Şimdi Ara

XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR (157. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.253
Cevap
31
Favori
393.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok acil yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar.. Elimde blitz league II adlı oyun var ve oyunu hdye atmaya çalıştığımda %50de disk okuma hatası veriyor. Normalde dvdden oynayabiliyorum.. Elimde oyunun isosu vs. yok.

Sizce dvdyi kopyalasam işe yarar mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: krocker09

Live a bağlanmak için gereken ethernet bağlantısı nasıl sağlanır birisi açıklarsa çok sevinirim,modemim tek portlu bu bir sorun olur mu,olursa çözümü var mı???

Yok mu kimse yardım edecek...
  • quote:

Orjinalden alıntı: t_mexican

Çok acil yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar.. Elimde blitz league II adlı oyun var ve oyunu hdye atmaya çalıştığımda %50de disk okuma hatası veriyor. Normalde dvdden oynayabiliyorum.. Elimde oyunun isosu vs. yok.

Ayrı başlık açmak istemiyorum lüften yardımcı olurmusunuz?
  • slm arkadaşlar yeni xbo360 aldım . oyunları hard diske nasıl kayıt edebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim .
  • quote:

Orjinalden alıntı: t_mexican

Çok acil yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar.. Elimde blitz league II adlı oyun var ve oyunu hdye atmaya çalıştığımda %50de disk okuma hatası veriyor. Normalde dvdden oynayabiliyorum.. Elimde oyunun isosu vs. yok.

PArdon ama ayrı başlık açınca buralara yönlendiriliyor sorularımız, ama bi cevap veren bile yok nedense
  • Sorunuza cevap gelmemesi normal zira sorunun kendisi ve verilecek cevap forum kurallarına aykırı.
  • Dvd yi takın, My Xbox ekranından oyunun resmi gözükücek, üzerine gelin ve Y tuşuna basın, görüceksiniz.

quote:

Orjinalden alıntı: okisevi

slm arkadaşlar yeni xbo360 aldım . oyunları hard diske nasıl kayıt edebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim .
  • Bir ucunu modeme takıcaksınız bir ucunuda Xbox360 a, hepsi bu.

quote:

quote:

Live a bağlanmak için gereken ethernet bağlantısı nasıl sağlanır birisi açıklarsa çok sevinirim,modemim tek portlu bu bir sorun olur mu,olursa çözümü var mı???

• quote:

Orjinalden alıntı: sky__walker

Bir ucunu modeme takıcaksınız bir ucunuda Xbox360 a, hepsi bu.

quote:

quote:

Yani dediğim gibi tek portlu olduğu için pc den net bağlantısını mı kesicez o zaman
    İkisini birden nette tutmanın bir yolu yok mu? (çoğaltıcı...vb gibi)

• Ethernet çoklayıcılar var, bunlardan alarak bu sorunu çözebilirsiniz aksi durumda dediğiniz gibi pc nin bağlantısını keserek girebilirsiniz.
  • quote:

Ethernet çoklayıcılar var, bunlardan alarak bu sorunu çözebilirsiniz aksi durumda dediğiniz gibi pc nin bağlantısını keserek girebilirsiniz.

Teşekkürler...
    Peki bu çoklayıcıyı nereden bulabilirim?
  • quote:

Her yerde bulabilirsiniz, ben 2 örnek göstereyim.

http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=36747

http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=19977

Teşekkürler sky__walker

• quote:

Dvd yi takın, My Xbox ekranından oyunun resmi gözükücek, üzerine gelin ve Y tuşuna basın, görüceksiniz.

quote:

slm arkadaşlar yeni xbo360 aldım . oyunları hard diske nasıl kayıt edebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim .

deniyorum olmuo . cihazım jasper boardlı fw li ilk kex xbox kullanıyorum :( oyüzden my xbox ekranı felan anlayamadım galiba birazda açık anlatırsanız çok sevinirim teşekkürler .

• quote:

quote:

Dvd yi takın, My Xbox ekranından oyunun resmi gözükücek, üzerine gelin ve Y tuşuna basın, görüceksiniz.

quote:

deniyorum olmuo . cihazım jasper boardlı fw li ilk kex xbox kullanıyorum :( oyüzden my xbox ekranı felan anlayamadım galiba birazda açık anlatırsanız çok sevinirim teşekkürler .

Ana menüde yani Dashboard da My Xbox ekranı olacak sağa sola doğru ilerleyin görürsünüz.

Ben de ilk defa kullanıyorum ,PS3 de oynadım sahip olmasam da ama Xbox gerçekten çok daha kullanışlı ve oyunlar harika (+ucuz)

• BU DURUM HALA GECERLIMI SON CIKAN JESPER ANAKARTLILAR ICINDE?

22) Xbox360 ELITE�in diğerlerinden farkı nedir?

Elite siyah renktir, 120GB Harddisk, HDMI çıkış, HDMI kablo ile gelir ekstra olarak, buna ek olarak içide 3 kırmızı sorununa karşı ciddi bir revizyondan geçmiştir.

* Anakart değişimi.

* Anakarta birlikte silikonlanan cpu ve gpu

* Ekstra heatsinkler

* Ram�lere takılan termal padlerle ısının kasaya yayılması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakandag -- 12 Mayıs 2009; 21:47:22 >
  • Çok yararlı bir açıklama olmuş sky__walker teşekkür ediyorum Xbox 360 almayı düşünüyorum ama hiçbir fikrim yoktu bu konuda ta ki sizin konunuzu görene kadar daha fazla araştırıp almayı düşünüyorum teşekkürler tekrardan.
  • Ben bu konuyu açtığımda daha piyasada 2006 üretimli konsollar, Military Pack ler cirit atıyordu, o sırada Zephyr anakartlı modeller çıkmaya başlamıştı, bu bilgiler de ozaman yazıldı, Jasper da bu yazdığım şeylere ek olarak 65nm cpu ve 65nm gpu mevcut.

Not: Boş vakit bulduğumda bazı soruları ve cevapları şu anki piyasa koşullarına göre güncelleyeceğim.

quote:

Orjinalden alıntı: hakandag

BU DURUM HALA GECERLIMI SON CIKAN JESPER ANAKARTLILAR ICINDE?

22) Xbox360 ELITE�in diğerlerinden farkı nedir?

Elite siyah renktir, 120GB Harddisk, HDMI çıkış, HDMI kablo ile gelir ekstra olarak, buna ek olarak içide 3 kırmızı sorununa karşı ciddi bir revizyondan geçmiştir.

* Anakart değişimi.

* Anakarta birlikte silikonlanan cpu ve gpu

* Ekstra heatsinkler

* Ram�lere takılan termal padlerle ısının kasaya yayılması.

• Herhangi bir satıcıdan 1-3-12+1 aylık Live paketleri alsak bunların bölge korumaları yoktur değil mi?
  • Arkadaşlar birkaç gün önce xox360 aldım kutusu olmadığı için hangi bölge oldugunu öğrenemiyorum.

Ayrıca 3 tane orjnal oyun var oyunların kutu ve cd üzerinde sadece NTSC yazıyor.

Konsol aldıgım kişiye fransadan hediye gelmiş satan arkadaşta bilmiyor. bölge kodunu öğrenmenin yöntemi hakkında yardımcı olursanız memnun olurum.
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.