Şimdi Ara

Peugeot Göral'ın büyüklüğü 1 lira 20 kuruş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3008 için Peugeot Göral'a (konya yolu) 1000 lira kapora yatırdım ve araçın ufak gelmesinden ötürü yeni 508 veya yeni 5008'i beklemeya karar verdim ve kaporamı istedim.

998,80 lira geri yatırdılar. 1 lira 20 kuruş eksik, bu da bana gönderdikleri havale veya eft parası!!! (bankam garanti, garantiden yatırsa muhtemelen para ödemeyecek!!)

Bu para 8-10 gün ellerinde kaldı, kullandılar kullanmadılar bilemem!! Ancak bildiğim ne gönderdiysem onu almam gerektiğidir.

Bugün 1 lirayı bahşiş diye veremiyoruz, çocuğa versen yüzüne fırlatır sakız dahi alamam diye amenna...

Ancak bu firmaların müşterilerini keriz yerine koymasını gerektirmez!!! Ben 1 lirayla batmadım ama sen 1 lirayla zengin mi oldun?

Benimle bu 1 lira 20 kuruşu kim helalleşecek?!!!

Şikayetimi müşteri temsilcimle paylaşmama rağmen bir sonuç alamadım.

Sizlere gidip göral'dan araç almayın dememin bir faydası muhtemelen olmayacaktır ancak ricam şudur ki araç alsanız da almasanız da gidip bunun muhabbetini firmaya ve çalışanlarına yapmanız. Belki yaptıkları yanlışı anlarlar. Tüketici olarak bir birlikteliğimiz olur. Birlikten kuvvet doğar.

130 bine araç alacakken karşılaştığımız duruma bak.

Bu konu Yeni 3008 forumunda da var. Şimdiden tekrar konuyla karşılaşacaklar için özür diliyorum.

İyi forumlar

• doğus olsa onuda alamazdın ... çok komik bir konu bu...
  • sissil S kullanıcısına yanıt
    @sissil, tamam o zaman şöyle mi yapalım, Göral'a teşekkür edelim lütfedip 1 lira kestiler, doğuş onu da vermesin neden demeyelim bile, hatta başka bir firma cebinden alsın.

Bizlerde kuzu kuzu beterin beteri var diye haksızlıklara susalım.

Tabi ki senin tercihin.

Saygılar
  • Hocam, siz kaporta vermişsiniz, adamlarda banka aracılığıyla yollamışlar. Garanti ile çalışmak zorunda değiller. Sizin karar değişikliğinizden dolayı adamlar neden zarara girsin? O kadar çok helalleşilecek konu var ki 1,20 kuruşa zor sıra gelir diğer tarafta. Rezalet puanım 0/10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba 1 liranızı alabildiniz mi
  • Göral Peugeot a yanaşmayın.ufak bır tamıratı bıle haftalar surduruyorlar .Sizde magdur olmayın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.