Şimdi Ara

Fatih üniversitesi mi Haliç üniversitesi mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
10.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Evet arkadaşlar bu iki üniversiteden birine gitmeyi düşünüyorum haliçin m.köy kampüsü evime çok yakın sayılır tabi oraya kampüs denirse dersane gibi orada gidebileceğim e-h müh ile endüstri müh var.Ayrıca Fındıkzade kampüsündede(dersane gibi oda) uygulamalı matematik diye bi bölüm var bu bölüm tam olarak nedir mezun olunca hangi alanlarda çalışılınabilir acaba bu üç bölümden hangisini bitirmek daha zor hangisini bitirmek daha kolaydır.Haliç endüstriye girmem diğerlerine göre daha zor galiba puan olarak(hepsi türkçe bölümlerin)

Gelelim fatihe kampüsü hadımköyde ve bana uzak sayılır ama kampüsü bir üni kampüsü için yeterli haliç gibi değil burdada kimya,bilgisayar,e-e,endüstri,çevre,malzeme,gıda(türkçe hepsi) gitmeyi düşünüyorum çevre,kimya ve yeni açılacak olan gıda ile malzemeye girerim heralde bilgisayar,endüstri,e-e puan olarak girmem biraz daha zor.

bu bölümlerden hangisini bitirmek daha zor hangisini bitirmek daha kolaydır.Çevre müh mezun olunca geleceğin mesleği diyolar ama malum küresel ısınma iş bulmada zorluk çekilir mi.

Bu iki üniversitede hangisinin ortamı normal gelirin biraz üstünde olan birisi için idrealdir.

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.