Şimdi Ara

PS3lerde bozulan optik okuyucu(göz) ile ilgili [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
0
Favori
17.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşım sadece COD4, Resistance, Fifa 08 oynamıştı en son Fifa 08 oynamıştı şimdi oyunu açıyorumuş hata verip kapıyormuş, başka hiç bir oyunuda okumuyormuş. Sony ye dalarım buradan açıklama yapsın şu bozulan bluraylerle ilgili. Aleti, garantili bide.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• geçmiş olsun allahdan garantili walla bendede fifa war korkuyorum bişi olcak diye makina palmıydı
  • galiba bozulan aletlerin cogu pal cikiyor
  • Geçmis olsun bole haberleri okudukça hem PS3 hem Xbox için kızıyorum ve uzuluyorum arkadaşlar için kızıyorum çunku soyguncu firmalar buyuk firma oldukalrını her an iddia ederken bu buyukluklerini neden yeni nesilde gosteremediler çunku para gozlerini burudu herseyi o kadar hızlı yapıyolarki pazar payını birbirlerine kaptırtmak korkusuyla sonuç iste bu
  • Valla arkadaşlar ben direk medya kalitesine bağlıyorum....Eski ps3'üm fifa 08'de cinnet geçirip her türlü sesi çıkarırdı.4-5 kerede takıldı...Şimdi cod4 ve yeni ps3'üm var hiç de sorun yok ne ses ne de takılma (Maşallah)
  • bende FIFA oynuyorum
    pes veya vod4 oynarken bi problem yok ama fıfa oynarken sürücüden biraz ses geliyor !!!
    saçma geliyor bana ama arkadaşın başına gelenler bende biraz şüphe uyandırdı
  • fifa'yı azalttık bugünlerde cod4 var
    ama bu ne ya bu korkuylamı yaşiyacaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BéTo -- 9 Ocak 2008; 19:44:32 >
  • EA sabotesi midir acaba? MS ile EA dünür oldular malum, birbirlerinin başkanlarını alıp verdiler.
  • Sony'de acaba Bluray sıkıntısı yok etmek için aceleci davranıp bazı Bluray sistemlerini kontrol etmeden falan mı taktı Ps 3 konsoluna baya artmaya basladı son zamanlarda bu sorun
  • peki sorun yaşayan arkadaşlar spiker konuşmalarını iptal edip denediniz mi? commentleri kapatınca sorunların çoğu ortadan kalkıyormuş diye okumuştum.
  • Bluray bozulan çok PS3 var zaten Garantili olanları bilmem ama Tahtahale'de aşağı yukarı 100 YTL'ye yenisini takıyorlar. Benimkide garantili ama servise verip 1 ay bekletmeleri canımı sıkıyor, tabii bozulursa.
  • 60 lıkmı arkadasının aletide gariptirki bozulanların hepsi garantili pallardamı bir sorun war acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: Robin Hood Theory

EA sabotesi midir acaba? MS ile EA dünür oldular malum, birbirlerinin başkanlarını alıp verdiler.

Son derece mantıklı olmayacak şey değil.
  • İstanbulda anadolu yakasında isen hemen moda sentes e git ver makinayı.

Benim makina bugun yarın belcikaya gider onunla birlikte kardes kardeş gitsinler
  • Arkadaşın PS3 garantiliydi, garantiye vericek ama yazıktır günahtır ya. Bluray ler hakkında açıklama yapılmalı bence. Bende korkudan açamaz oldum alet, açtıgımdada bozuk çıkar korkusuyla doluyum.

Ben müzikleri kapadım spiker açık oynuyorum ses var hala ama bikere bile takılma yaşamadım online'lar dışında.

Arkadaş anlatıyor; bozuldugunu anlayınca beklemiş yarım saat sora tekrar açmış Fifayı okumuş oyuna girmiş, fifada yine kendini disc error hatasıyla kapatmış ama ondan öncede COD4 falan takmış, COD4 ve diğer oyunları hiç okumuyormuş.

edit : evet 60 gb PS3, ilk alanlardan arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miex -- 9 Ocak 2008; 19:55:02 >
  • bende spiker kapalı hep hiç ses vs çıkarmıyor..
    spiker açıkken donmalar falan oluyodu ama bilmiyorum ondanmı.
  • Bence EA'nın kalitesiz medya kullanmasından kaynaklanan birşey.

Paranoyak arkadaşları ise alkışlamak istiyorum..

Edit: Spiker ve taraftar seslerini kapatınca sorun olmuyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackgod -- 9 Ocak 2008; 19:55:01 >
  • abartmasak şu sorunu. ayda çıksa çıksa 1 olay çıkıyo. o da en bereketli zamanında. çok paranoyaklaşmayalım. makineyi açmaya korkmayalım.
  • Benim bozullma cod da baslamıstı. cod da single oynarken ses gidiyor sonra bölüm atlamaya gelince yani cd okumaya baslaması gerektigi zaman donup 3 kere ötüp reset falana tıyodu kendine garip abidik durum delirtiyordu adamı
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackgod

Bence EA'nın kalitesiz medya kullanmasından kaynaklanan birşey.

Paranoyak arkadaşları ise alkışlamak istiyorum..

Edit: Spiker ve taraftar seslerini kapatınca sorun olmuyormuş.

Sen laf sokmaktan başka birşey yapamaz mısın, biraz daha yaratıcı olmaya çalış hoş beceremeyeceksin ama. EA ile Microsoft artık iç içe dolayısıyla kalitesiz bir medya kullanılmış olsa bile bunu da bilerek yapmış olma ihtimalleri var, neden kalitesiz kullansınlarki o zaman. Bu da bir sabotajdır yani, bu kadar düz mantıkla gidersen sana paranoyaklık gelir bu tip söylemler ama gerçeğin ta kendisi olabilir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.