Şimdi Ara

AKARYAKIT FİYATLARIYLA İLGİLİ YORUMLAR BURAYA (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.503
Cevap
39
Favori
401.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4,29 dan aldık dizeli bugün 45 litre, bakalım kaça çıkacak.
  • bende doldurdum depoyu shell'den

mazot litre fiyatı: 4.30

yalnız aracın deposu 45 litre

içinde çeyrek deponun az altında mazot vardı

bu demek oluyor ki 8 litre felan mazot vardı halihazırda

43 litre aldı depo. 43+minimum 8= 51

not: pompa kendiliğinden attıktan sonra yaklaşık 3 lt daha alıyordu onuda koydurmadım.

bu nasıl iş anlamadım.

makinenin gösterdiği kadar mazot koymuyorlar mı acaba

şüphelenmeye başladım valla öyle komplolara inanan biri de değilimdir.
  • ...
  • lochness01 L kullanıcısına yanıt
    ben bu olayı shell de hep yaşıyorum. kontrol amaçlı 2 defa shellden full depo yakıt aldım. clio3 araca 56 litre mazot attılar ikisindede. depo tekrar bittiğinde opetten doldurdum ve artık opetten alıyorum full depo 50 litreyi aşmıyor. Kesinlikle güvenim kalmadı. ankara dikmen caddesi shell ve kolej shellde denedim durum aynı. şikayet yazdım internet sitelerine şikayetiniz üzerine kontrole gittik problem yok dediler ben de tövbe ettim shellden.
  • Daywalkerr kullanıcısına yanıt
    benzer bir olayı bende buradaki PO da yaşadım ,aynen sizin dediğiniz gibi kontrol ettik sorun yok denildi ,hatta PO bölge temsilcisi dahi arayarak pompaların ve depoların sürekli kontrol edildiğini ve böyle bir şey olamayacağını izah etti ama o benzinlikte kaçak karıştırdıklarını bilmeyen yoktu

bu ülke bitmiş ama elimizden bir şey gelmiyor
  • pcde fotolara bakarken gördüm şimdide bu fiyata olsa keşke
  • Ağalar varmı fiyatlarda değişiklik nedir son durum?
  • 5-7 kuruş zam görünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavan fiyat uygulaması yeniden gelebilirmiş. Biter bitmez arttırdılar fiyatları. Bu gidişle bu işin düzeleceği yok. Dünyanın en pahalı akaryakıtını kullanmaya devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Daywalkerr

ben bu olayı shell de hep yaşıyorum. kontrol amaçlı 2 defa shellden full depo yakıt aldım. clio3 araca 56 litre mazot attılar ikisindede. depo tekrar bittiğinde opetten doldurdum ve artık opetten alıyorum full depo 50 litreyi aşmıyor. Kesinlikle güvenim kalmadı. ankara dikmen caddesi shell ve kolej shellde denedim durum aynı. şikayet yazdım internet sitelerine şikayetiniz üzerine kontrole gittik problem yok dediler ben de tövbe ettim shellden.

Opet yakıtı shell kadar iyi olmaya bilir ama adamların bir standarti var

• quote:

Orijinalden alıntı: hitman298

Tavan fiyat uygulaması yeniden gelebilirmiş. Biter bitmez arttırdılar fiyatları. Bu gidişle bu işin düzeleceği yok. Dünyanın en pahalı akaryakıtını kullanmaya devam.

Geri kalmış, aciz ülkerin ekonomisi yoğun tüketilen tüketim mallarından alınan fahiş vergileri günü kurtarır. Bizim aciz maliyede akaryakıttan yüzde 70 vergi alarak bunu yapıyor. Tavan mavan hikaye, milleti uyutmasınlar. İstasyon sahiplerinin kârları içinde aynı mağduriyet söz konusu bu vergiler yüzünden.

• tavan fiyat kalktı bugün mazota çoğu yerde 9-10 kuruş zam geldi bir anda. benzinde biraz daha insaflılar 3-4 kuruş arttı. eğer tavan fiyat tekrar gelmezse hergün 5-10 kuruş arttırıp 1-2 haftaya mazotu tekrar 4.60, benzinide 5.20 yaparlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Tavan fiyat uygulaması yeniden gelebilirmiş. Biter bitmez arttırdılar fiyatları. Bu gidişle bu işin düzeleceği yok. Dünyanın en pahalı akaryakıtını kullanmaya devam.

