Şimdi Ara

800 LİRALIK RAM 190 TL SALDIRIN!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
912
Cevap
23
Favori
117.063
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de 1 tane aldım. Bunu kullanmam için bir de bilgisayarım mi ? olması lazım. Birkaç yıl önce de arac tv si aldım sizin yüzünüzden ama arabam yoktu. Halen arabam yok ve hiç kullanmadım kenarda duruyor. Ha pisman miyim? değilim. Çünkü çok ucuza aldım. Bu nasıl bir hastalıktır ya!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sincax -- 31 Mart 2017; 23:13:6 >
  • hangi yöntemle aldı bilmem de inş 999 tane alıp 190 milyar lira ödeyen arkadaşa 190 milyarlık çek tanımlarlar parasını iade etmezler. mahkemelerde yıllarca uğraşır kazanana kadar da çürür gider. kazanamazsa da 190 milyarlık çekle milyonlarca usb bellek alır. allah evine ataşlar salsın gardaş
  • ...1 GÜN SONRA...
    HB GSKILL MAĞDURLARI
  • Ne iş yarıyor bu 1 adet aldım ama ?
  • Aldık birer tane sağol dostum olmadı ışıkları yakar gece lambası yaparız
  • hangi yöntemle aldı bilmem de inş 999 tane alıp 190 milyar lira ödeyen arkadaşa 190 milyarlık çek tanımlarlar parasını iade etmezler. mahkemelerde yıllarca uğraşır kazanana kadar da çürür gider. kazanamazsa da 190 milyarlık çekle milyonlarca usb bellek alır. allah evine ataşlar salsın gardaş
  • 175 Kayıtlı Üye, 191 Misafir Kullanıcı, 100 Mobil Kullanıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi larenuf -- 31 Mart 2017; 21:51:22 >
  • Başlık "800 LİRALIK RAM 190 TL SALDIRIN!!!!" Yerine "Gskıll Trıdent Z Rgb Led Ddr4-3000Mhz Cl16 16Gb (2X8Gb) Dual (16-18-18-38) 1.35V 190 TL!!!" olsaydı sadece bilgisayardan anlayanlar konuya girecek işini görecekti lakin ticaretciler geldi oyunu bozdu.

Saygılar
  • Diyecek söz yok.

Çünkü karşındakinde Beyin yok !

Ücretsiz çek paylaşımdan çek satmaya...

Müthiş fırsatlardan herkesin makul ölçüde yararlanmasından önce toptancıların dadanmasına sonra beyinsizlerin suyunu çıkarmasına..

Forumun durumu...

İnsanımızın durumu ...
  • o 999 tane alan eleman yüzünden böyle oldu bence de. yani al 10 tane devam ne diye saçma sapan iş yapıyorsunuz ki ya.
  • Becquerel kullanıcısına yanıt
    Leş gibi bilgisayarınız ddr4 ram kullanabilecek mi?
  • dilekçeler hazırmı beyler yoksa çek alacaksınız sadece :D

neyseki ben aldım sslerimi hayırlısı olsun. 3.5 ay sonra ram geliyor çin kerhanesi gibi olacak pc
  • >>>>>>> DİLEKÇE İÇİN TÜRKÇESİNİ DÜZGÜN KULLANAN DAHA ÖNCE HEPSİBURADA İLE BU KONUDA DENEYİMLİ TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN ÖLÜCÜ ARKADAŞLAR ARANIYOR iletişim için >>PM<<

EYY DH ÖLÜCÜLERİ. DDR4 GSKILL TRIDENT 3000Mhz 16GB LIK RAM LER TAM 600 TL İNDİRİMLİ FİYATTAN SATILIYOR. HÜCUUUUMMM!!!

HEPSİBURADA LİNKTEKİ DH REFERANSINDAN KILLANMAMASI İÇİN LİNK KALDIRILDI-(uyarı için @incitmemeli arkadaşa teşekkürler)

LİNKE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ:http://www.hepsiburada.com/gskill-trident-z-rgb-led-ddr4-3000mhz-cl16-16gb-2x8gb-dual-16-18-18-38-1-35v-p-HBV000004AGA7

ARKADAŞLAR İPTAL EDİLME OLASILIĞI ÇOK DÜŞÜK ÇÜNKÜ ZATEN 211,23 TL LİK FİYATA %10 İNDİRİM UYGULANMIŞ YANİ DİREK FİYAT GİRİLMEMİŞ.

++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞLAR BİR TANE DAHA FECİ İNDİRİM YAKALADIK(@yldrm35 a teşekkürler)

Gskıll Ripjawsv Kırmızı Ddr4-2400Mhz 4GB RAM 175 TL YERİNE SADECE 43 TL !!!!

link:http://www.hepsiburada.com/gskill-ripjawsv-kirmizi-ddr4-2400mhz-cl15-4gb-1x4gb-15-15-15-35-1-2v-p-HBV000004AGA3

------------------------------------------

drvimu isimli arkadaş toplu alım yaparak stokları tüketmiştir. paylaşımsızlığından ötürü DH ÖLÜCÜ AİLESİ OLARAK KENDİSİNİ KINIYORUZ

quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

aldık bakalım

bir tane aldım
    pardon bin olmuş

Mesut Çevik'in tweeti

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: sincax

Bende 1 tane aldım. Bunu kullanmam için birde bilgisayarım mi ? olması lazım.

Birkaç yıl öncede arac tv si aldım sizin yüzünüzden ama arabam yoktu. Halen arabam yok ve hiç kullanmadım kenarda duruyor.

Ha pisman miyim? değilim. Çünkü çok ucuza aldım. Bu nasıl bir hastalıktır ya!

Bekarken cocuk bezi ve 25 kilo sivi yag aldim n11 ilk acildiginda. Tek basima 4 yilda bitti. Yağ tabi. Ömrümü yedi bunlar ömrümü
  • aldık bakalım

bir tane aldım
    pardon bin olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drvimu -- 31 Mart 2017; 21:50:43 >
  • birisi mağduriyetten milyar dolarları götürdü
    yeni mağdurları kaldıramaz bu ülke
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

aldık bakalım

bir tane aldım
    pardon bin olmuş

Odunu kapan gelsin beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: theVATANSEVER

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

quote:

Orijinalden alıntı: theVATANSEVER

darısı başınıza arkadaşlar

Resimlere HB kutusu filan ekleseydin bari, yabancı siteden arakladığın çok belli olmuş.

Hala yabancı siteden araklama olduğunu düşünüyor musun?

Frodo senmisim?

• Burakcelik91 B kullanıcısına yanıt
    Adama sorarlar :800 liralık ram 190lira Saldırın konusunda ne işin var?Neden girme gereği duydun?Yoksa yetişemedin mi?🙄
  • kimse yorumumda kusur aramasın yaptığınız açıkça hırsızlıktır.

100 liraya adam öldürüyorlar derlerdi inanmazdım 190a alıp 400e satıp 210 lira kâr etmek için kendini öldürenler bile varmış ki 210 liraya hırsızlık yaptığının bile farkında değil burada övünerek ticari akıl dehası gibi yorumlar atıyorsunuz. Daha bi de hakem heyetine gitmeyi düşünüyorsunuz vah ki ne vah. THH sizi haklı bulursa onlara da yazıklar olsun.

NOT: Ürün sizin elinize ulaşıp evet "elime ulaştı" demeden önce ürün hala HB'nindir.
  • Konu sahibi niye uçuruldu, üslubunu çok komikti. Forum ahalisi olarak geri getirilmesini istiyoruz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.