Şimdi Ara

-YENİ NESİL TOYOTA COROLLA-Dünyanın en çok tercih edilen otomobili (790. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.805
Cevap
30
Favori
1.251.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 787788789790791
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Araca uygun link varmi n11 de bir satici 159 tl yada 149 tl falan dedi
    Dediğiniz ürün bumu
    https://www.eliftuning.com/Toyota-Corolla-2007-2012-Oto-Teyp-%C3%87er%C3%A7evesi_57473-html#.V-Y3nPC3yEc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cogman -- 24 Eylül 2016; 19:44:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen böyle olacak. Araç modelinize göre almanız kafi

• Aracına pioneer teyp baglayan varmi
    Bende yakında pioneer alacağım alacağım teyp wr (direksiyon kumandasindan kontrol)girişi var
    Nette bizim orijinal teyp sökme videolarinda sanırım o uçta var
    Direk girişe taksak yine pioneer teybi direksiyon kumandasından kontrol etme imkanımız olurmu herhangi bir çevirici vs almadan
    Böyle deneyen oldumu

• Bu sorundan yaşayan oldumu
    Aracı ilk kez çalıştırınca bazen oluyor
    Haftada 2-3 kez çalıştırınca 1 kere denk geliyor
    https://youtu.be/K7ZgM2oemFo

• Merhabalar 2009 dizel Corolla ile aranıza katıldım. Konuyu da güncellemiş olalım
  • Merhaba arkadaşlar.
    Ben de 2009 Dizel corolla ile aranıza katıldım :)

@Meureate33 , siz ne zaman, kaça aldınız?
  • 1 ay önce comfort 42000

• http://www.jdmspiritturkey.com/index.php/2017/02/21/2011-toyota-corolla-1-4-d-4d-mmt-comfort-extra-surus-testi/

• iyi günler toyota tam otomatik corolla 1.6 elegance ile honda civic 1.6 cvt elegance arasında kaldım en çok dikkat ettiğim şey şanzıman ve motor sorunsuzluğu yakıt önemli değil sakin kullanırım yardımcı olacak ar kadaşlara teşekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lee67 -- 12 Mart 2017; 16:49:32 >
  • lee67 L kullanıcısına yanıt
    İkisinide kullanin test sürüşü esnasinda görevliye almayi dusundugunuzu belirtip olabildiğince test güzergahını uzatin tedaylica inceleyin hangisi içinize sinerse onu alin derim ben son karari siz vereceksiniz nihayetinde.

• teşekkurler kartal hocam ben ikinci el 2012 2013 model düşünüyorum tam otomatik
  • 2011 model 48binde siyah renk manuel klimalı dizel corollayı (hangi modele denk geliyor bilmiyorum) sağdan sürtme nedeniyle sağ perde hava yastığını açmış ve serviste onarımı gerçekleşmiş, servis kayıtlı bildiğimiz bir araç var. Bu aracı sahibi 48 bin ama pazarlıkla satmak istiyor.

Araç ilk el ve tertemiz halde. Zaten servis harici el sürülmemiş. Tek kişi ev-iş kullanıyor.

Bu aracı almak istesek kaç civarı mantıklı olur? Bir de tam donanım özellikleri nedir?
  • Merhaba;
    2007 model E140 kasa Toyota Corolla Comfort M/M Dual VVT-I 1,6 lt. 124 ps. 1ZRE motor kodlu LandiRenzo Omegas Plus LPG'li
    80.650 km'deki aracımda motor arıza ışığı yandı. (Tekleme , stop etme vs. bariz görünen bir durum yok.)

Mini OBD2 soketi ile arıza kaydına baktım.
    P0354 hatası yazıyordu ve sildim.

Sonra çok az (3 km kadar) yol yaptım. Motora falan şöyle bir baktım. Görebildiğim bir sorun yoktu.

Benzinde ve LPG'de karışık olarak 10-15 dakika kadar rölantide çalıştı. Değişik devirlerde çalışması için, ara ara gaza da bastım. Bir kaç stop edip çalıştırdım.

Işık da tekrar yanmadı.

Bu arıza kodu ile ilgili tecrübe yaşayanlar oldu mu? İnternetten baktım ama pek bilgi bulamadım. Bobin , buji vs. gibi bir şey gitmiş olabilir mi? Ya da anlık bir sorun mu oluştu?

Yolda bırakır mı?

Tavsiyelerinize açığım. Yardımcı olursanız sevinirim.

• arkadaşlar 2010 corolla var. boşline paket. teyp standart teyp. bu teyibin arkasında usb girişi var mıdır? ya da usb giriş soketi alsak takabilir miyiz?
    görsel dikkat çekme amaçlıdır. -YENİ NESİL TOYOTA COROLLA-Dünyanın en çok tercih edilen otomobili
  • onesyllable kullanıcısına yanıt
    Teyp'te değil ama klima kumandalarının altındaki kapaklı bölgede usb ve aux girişi olması lazım
  • bahsettiğiniz yer klima kumandasının alt tarafı ise orası alaşım kaplama. herhangi bir giriş yok. bazı araçlarda küllüğün içerisinde fakat benim araçta o da yok. sanırım teyp usb girişi destekliyor ve uyumlu bir kablo ile halledilir gibi geliyor. ne yapmalıyım? tavsiyelerinizi bekliyorum.
     -YENİ NESİL TOYOTA COROLLA-Dünyanın en çok tercih edilen otomobili

Resimde işaretli yer sizin araçta yok mu ? O kapağın içinde usb ve aux girişi olması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SweentLyy -- 23 Eylül 2017; 20:21:20 >
  • SweentLyy kullanıcısına yanıt
    Aracımızın önü bu şekilde.

Görüldüğü gibi usb ve aux girişi yok. Nasıl ekleyebilirim?

Bu kasa Corolla ların hepsinde var sanıyordum.

Nasıl ekleyebileceğinizi bilmiyorum.

• arkadaşlar iyi günler donanım haber sitesinde kafamıza takılan konu hakkında nasıl mesaj atılıyo tam olarak anlamış değilim hata yaptıysam kusuruma bakmayın
    benim 1. sorunum 2011 model toyota corolla elegant otomatik vites aldım ama araçla hızı sabitleyip rampaya girince araba bazen kendi kendine gaz veriyo silkiniyo ve bende hız sabitleme özelliğini iptal etmek zorunda kalıyorum
    2.sorunum : arabayı park ettiğim yerden çıkarmak için ileri geri yaparken frene bastığım esnada arabadan ses geliyo arabayı sürmeye devam ettikçe ses azalıyo
    bunlar neden olabilir
  • 
Sayfa: önceki 787788789790791
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.