Şimdi Ara

SOYGUNA DEVAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakın 218i cabrio ilk çıktığında 120.000TL fiyatı vardı ardından 15 haziran gibi 140 bine çıkmış fotoğrafta da gördüğünüz gibi ben yazmışım bunu şuan ise M PAKETLİ 218İ CABRİO 200.000TL inanılır gibi değil şaka gibi resmen düz joy paketlisi 180.000tl
    yine aynı şekilde 218i coupe ilk çıktığında 100.000 tl idi diyodum ne kadar ucuz benim zamanıma alınır bir tane şun onun M PAKETLİ 175 DÜZ JOY OLANI 156 BİN TL
    Yav el insaf cidden nasıl bir ötv politikası bu soyuyo devlet bizi yeter şu 3 günlük dünyada güzel arabalara binemeden gidecez allah kahretsin

SOYGUNA DEVAM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JanKlod -- 2 Aralık 2016; 20:28:43 >

• Dolar 3,60 olmuş daha da yükselir o . Hakkımı helal etmiyorum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alış bunlara artık. Birde utanmadan hedef 2023 diyor yüzsüzler. Bu kadar milletin hakkının ırzına geçtiler diğer tarafta ne yapacaklar acaba? Her fırsatta Allah affetsin diyorlar.
  • İlk çıktığı zaman Euro kurunu Borusan 2.84 alıyordu o da var.

Bugün 3.49₺.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 2 Aralık 2016; 21:7:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sömürmeye devam demen lazımdı.

Soygun bu olaya karşı az kalır.

Hatta donu söke söke alma da diyebiliriz.

• Oy verenler buna hükümet icap edeni yapıyor diyor
  • Bu tablonun iki baş kahramanı bugün Cuma namazını eda edip törende yanyana iken pek neşeli idiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 2 Aralık 2016; 23:05:53 >
  • çok sıkıyorlar milleti, bir yerde patlayacak ama ne zaman bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

Sömürmeye devam demen lazımdı.

Soygun bu olaya karşı az kalır.

Hatta donu söke söke alma da diyebiliriz.

denilecek çok şey varda neyse
  • Sesleri kesiyoruz usulca alt çamaşırları indirip batıya sonra doğuya doğru dönüp asla ses çıkartmıyoruz. Sakın şikayet felan düşünmesin kimse hatta mümkünse zevk almaya bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 3 Aralık 2016; 0:01:53 >
  • Ya da...almayın aldırmayın tüketmeyin tükettikçe hem kendinizi hem geleceğinizi evlatlarınızı hem milleti tüketmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: r0x

çok sıkıyorlar milleti, bir yerde patlayacak ama ne zaman bakalım.

sıfır premium araba alanlar ne sıkılır ne patlar ,, adam gelirine göre alıyor
  • nankörker,her evde üç araba varşükredin

• quote:

Komplo teorisi 1 :
    Milleti böyle sıkmaya devam ederlerse sonu hakikaten kötü biter ,bazı kesimlerde bıçak kemiğe dayanmamış demekki ,o noktaya gelindiğinde iç savaş çıkar diye düşünüyorum,ancak o şekilde düzlüğe çıkabilirler onun dışında böyle devam ederse halk muhakkak biyerde sokağa inmeye başlar ve o zaman kimse bunun önüne geçemez.

Komplo teorisi 2.

İç savaş değil ,dış savaş cıkar ,bu taktirdede şuanki hükümet için bir kurtuluş noktası olur ,ancak bu durumda halkın gözü ekonomiyi görmez

Komplo teorisi 3.

Ne iç savaş nede dış savaş çıkar,halk yapılanları kabul eder ve fakirleşme sömürülme noktası ve dağılma noktası gelene kadar devam eder.

Komplo teorisi 4.

Olmadık bir anlaşma yapılır ve türkiyeyi bi 10 yıl daha ferahlatacak ekonomik bir kaynak bulunur,bu durumda siyaysi yada fiziki bir değisim olmaz

Bu yazdığım seneryoların hepside turkiyede gerçekleşebilir,ülkenin jeopolotik konumu,ekonomik durumu,siyasi durumu buna müsait...

Şuan gündemde tutulan fetö haberleri ile halk şimdilik hükümetin yanında ,fakat bu uzun sürmez çünkü insanlar ekonomik olarak tükendiği taktirde ne hükümet dinler nede yönetim...

Umarım bu dediklerimin hiçbiri olmaz,allah sonumuzu hayr etsin ve toplumumuzu düzlüğe çıkarsın...

