Şimdi Ara

Starbucks 1+1 bugüne özel (White chocolate mocha)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
4.272
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kahvesini bile sevgilisiyle paylaşmayan dhci, tam aradığımız
  • Bu bir dramdır. Sevgililer gününde sevgilinle karşılıklı kahve iç diye yapılan 1 alana 1 bedava indiriminde, oturup 2 tane kahveyi tek başına içmek
  • Su 14 subati mtvnin geldigi gun kadar sevmiyorum. Allahtan bu zirvalik bu gun bitiyor
  • tano kullanıcısına yanıt
    bu next nevel avm de her ne hikmetse haftanın 6 günü sistem çalışmıyor, kart ya da nakit ödeme diyorlar.. var bu işte bir çakallık.
  • Sevgililer gününe özel white chocolate mocha ve caffe mocha 1 alana 1 bedava. Uygulama üzerinden ödemek gerekiyor. Bir tane alsam ikinci için kupon verirmisiniz dedim olmadı. Ben de 20 dakika sonra diğerini istedim. Bu şekilde alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdsavas -- 14 Şubat 2018; 12:5:11 >

• haber verene teşekkürler
  • Hediye mocha 3 TL'ye alınır, dm'den koordinatları gönderin.
  • Nextlevel AVM Ankara cakallik yapiyor sistem calismiyor veremeyiz dedi. Ben de DH olucu team denim dedim abi tmm sistem calismasa da biz ikram ederiz dedi birini o sekilde aldim.
  • tano kullanıcısına yanıt
    bundan 6-7 ay önce bana da aynı numaraı çektiler bakiyem olmasına rağmen kart ile ödedim. 3-4 ay önce gene yolum düştü gittiğimde yine aynı şeyi dediler geçende sistem bozuktu dedim bu sefer hediye edelim dediler. başka arkadaşlarımdan da duydum. bugün forumdada siz diyorsunuz. diğer şubelerde olmuyor nadiren oluyor bu durum ama bu şube garip...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

bundan 6-7 ay önce bana da aynı numaraı çektiler bakiyem olmasına rağmen kart ile ödedim. 3-4 ay önce gene yolum düştü gittiğimde yine aynı şeyi dediler geçende sistem bozuktu dedim bu sefer hediye edelim dediler. başka arkadaşlarımdan da duydum. bugün forumdada siz diyorsunuz. diğer şubelerde olmuyor nadiren oluyor bu durum ama bu şube garip...

Sube Mudurunun tavri ve gorgusuzlugu. Ne kadar cok kar etse o kadar yaranacak merkeze. Cingene usenmesem subeyi sikayet edecem de ugrasmiyom.
  • Sevgililer için güzel fırsat. Yalnızlar uğraşmasın
  • Uygulama indirmek sartmi ? Uygulamasiz kampanya gecerli degilmi ?
  • Uygulama şart hocam
  • Dikkat edin karttan 2 defa para çekildi ama hesaba bişey yüklenmedi. Bi de bununla uğraş şimdi.
  • üzdün be reyis.
  • Uygulamada bakiyeme tl atamıyorum. Sizlerde de sorun var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhtarkerkuks

Uygulamada bakiyeme tl atamıyorum. Sizlerde de sorun var mı?

haftasonu bende yükleyemedim. güvenlik nedenli bi hata vermişti. Şimdi ise üyeliğimi hiç açamıyorum.
  • bu kampanyadan yarallanmak için birilerini starbucksa davet etmeyi düşündüm fakat çağıracak kimse yok malesef.
  • Face ve instegram sayfasinda duyuru yapilmamis kampanya ile ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsm248

Face ve instegram sayfasinda duyuru yapilmamis kampanya ile ilgili

O yüzden paylaştım hocam zaten bilinsin diye
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.