Şimdi Ara

Nisanci tavsiyeniz var mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nisanci almayi dusunuyorum forumlari gezdigimde jinx lucian isimleriyle cok karsilastim ben jhin karakterini cok sevdim ama oynayisi nasi digerlerine gore oynayislarini izledim adam iyi hasar veriyor gibi ama oneren kimse gormedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Draven Al manyak hasarı var

• Oyunda çok yeni olduğunu düşünüyorum o yüzden şöyle bir öneride bulunayım , Jinx , ashe , caitlyn belki sivir bu herolar şuan metada ve oynaması en kolay nişancılar , hasarları da muazzam. Bunlarla başla derim. Lucian , Jhin , Vayne gibi şampiyonlarıda pozisyon almayı iyice kavradıktan sonra , oyunu okumayı öğrendikten sonra alabilirsin senin için daha iyi olur
  • Ashe,lucian,sivir,caitlyn basit ve iyi Nişancılar

• jhin al en zevklisi o
  • Tris alınız

• Tris al genel adc mekaniklerinin gelişmesini istiyorsan. Ashe, Cait de olabilir ama başlangıç için trisi öneririm.

Ha mainin adc değilse jhin al oyna öğren.

• Adc olayının başlangıcı cait, ashe ve ezreal dır. Bunlarla belli bir miktar oynayarak adc de beceri sahibi olursun. Jhin belli bir burst e sahip oldukça uzaktan güvenli mesafeden rakibe hasar verebilen güçlü bir pick ama amaç öğrenmekse bahsettiğim herolar ile başla.

• caitlyn al bence de. yeni başlayanlar için iyidir şu anda metada zaten
  • Mobiletesi yüksek nişancılar ile başlaman daha iyi olur. Ezreal tris cait hem menzil olarak daha fazla. Lucianda iyi olur cdr ile sadece skill spamlayarak rahat oynanıyor. E çabuk geliyor. Hasarı iyi. Ashe jinx menzil olarak ve alan hasarı daha yüksek adcler fakat üzerine atılan herolar ile başın derde girebilir.

• Niye kimse MF demiyor ? zırh delme build ı ile benim gibi kolsuzun elinde bile çok iyi iş yapıyor
  • 1- aslında adcler arasında bana göre en iyisi draven hiç oynamayı bilmeyen birisi bile balta tutması adamı öldürmesine yetecektir . Draven oyun başları çok etkili oldugu gibi oyun sonundada aynı şekil hep üstün durumda oluyor .

2- Ezreal ve caitlyn'de bana göre on numara adc heroları ezreal hiç dürtülmeden dürtmek için on numara sadece adamı dürtmek lanede öne geçmeye yetiyor . Aynı şekilde caitlyn'de yere konulan kapanlar sayesinde karşı adcnin rahatça dolaşmasını engelliyebiliyor .
  • Sivir de güzel tercih olabilir. Oynaması basit

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ezreal yeni başlayan biri için. Kaçma kovalama gibi birçok sampiyon da olan efektiflik ezrealda mevcut. Skillshota elin alışır.

• sivir'i tek kurtaran skilli o bariyeri lanede iş yapamazsa daha da hiç iş yapamayan bir adc tabi bana göre ne kadar oynadıysam o bariyer kurtardı baya fakat devamı gelmiyor. U'si takımın işine yarıyor bi
  • Jhin ve reload mekaniğini iyi anlamak gerekiyor mermi sayısına göre kombonu düşünüyorsun 3 mermi de ne yaparım 2 mermi de ne yaparım diye.

Hem güçlü hem safe hemde kafaya oynayan adc Ezreal diyebiliim.Ezreal al blue buıld ile zonelarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okarawn

sivir'i tek kurtaran skilli o bariyeri lanede iş yapamazsa daha da hiç iş yapamayan bir adc tabi bana göre ne kadar oynadıysam o bariyer kurtardı baya fakat devamı gelmiyor. U'si takımın işine yarıyor bi

Kalkan mana vermesi, q nun kullandıktan sonra bile oto saldırı yapması ve w ile de kullandıktan sonra kritik ihtimali olması (önceden sadece ilk bumerang kritik vuruyordu) almak için değer kılıyor.

Ultisi yine olabilecek bir baskın için kullanılabilir.

Sivir riskli bir tercih değil. Hasarı da yeterli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lucian kesinlikle

• Şöyle bir cümle kurabilirim sanırım.
    İşlevsel ADC'ler genel takım kompozisyonları doğru değilse yeteri kadar oynanamaz.
    Ama lane bully sınıfı gibi bir yetenekleri yok lanede her daim supporta ihtiyaçları var.
    Bu yüzden Sivir asla useless değildir ama bir takım veya support ona karşı görevlerini yerine getirmiyorsa Sivir'in yapacağı pek bir şey kalmaz.

• tercih meselesi, ben oyuna ilk basladıgım günden beri sivirden verim alamadım .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.