• Uyumaya devam hea bu arada uyumadan önce dolarlarınızı tl'ye çevirmeyi unutmayın. Sonra mışıl mışıl... iyi uykular

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu yorum yapanlar acaba hiç oy kullanmış mı yada siyasetin ş sinden haberleri varmı?sizce?

• Durum vahim.
    SOYGUNA DEVAM

Ve bugünkü şu açıklamasını da dehşetle hatırlayın:
    http://m.uludagsozluk.com/k/t%C3%BCrk-insan%C4%B1n%C4%B1n-al%C4%B1m-g%C3%BCc%C3%BC-3-kat-artt%C4%B1/

Türk milleti ile ağır vaşak geçiliyor beyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 3 Aralık 2016; 1:06:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfun_aslan

Hocam bu yorum yapanlar acaba hiç oy kullanmış mı yada siyasetin ş sinden haberleri varmı?sizce?

ağlayıp yaygara kopardıklarına aldanmayın,bunlar seçim zamanı malum partinin propagandasını yapıyorlar.çoğuda liseli

• quote:

Orijinalden alıntı: memo84

quote:

Komplo teorisi 1 :
    Milleti böyle sıkmaya devam ederlerse sonu hakikaten kötü biter ,bazı kesimlerde bıçak kemiğe dayanmamış demekki ,o noktaya gelindiğinde iç savaş çıkar diye düşünüyorum,ancak o şekilde düzlüğe çıkabilirler onun dışında böyle devam ederse halk muhakkak biyerde sokağa inmeye başlar ve o zaman kimse bunun önüne geçemez.

Komplo teorisi 2.

İç savaş değil ,dış savaş cıkar ,bu taktirdede şuanki hükümet için bir kurtuluş noktası olur ,ancak bu durumda halkın gözü ekonomiyi görmez

Komplo teorisi 3.

Ne iç savaş nede dış savaş çıkar,halk yapılanları kabul eder ve fakirleşme sömürülme noktası ve dağılma noktası gelene kadar devam eder.

Komplo teorisi 4.

Olmadık bir anlaşma yapılır ve türkiyeyi bi 10 yıl daha ferahlatacak ekonomik bir kaynak bulunur,bu durumda siyaysi yada fiziki bir değisim olmaz

Bu yazdığım seneryoların hepside turkiyede gerçekleşebilir,ülkenin jeopolotik konumu,ekonomik durumu,siyasi durumu buna müsait...

Şuan gündemde tutulan fetö haberleri ile halk şimdilik hükümetin yanında ,fakat bu uzun sürmez çünkü insanlar ekonomik olarak tükendiği taktirde ne hükümet dinler nede yönetim...

Umarım bu dediklerimin hiçbiri olmaz,allah sonumuzu hayr etsin ve toplumumuzu düzlüğe çıkarsın...

amin, allah sonumuzu hayr etsin diyeceğim bende ama pek hayırlı bir gelecek görünmüyor bu ülke için hocam.ülkenin en büyük gelir kaynağı vergi. vergiyle geçinen bir ülke ne kadar ayakta kalabilir ki.

• En ucuz ve başlangıç paketine sahip c serisi ve bmw 3 serisi 160 bin lira ya 160 bin :) Birisi çıksın ve konuşsun artık, net bir şekilde yol haritası çizsin...Halk tepkisiz ve her şeye alışan yapıya sahip...

Beyler bu tepemizdeki siyasiler bizim sayemizde ve bizim kazanıp devlete kazandırdıklarımız ile ülkeyi yönetiyorlar, bugün babanız evdeki parayı kötü yönetse isyan edecek insanlar dolaylı yoldan evinizin ekonomisiyle oynayanlara tepki vermiyor.

Ben demiyorum ki isyan çıksın, halk yaksın yıksın...Ben bu ülkenin kötü giden şeylere tepki verdiğini görmek istiyorum, bakın oy verdiğiniz yada benimsediğiniz partinin de yanlış yapabileceğini kabullenmek gerek hem muhalif hem iktidar ayırmadan bunu yapmak gerek...

Bizim insanımız bir partiyi eleştirince direkt ötekileştirip saldırılıyor, yahu ekonomi iyi olsa sanki sadece bana mı iyi olacak ? Hükumet yıkılsın yakılsın da demiyorum, onlar çözüm getirecekse onlar getirsin, fakat bir şeyler yapılsın...Benim cebimdeki para her geçen gün eriyor ve her şey pahalılaşıyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.