunu ilaçlıcam bende, pehhh
    oyunu az önce bitirdim.son zamanlarda oynadığım en iyi oyunlardan birisi diyebilirim.muhteşemdi

Max Payne 3 (2012) [ANA KONU]  Max Payne 3 (2012) [ANA KONU]  Max Payne 3 (2012) [ANA KONU]  Max Payne 3 (2012) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

oyunu az önce bitirdim.son zamanlarda oynadığım en iyi oyunlardan birisi diyebilirim.muhteşemdi

Max Payne 3 (2012) [ANA KONU]  Max Payne 3 (2012) [ANA KONU]  Max Payne 3 (2012) [ANA KONU]  Max Payne 3 (2012) [ANA KONU]

Alıntıları Göster
    Sorun yaşayan arkadaşlara yardımcı olabilirim.Zamanında bende oldukça uğramıştım.

RELOADED versiyonu indirenler, İndirdikten sonra oyunu kurup , Updateleri yapsın.Zaten kurunca Update çıkıyor sizin ek birşey yapmanıza gerek yok.3 tane Update yapacak yaptıktan sonra Kapatın Updateyi.(bitince tabiki)İnternet bağlantınızı kesmeni gerekiyor bundan sonra.İster Ethernet yani Portlu kablonuzu çekin.İster "Ağ ve Paylaşım Merkezinden" Devre dışı yapın ağı.Sonra oyuna girin.Girince ekran tam olmayacaktır.Tab + Enter tuşuna basıp tam ekran yapabilirsiniz.
    Blackbox sürümünde interneti kesmeye gerek kalmıyor lakin, Ben hem Blackbox hemde Reloaded oynamış biri olarak Ara videolar ve geçişler 360P bildiğiniz Blackboxta.Zevkini çıkara çıkara oynamak isteyen , Walkroughtları izlemek isteyenler oyunun RELOADED versiyonunu kurmalı ve her oyuna girerken interneti kesip girmeli.

Onun haricinde yardım etmem gereken birşey olursa bu başlık altından yazın yardımcı olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

Max Payne 3'ü Rockstar yapacaksa PC için çıkması düşük bir olasılık olur. Ayrıca Remedy kadar iyi yapamaz Rockstar.

Alıntıları Göster
    Dün akşam 21.00 sularında indirmeye başladım, playstore.com'dan.
    Bugün 21.00 suların indirme tamamlandı. Son 1 saattir de bilgisayara yüklemeye çalışıyor. Şu an güncellemeleri yüklüyor.
    Bu nedir arkadaş. 24 saattir bi oyun yüklenemedi.
  • hocam linki bana da gönderebilirmisnz ilginiz içn teşekkrler
    @Technobreaker
  • peki hocam sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: qxpcucu

peki hocam sağolun
    Vay arkadaş ne oyunmuş, futbol sahası bölümünde, bir kadın ve bir çanta para için en az 200 adam öldürdüm.

Ama çok zevkli oyun bu arada. Cover alıp ateş edince gaza geliyor insan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateş ve güneş

Vay arkadaş ne oyunmuş, futbol sahası bölümünde, bir kadın ve bir çanta para için en az 200 adam öldürdüm.

Ama çok zevkli oyun bu arada. Cover alıp ateş edince gaza geliyor insan...

Alıntıları Göster
    Eski serilerine göre kısıtlı senaryo , film sahneleri haddinden fazla uzun , ama yinede başarılı bir iş çıkarmış rockstar .Oyun yapma konusunda çok büyük tecrübeleri olduğu aşikar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreDFace

Eski serilerine göre kısıtlı senaryo , film sahneleri haddinden fazla uzun , ama yinede başarılı bir iş çıkarmış rockstar .Oyun yapma konusunda çok büyük tecrübeleri olduğu aşikar.

Alıntıları Göster
    konusu çok iyi gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamermn

konusu çok iyi gerçekten

Alıntıları Göster
    Bende toorentten ındırdım crack konusunda rockstar saglam dıger oyunlar gıbı hemencecık olmuyor cok ugtastı benı en 3 defa kaldırım tekrar kurmusumdur. Nihayetınde suanda oynuyorum 2 gb 256 bit ekran kartım var ve herşey çok yüksekte ve türkçe olarak 3 bölümdeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackieChun

Bende toorentten ındırdım crack konusunda rockstar saglam dıger oyunlar gıbı hemencecık olmuyor cok ugtastı benı en 3 defa kaldırım tekrar kurmusumdur. Nihayetınde suanda oynuyorum 2 gb 256 bit ekran kartım var ve herşey çok yüksekte ve türkçe olarak 3 bölümdeyim

Alıntıları Göster
    iyi akşamlar

oyuna ne yapıp ettiysem giremiyorum interneti kesip girmeyi denedim olmadı internet varken activasyon kodu istiyor bir turlu giremedim 5 tane guncelleme yaptı oyunu yukledikten sonra sorunsuz giriyorum social clupta kalıyorum oylece
  • quote:

Orijinalden alıntı: frknkoca2

iyi akşamlar

oyuna ne yapıp ettiysem giremiyorum interneti kesip girmeyi denedim olmadı internet varken activasyon kodu istiyor bir turlu giremedim 5 tane guncelleme yaptı oyunu yukledikten sonra sorunsuz giriyorum social clupta kalıyorum oylece

Hocam oyunu indirdinmi ? indirdi ise crack vardr mtlaka oyunu kurarken ınternetı kes gırerkende kes offline olarak gır(dikten sonra crack ın içindde profil gibi bir klasor vardır onu belgerim rockstar maxpayne dosyasına at ve sclub dosyalrının ıcıne at (ve buarada playmaxpayne3.exe dosyasından acman onemlı)profil dosyalarını attıktan sonra oyuna tekrar gr bende bu sekılde yaptım ve sorunsuz calıstı)
  • quote:

quote:

iyi akşamlar

Hocam oyunu indirdinmi ? indirdi ise crack vardr mtlaka oyunu kurarken ınternetı kes gırerkende kes offline olarak gır(dikten sonra crack ın içindde profil gibi bir klasor vardır onu belgerim rockstar maxpayne dosyasına at ve sclub dosyalrının ıcıne at (ve buarada playmaxpayne3.exe dosyasından acman onemlı)profil dosyalarını attıktan sonra oyuna tekrar gr bende bu sekılde yaptım ve sorunsuz calıstı)

Alıntıları Göster
    Çok fazla içki sahnesi olmasa sorun değil de bir yerden sonra sıkıyor ya.

Stadyum bölümü de çok güzeldi bu arada.
  • quote:

quote:

iyi akşamlar

oyun acıkken mi profili belgelerime atayım + social club dosyasınında icine atıcam birde cracki atarken mavi ekran hatası geliyor pc resetleniyor

birde hangi guncellemeleri yapayım furkankoca9@gmail.com adresime postalarsan sevinirim
  • quote:

quote:

quote:

iyi akşamlar

oyun acıkken mi profili belgelerime atayım + social club dosyasınında icine atıcam birde cracki atarken mavi ekran hatası geliyor pc resetleniyor

birde hangi guncellemeleri yapayım furkankoca9@gmail.com adresime postalarsan sevinirim

Alıntıları Göster
    Senaryo öneki oyunlarla alakalı mı? bunu oynamadan önce 1 ve 2 yi oynamamı önerir misiniz arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şerbetçi -- 4 Mart 2014; 14:25:36 >
  • 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.