Şimdi Ara

Supreme Ruler 2020 (2008) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
3
Favori
56.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu oyunu hevesle indirdim ( aldım değil indirdim ) ancak hala tam anlamıyla öğrenemedim internette aradım ne ingilizce ne türkçe bir tutorial bulamadım bu oyunu oynayıpta çözmüş olan var mı burada?

Supreme Ruler 2020 (2008) [ANA KONU]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• eet ya şu oyunu öğrenebileceğim bi yer yokmu...
  • yeni çıktı galiba bu oyun?
  • Evet arkadaşlar yokmu şu oyunu oynayan çözen anlatıcak olan
  • Benim anladığım kadarıyla bu oyunda italya iyi gelişir, Çin para basıyor
  • Bir ara Supreme Ruler 2010 diye bir oyun vardı herhalde onun devam oyunu olsa gerek.2010 'u biraz oynamıştım ama evet ben de anlamamıştım.Çünkü oyunu bi ton ayrıntıyla doldurmuşlar.Ne yapacağını çözemiyosun bence gereksiz bir oyun. Zaten Empire-Total War 'a da şurda ne kaldı ki.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zlatan89

Bir ara Supreme Ruler 2010 diye bir oyun vardı herhalde onun devam oyunu olsa gerek.2010 'u biraz oynamıştım ama evet ben de anlamamıştım.Çünkü oyunu bi ton ayrıntıyla doldurmuşlar.Ne yapacağını çözemiyosun bence gereksiz bir oyun. Zaten Empire-Total War 'a da şurda ne kaldı ki.

ETW bunun yanında bebe kalır kaldı ki oyun güzel de değil, diplomasi denen bir şey yok.
  • bana güzel bir oyun gibi geliyor indiriyorum şuan 18 dk da ½18 yüklendi :p
  • indirelim bakalım yanlız bu oyunun amacı ne sadece dışişleri mi çişleri de var mı? yani ne bilim şehire park bahçe yapılsın gibi bişidiyebiliyoz mu civilizationdaki gibi.
  • çektim netten de serial sorUyo netten bakıyım bi.
  • herşey tamamda liberal moderate conservative onlar ne :S

edit: kelime anlamını sormuyoz ne işe yarıyo onlar zorluk falan mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalli Head -- 8 Temmuz 2008; 16:55:28 >
  • LAn ben böle şerefsizlerin Kürdistan var oyunda
  • Kardeşim ingilizce bilmiyorsun galiba neyse, o senaryonun adı Shattered World yani Parçalanmış Dünya denebilir tüm ayrılıkçılar bulunur o senaryoda etrafına bakarsan Paris'i Fransadan Madrid'i ise İspanyadan ayrılmış ayrıca Almanya'yı üçe bölünmüş görürsün.
    Biraz araştıralım öyle sövelim.
  • liberal: adı üstünde libereal işte. seerbest piyasa ekonomisini savunan vs.
    moderate: orta
    conservativede muhafazakar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Metalli Head

LAn ben böle şerefsizlerin Kürdistan var oyunda

Evet Oynanmaz Bu Oyun Bu Arada 4 Mesaj Arka Arkaya Süper Post Kasıyorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: L4st MetaL

quote:

Orjinalden alıntı: Metalli Head

LAn ben böle şerefsizlerin Kürdistan var oyunda

Evet Oynanmaz Bu Oyun Bu Arada 4 Mesaj Arka Arkaya Süper Post Kasıyorsun

yaw kassın millet bırak ne olacak yani? sana zararımı var...

bu konu, bu oyun için açılan tek konu... istanbula dönüp oyunu indirdiğimde daha önce oynayanlarla beraber oyunu bu konu aracılığıyla çözücem bırakta üstlerde dursun işte ne istiyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BoZ- -- 9 Temmuz 2008; 15:19:56 >

• Oyuna Türkçe yama yapma olayını buldum hatta tip of the day kısmını tamamen çevirdim.2haftaya terslik olmazsa %50lik bir yama cıkarırım ki böylesine ingilizce isteyen bir oyun için iyi bir oran
  • quote:

Orjinalden alıntı: JCB

Oyuna Türkçe yama yapma olayını buldum hatta tip of the day kısmını tamamen çevirdim.2haftaya terslik olmazsa %50lik bir yama cıkarırım ki böylesine ingilizce isteyen bir oyun için iyi bir oran

Total war sitesinde de bu oyuna türkçe yama yapan kişi var istersen onunla bağlantı kur daha çabuk biter 2 kişiyle

Burası

• quote:

Orjinalden alıntı: DMUKKS

quote:

Oyuna Türkçe yama yapma olayını buldum hatta tip of the day kısmını tamamen çevirdim.2haftaya terslik olmazsa %50lik bir yama cıkarırım ki böylesine ingilizce isteyen bir oyun için iyi bir oran

Total war sitesinde de bu oyuna türkçe yama yapan kişi var istersen onunla bağlantı kur daha çabuk biter 2 kişiyle

Dostum hiç güleceğim yoktu... O benim zaten Nick nedir senin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JCB -- 9 Temmuz 2008; 21:32:19 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: DMUKKS

quote:

Dostum hiç güleceğim yoktu... O benim zaten Nick nedir senin?

Tahmin etmiştim benimki de taverna

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.