Şimdi Ara

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB * :::.. (750. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
15.220
Cevap
63
Favori
2.274.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 748749750751752
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    öyle bir özellik ne yazıkki mevcut değil
  • yasinoznalcin Y kullanıcısına yanıt
    Hocam cevabiniz için teşekkür ederim, ancak 10bin bakimi yaptirdigim servisten, yaklaşik 1ay önce telefon görüşmemde fiyat olarak 650tl gibi bi rakam aldim:( şimdi şehir dışındayım dönünce kismetse yaptircam istanbulda uygun fiyat güvenilir servis tavsiyeniz var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Araç içerisinde klima düğmelerinin içerisinde bulunduğu orta konsolun kaplaması son bir kaç yıldır siyah renkte üretiliyor. 2009 model araçlarda ise bu panel gri renkte. Acaba bu panel internette satılıyor mu? Veya nereden bulabilirim?

Teşekkürler
  • Selam arkadaşalar temiz boyasız dusuk otomatık kmde fiorono emotıon aramaktayım pm atabilirsiniz...yer istanbul bostancı..
  • fiorino beyaz primio 54400 kapora verildi.Sizce fiyat uygun mu?25 pesin kalan 15 ay vade 0 faiz...
  • Merhabalar ;
    Otomatik dizel secenegi almayi dusunuyorum.Tavsiye eder misiniz ?
    Yakit performans olarak bir ufak aile icin yeterli olur mu ?
    Birde otomobil sinifinda olup olmadigini ilanlardan nasil anlariz ?
    Yardimlarinizi rica eder..Cevaplar icin simdiden tesekkur ederim...

• srdrgkdmr kullanıcısına yanıt
    Çok geç bi cevap olucak ama avcılar oto en uygunu avrupa yakasında. Tek tek hepsini arayip fiyat aldığımda en uygun fiyat veren onlardı

• 2010 model 1.3 otomatik fiorino.
    59000 km de araç yolda kaldı baskı balata volan dişlisi gibi parçalad değişti. Şuan 98000km ye geldik. Dün gene aynı olayı yaşadım. Bu sefer yolda kalmadan servise gidebildim. Tekrar aynı parçalar değişecek. Şimdi merak ettiğim. 40000 km de baskı balata biter mi. Aracı istanbul trafiğinde, bol yokuşlu bir yerde kullanıyorum. Haftada bir gün cola şeker un kolileri vs market ürünleri taşıyorum sadece.

• onrevsen kullanıcısına yanıt
    Uzun vade olarak aracı tavsiye etmem. Çok fazla sarsılıyor. Arkada oturanın işi zor.tabi bu sakin kullanıma göre de değişir. Fiat kalitesi sonuçta çok büyük bi beklenti olmasın.
    Yakıt performansı olarak ise mükemmel bir araç. Sakin şehirlerarası kullanımda yakmıyor adeta. Şehir içi performansı da oldukça iyi. Hızlanma vs durumları gayet tatmin edici sınıfına göre. Otomobil sınıfı içinse pahalı olanlar otomobil oluyor zaten genelde. Ve ikinci el ilanlarında bu özellik mutlaka belirtiliyor. Çok büyük bi avantaj mı bilmiyorum. Benim için tek dezavantajı istanbul içinde 1.köprüyü kullanamamak. He yıllık muayene durumları vs de var ama . Arada sanırım 10bin lira oynuyor olması lazım. Otomobil daha pahalı. Gerekli mi değil mi. Kararını siz verin.

• murat tek_ M kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun. Kazasız belasız inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinoznalcin

Uzun vade olarak aracı tavsiye etmem. Çok fazla sarsılıyor. Arkada oturanın işi zor.tabi bu sakin kullanıma göre de değişir. Fiat kalitesi sonuçta çok büyük bi beklenti olmasın.
    Yakıt performansı olarak ise mükemmel bir araç. Sakin şehirlerarası kullanımda yakmıyor adeta. Şehir içi performansı da oldukça iyi. Hızlanma vs durumları gayet tatmin edici sınıfına göre. Otomobil sınıfı içinse pahalı olanlar otomobil oluyor zaten genelde. Ve ikinci el ilanlarında bu özellik mutlaka belirtiliyor. Çok büyük bi avantaj mı bilmiyorum. Benim için tek dezavantajı istanbul içinde 1.köprüyü kullanamamak. He yıllık muayene durumları vs de var ama . Arada sanırım 10bin lira oynuyor olması lazım. Otomobil daha pahalı. Gerekli mi değil mi. Kararını siz verin.

Cevap icin tesekkurler ustadim.Aynen dediginiz gibi kisa ni donem kullanacagim.
    Hususi otomobil gecenden dusunuyorum.30-35 bin civarinda kmleri dusuk ve piyasada cok gormeye basladim.
    Peki son olarak 75 hp yada 90 hp hangisini tavsiye edersiniz.75HP daha ucuz tabi ama cekiste sikinti yasatirmi bana ?

• onrevsen kullanıcısına yanıt
    75hp yi tavsiye etmem. kullanmadım ama kendi aracım özel bir sistemle 110a çıkartılmış diye söylediler bize aldığımız galeri. o şekilde bile yokuşlarda hafif zorlanmalar yaşıyorum. otomatiki mesela ben şehir içinde pek kullanmıyorum. yetersiz kalıyor özellikle yokuşlarda ani hızlanmalarda. ama uzun yolda yada akan trafik de iş yapar.
    Teşekkürler hocam, peki kaç km için nekadar fiyat aldiniz?

• srdrgkdmr kullanıcısına yanıt
    tüm bakım fiyatları farklılık gösterir ancak 500 den aşağa çıkacağınızı pek sanmam :)
    Baskı balata volan kaça değişti acaba ??

• arka sileceğin lastigi cok eskidi artık iyi temizlemiyor. uygun fiyatli sileceği nerden bulabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 4 Ekim 2016; 11:45:22 >
  • Daiichi marka orjınal multımedia cıhaza geri gorus kamerası baglanıyor mu? Arac 2016 fiorino prımo...
  • zaftolga Z kullanıcısına yanıt
    nakit 2800 e. istanbul avcılar oto da
    Pahaliymiş hocam.baski balata bozulmadan satmak mi gerekli acaba araci.

• zaftolga Z kullanıcısına yanıt
    vallahi hocam ben sattım. iki kere aynı olay oldu bana 30bin km öncede bu oldu. gene aynı hata yaptırıp sattım.
  • 
Sayfa: önceki 748749750751752
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.