Şimdi Ara

-YENİ NESİL TOYOTA COROLLA-Dünyanın en çok tercih edilen otomobili (791. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.806
Cevap
30
Favori
1.251.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 787788789790791
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar iyi günler donanım haber sitesinde kafamıza takılan konu hakkında nasıl mesaj atılıyo tam olarak anlamış değilim hata yaptıysam kusuruma bakmayın
    benim 1. sorunum 2011 model toyota corolla elegant otomatik vites aldım ama araçla hızı sabitleyip rampaya girince araba bazen kendi kendine gaz veriyo silkiniyo ve bende hız sabitleme özelliğini iptal etmek zorunda kalıyorum
    2.sorunum : arabayı park ettiğim yerden çıkarmak için ileri geri yaparken frene bastığım esnada arabadan ses geliyo arabayı sürmeye devam ettikçe ses azalıyo
    bunlar neden olabilir
  • Hıi H kullanıcısına yanıt
    Hiz sabitleyicide normaldir yokus yukari gaz vermesi

2- nasil bir ses ? Sadece ses diyerek kimse bir fikir uretemez soylesenizde hangi parca oldugunu soyleme ihtimal dusuk servise basvurun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuerkraider kullanıcısına yanıt
    sürtme sesi gibi bir ses geliyodu onu arkadaşa da sordum o da frenini şansımanı sıkıştırmasında
    n dolayı gelen ses sıkıntı olmaz normaldir dedi
    ama bazen hız sabitlenmiş şekilde rampaya girince araba silkiniyo gaz veriyo sarsılıyo onu çözemedim
  • Arkadaşlar hayırlı günler, hayırlı Ramazanlar.
    Bende 22.04.2020 tarihinde 2008 model Corolla 1.4 d-4d comfort sahibi olarak aranıza katıldım. Daha önce de 2005 model Ford Fiesta kullanıcısıydım.

Araçla ilgili iki sorum olacaktı, bileniniz olur da cevaplarsa sevinirim.

1. aracı ikinci sürüşümde anahtarla bagaj kapağını açmaya çalıştım ve anahtarın sapı kırıldı :( neyse yakınlarda (oto anahtarcıda) yenisini yaptırdım ve aracın yanına geldim. marşa basmak istedim ama 4 5 defa denedikten sonra çalıştı, eskisini (idaredeten tamir edilmişti) takmayı denedim çalışmadı. Sizce neden?

2. aracı normal olarak şehir içinde kullanıyorum ve anlık yakıt göstergesi 20 litrenin altına düşmüyor. Bu sizce normal mi? yoksa göstergede mi bir hata var? (Gerçi 150 TL'lik mazot aldım ve range 450 km olarak gösteriyor.)
  • hybrid corolladan güzel bir yakıt performansı

https://www.youtube.com/watch?v=_OQYfqxehWw
  • 
Sayfa: önceki 787788789790791
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.