Şimdi Ara

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB * :::.. (749. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.220
Cevap
63
Favori
2.274.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 747748749750751
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yetkili servislerde yaptırmak istersen 500 den aşağa çok zor. e yanına birşeyler daha çıkartıyorlar.

benim bi önceki bakımda değiştirdiğim balataları tekrar değiştirmek istediler. daha yeni değiştirdim tekrar bakılsın deyince ''aa evet bi yanlışlık olmş dendi'' yetkili servisler fazla para almak için her yolu deniyorlar. kendiniz yağını vs değiştirseniz daha ucuza gelir. varsa tanıdık bir usta götürün o size yardımcı olur. boşuna para vermemiş olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinoznalcin

yetkili servislerde yaptırmak istersen 500 den aşağa çok zor. e yanına birşeyler daha çıkartıyorlar.

benim bi önceki bakımda değiştirdiğim balataları tekrar değiştirmek istediler. daha yeni değiştirdim tekrar bakılsın deyince ''aa evet bi yanlışlık olmş dendi'' yetkili servisler fazla para almak için her yolu deniyorlar. kendiniz yağını vs değiştirseniz daha ucuza gelir. varsa tanıdık bir usta götürün o size yardımcı olur. boşuna para vermemiş olursunuz.

Benden önceki sahibi şanzıman bakımını bi serviste yaptırmış. Şanzıman şuan 1 yıl daha garantili. Özel serviste yapsak bakımı bu garanti gider mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aracımın km 20bine yaklaştı, (combi emotion 2013 otomatik 75hp 1,3multijet) garantisi de doldu, bakım için ne tavsiye edersiniz? Yine yetkili servise mi gideyim yoksa dışar da işi bilen bir ustaya mı? Ve buna göre İstanbul için servis, usta ve dikkat etmem gereken konular hakkında tavsiyelerinizi tecrübelerinizi tavsiye eder misiniz? Bir de ortalama ne kadar tutar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Respectformuslims

87 bin km de 2010 otomatik ile aranıza katıldım. Aracın bakımları 90 bindemi? Ve bu bakımlar ağır mı? Kaça patlar bize

bende dizel otomatik hususi ruhsatlı düşünüyorum,bizim biraderde manuel nemo var hoşuma gitti çok yönlü bi araç.
    tavsiye edermisin tüketimi felan vites geçişleri nasıl.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

Orijinalden alıntı: Respectformuslims

87 bin km de 2010 otomatik ile aranıza katıldım. Aracın bakımları 90 bindemi? Ve bu bakımlar ağır mı? Kaça patlar bize

bende dizel otomatik hususi ruhsatlı düşünüyorum,bizim biraderde manuel nemo var hoşuma gitti çok yönlü bi araç.
    tavsiye edermisin tüketimi felan vites geçişleri nasıl.

Ben beğendim ya. Doblodan sonra biraz hopluyoruz o kadar. Vites geçişleri öyle aman aman kötü değil. Kullanımı rahat. Akülü araba gibi

• Respectformuslims kullanıcısına yanıt
    yakıt tüketimi nasıl,bayanlarda kullanabilirmi bu aracı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

fiorino süren bayan gördüm 7-8 defa.ayrıca bu gözler birkaç kez ducato minibüs süren bayan şoförler de gördü.
  • quote:

Bayanlar için ideal. Hanım için aldım zaten. Yakıt tüketimi manuelden az yakıyor

• arkadaşlar bugün 10000 bakımı icin citroen nemoyu bakıma götürdüm.

servis 4 litre 5w-40 motor yağı koydu 1.4 hdi motora. 5w-30 yazıyordu diye hatırlıyorum kullanıcı kitapçığında ama sorun olur mu acaba?

• Arkadaşlar fiorinolarda kapilari kumandadan kilitlemeyi unuttuk diyelim belli bir süre sonra, kendi kendine kilitleme özelligi var mi? Varsa süresi nekadar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srdrgkdmr -- 1 Temmuz 2016; 23:44:50 >
  • peugeot 206 nin arka sileceği fiorino ya uyar mi? aliexpresste ucuza silecek buldum ilanda peugeot 206 yazıyor ama sileceğin tipi bizim araclarinkine bayagi benziyor.

• Arkadaşlar 2016 emotion ile aranıza katıldım ancak çözemediğim bir durum var , teypte istediğim şarkıyı seçemiyor muyum ? Sıralı gidiyor buda beni sinir ediyor. Misal 1 numarayı dinleyip 15 e geçemiyorum tek tek ilerlemek gerekiyor.
  • Arkadaşlar daha önce konusu geçmiş olabilir takip edemedim uzun zamandır 1-2 sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim

1- Ruhsatta otomobil olarak geçen fiorinolarda hız sınırı otomobiler ile aynımı?

2- ben bu aracın daha önce peugeot olanını kullandım açıkcası memnun motordan memnun kalmadım 1.4 hdı olan motor almayı düşündüğüm fiorinoda 95 hp olacak 95 hp kullanan arkadaşlar 75 ile 95 arasında fark varmı ?
    3- eğer bu aracı alamassam fiyatları yaklaşık olarak birbirine yakın olan hyundai i20 almayı düşünüyorum ikiside kendine göre yakışıklı ve artıları eksileri var ancak fiorinonun yeni çıkanı bence tam bir aile arabası ve çok yakışıklı kronik sorunlarına rağmen gönlüm bu araçtan yana belki yeni makyajla bazı sorunları düzeltmişlerdir.
    cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,2016 model de yakıt tüketimi: Şehirlerarası3,83,8 Bayan için olabilir de biraz hantal sanki. Daha detaylı olarak şu videonun açıklama kısmından bulabilirsin. İyi Günler.
    https://www.youtube.com/watch?v=bg8nK1EdJXo

• arkadaşlar sonunda aux kablosu ve sökme aparatını alıp citroen nemo aracıma taktım geçen ay. benim gibi blaupunkt teyp sahipleri hala aux suz dolaşmasın. ben burdan aldım:

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/blaupunkt-aux-kablosu-sari-soket-1-metre-233509337
    http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/oto-teyp-sokme-aparati-blaupunkt-233507617

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 14 Ağustos 2016; 13:43:03 >

• arkadaşlar 900lira 4 mevsim pirelli 3 kanallı ne dersiniz? öneriniz varmı? yer antalya...

• bagaj havuzu kullanan var mı? varsa hangi marka ve ne kadara aldınız? virajda eşyalar kayıyor mu?

• srdrgkdmr kullanıcısına yanıt
    20 bin daha araç çok yeni eğer güvendiğin biri varsa götür ama yoksa en azından 50bine kadar yetkili servise devam et bence. yetkili servisler 400.500 bişey tutar büyük ihtimalle
  • boolat kullanıcısına yanıt
    fiyat iyi görünüyor. geçen yaza girerken 4 petlasa 800 verdim. antalya için dört mevsimde idealdir. sıfır dimi lastikler
  • Burock26 kullanıcısına yanıt
    2016 modelde bile hala aynı teyp mi. yazıktır günahtır arkadaş ya.

bu arada o sorunun bi çözümü yok bildiğim kadarı ile. mecbur tek tek
  • 
Sayfa: önceki 747748749750751
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.