Şimdi Ara

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB * :::.. (751. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.219
Cevap
63
Favori
2.274.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 749750751752753
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kaç model ve km de kaça sattınız acaba ? benimki 2011 model 60 bin km de yakında satmayı düşünüyorum .
  • zaftolga Z kullanıcısına yanıt
    benimde 2011 di. 99bindeydi benimki ve sağ tarafdan bariyerlere sürtünmeden dolayı çizikler vs mevcuttu. 27 bine sattım. ancak sizinkinin kmsi düşükmüş. ve eğer temizse 29.30 dan aşağıya düşünmeyin derim.
  • yasinoznalcin Y kullanıcısına yanıt
    reşekkür ederim.ne aldınız fiorinodan sonra acaba ??
    ben baya farklı bi araca geçtim hocam ya. passat variant aldım. fiorino dan sonra çok başka :)
    hayırlı olsun .güle güle binin.sıfır mı yoksa 2. el mi aldınız ? bende çok beğeniyorum sw araçları .
    sıfıra şimdilik gücümüz yetmiyor :) 2 el alabildik. inşallah size de nasip olur.
    umarım .hayırlı olsun yeniden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat tek_

fiorino beyaz primio 54400 kapora verildi.Sizce fiyat uygun mu?25 pesin kalan 15 ay vade 0 faiz...

Fiyat olarak güzel emotion'ı 52'ye almıştım 27 temmuz'da düz 54 olsa daha iyi olabilir.
  • Arkadaşlar 2.el ilanlara bakiyorum sahibinden de otomobil sınıfında otomatik fiorino olup olmadığını nasıl anlayabiliriz.Kamyonet geçiyor, camlı van yazılı olanlar.Ticari amaçlı kullanmiyacagim yılda bir muayene ve birçok prosedürleri var çünkü..
    Yardimci olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrevsen

Arkadaşlar 2.el ilanlara bakiyorum sahibinden de otomobil sınıfında otomatik fiorino olup olmadığını nasıl anlayabiliriz.Kamyonet geçiyor, camlı van yazılı olanlar.Ticari amaçlı kullanmiyacagim yılda bir muayene ve birçok prosedürleri var çünkü..
    Yardimci olursanız sevinirim.

https://www.sahibinden.com/minivan-van-panelvan-fiat-fiorino-combi/otomatik?a98470=1119660&sorting=price_asc

• Herkese iyi günler. Kış lastiği alacağımda fiorino 1.3 pop modele lastik ebat olarak 185x65 15 R linkteki lastikhttp://urun.n11.com/oto-lastik/petlas-18565-r15-snowmaster-w651-88h-2016-uretimi-P135588412
    Binek yazıyor ben zaten binek olarak kullanıyorum 3 kişi artı 50 kg yük ile bu lastik sorun olurmu. Bilgilerinizi paylaşırsanız sevnirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizcaptain -- 2 Kasım 2016; 23:58:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizcaptain

Herkese iyi günler. Kış lastiği alacağımda fiorino 1.3 pop modele lastik ebat olarak 185x65 15 R linkteki lastikhttp://urun.n11.com/oto-lastik/petlas-18565-r15-snowmaster-w651-88h-2016-uretimi-P135588412
    Binek yazıyor ben zaten binek olarak kullanıyorum 3 kişi artı 50 kg yük ile bu lastik sorun olurmu. Bilgilerinizi paylaşırsanız sevnirim.

UYgundr hocam alabilrsnz

• yasin90 Y kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim.
  • arkadaşlar 205 olan lastik hangisini önerirsiniz? link verirseniz sevinirim

• Dynamic ile emotion arasinda ne fark var 2010 model fiorino var bir turlu anlayamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: Cold

Dynamic ile emotion arasinda ne fark var 2010 model fiorino var bir turlu anlayamadim

Emotion üst pakettir.

Emotionda 4 havayastgı var, dynamicte sadece 1
    Emotion 4 çelik jant, dynamic plastik kapak
    Emotionda tavan barı var, dynamicte yok
    Emotion arka park sensörü var, dynamicte yok

• Arkadaşlar dün premio alarak aranıza katıldım.bir sorum olacak.araç çalışırken farları yakmadığım halde gösterge paneli ve cam acma tusları falan aydınlatması yanıyor.bu standartmı yoksa kapatılıyormu.teşekkürler
  • 4 gündür kimse girmedimi konuya
  • Merhaba arkadaşlar, yakın bir zamanda 2012 model fiorino combi 1.3 MJet aldım, tabi içi biraz boş geldi, bu yüzden nvx9 teyp aldım, haliyle arabaya değişik bir hava kattı ama direksiyon kumandası olmadığı için üstü mont altı çıplak gibi durdu, nette biraz araştırdım ama bulamadım. Direksiyona fonksiyonel özellik kazandırabilir miyim veya fonksiyonel bir direksiyon simidi varmıdır? Denk gelemedim de, bende buraya yazmak istedim. Yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar, şimdiden teşekkürler
  • Merhaba arkadaşlar konu biraz pasif galiba.Ben de dün 2016 model fiorino combi premio 95 hp alarak aranıza katıldım.Hayırlı forumlar dilerim.
  • 
Sayfa: önceki 749750751752753
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.