Geri kalmış, aciz ülkerin ekonomisi yoğun tüketilen tüketim mallarından alınan fahiş vergileri günü kurtarır. Bizim aciz maliyede akaryakıttan yüzde 70 vergi alarak bunu yapıyor. Tavan mavan hikaye, milleti uyutmasınlar. İstasyon sahiplerinin kârları içinde aynı mağduriyet söz konusu bu vergiler yüzünden.

Benim anlamadığım nokta bu kadar şöförler odası var kamyoncu birlikleri var. Otobüs firmaları var. Bunlar neden sessiz kalıyo bu zamlara

• quote:

Orijinalden alıntı: realmusician

12.03.2008 tarihi itibariyle Denizli ilinde akaryakıt fiyatları
    Süper Benzin: 3,13
    95 Oktan: 3,17
    97 Oktan: 3,22
    Motorin 7000: 2,80
    Motorin 1000: 2,82
    Eurodiesel: 2,95

quote:

Orjinalden alıntı: yuci

akaryakıt fiyatları ve gelen zamlar üzerine forumda bir çok konu açılmaya başlandı,
    forumda görüntü kirliliği yaşanmaması gelen ve gelecek zamlardan en kısa zamanda haberdar olmak adına tüm mesajları burada toplayabiliriz,

12.03.2008 itibariyle İstanbul ilinde akaryakıt fiyatları

Süper Benzin : 3,11
    95 Oktan : 3,15
    97 Oktan : 3,20
    Motorin 7000 : 2,78
    Motorin 1000 : 2,80
    Eurodiesel : 2,93

vay be, benzin 3 liraymış...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Benim anlamadığım nokta bu kadar şöförler odası var kamyoncu birlikleri var. Otobüs firmaları var. Bunlar neden sessiz kalıyo bu zamlara

Sadece şöförler odası değil ülke bireyleri, halk bazında düşünmek lazım. 3 nedeni var:
    1-Yıldırılmışlık ve kabullenmişlik
    2-Korku
    3-Cahillik

Haliyle devlet bu 3 enstrümanı toplum üzerinde sürdürmekte ve tepkisizliği kanıksatmış durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 23 Mayıs 2014; 16:56:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: akayogullari

pcde fotolara bakarken gördüm şimdide bu fiyata olsa keşke

O tarihlerde hatırlıyorum.. İftardan sonra felan çıkar bi 10 liralık benzin alırdım.. gez gez bitmezdi

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Haklısın dostum. Doğru söze ne hacet. Hem de çok çok haklısın. 30martta tescillendi bu zaten.

Artık neden dünyanın en pahalı akaryakıtını kullanıyoruz diye boşuna sorulmasın. Cevap çoktan verildi. Halk böyle olsun istiyo ee isteyenede zammı dayıyolar işte

• 10 GÜNDE 2 İLERİ BİR GERİ YAPIYORLAR MAŞALLAH, 2 KERE 4-5 KURUŞ ZAMMA, 1 KERE 2-3 KURUŞLUK İNDİRİM, BU NE PERHİZ, BU NE LAHANA TURŞUSU

OTOMOBİL DÜNYASININ YENİ YÜZÜ

www.otosahibi.com
  • "Bence benzin en az 30 lira olmalı. Yoksa bu trafik çekilecek iş değil yeaa. " veya "Akaryakıta üç kuruş vergi ödeyip utanmadan hükümeti eleştiriyorsun." diyen tipleri göremedim konuda.

Adam trilyonluk, çaldığı verginin haddi hesabı yok. Çıkıp " 10 lira olsun, ödeyelim. Vergisi devlete gitsin. Devletim kazansın." diye göz boyuyor. Adam her şekilde çalıyor. Durum böyle olsa daha fazla çalacak. Sıkıntı yok onun için. Az çok hafızanızda canlanmıştır bu, tipler.

Önüne gelen vatandaşla dalga geçiyor. Yazık günah ya...
  • devlet artık çıtayı yükseltip quaduble yol yapsa?
  • 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.