Şimdi Ara

Talon, LeBlanc, Katarina, Rengar Güncellemeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
2
Favori
1.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Talon olmuş beyler.
    Rengar pasif ve görünmezlik anlamadım.
    Lb pasif etki iyi gibi. Mini ryze.
    Kata=Dreyvın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kata nin irzina gecilmis. Çöp.

• Bayıldım hepsi birbirinden guzel olmus (Rengar haric )özellikle talonun yeni animasyonlara bayildim.Ayrica sonunda ozel oyinda kata alanlardan kurtuluyoruz sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rutzelq -- 19 Ekim 2016; 1:48:26 >
  • rengar

W = 20 sec cd, no resists, heals rengar for 50% of damage he took in last 1.5 seconds (TOP RENGAR NOT DEAD BOYS) Emp W = Removes all CC, prevents all incoming CC for couple of seconds

şaka mı bu?

şimdi riot diyor ki biz rengara lvl18 de 30 saniye camuflage veren ulti koyduk, Rengarın W sunu öyle bir reworkladık ki artık gp w, olaf ulti, kench E skilleri bir skillin içinde toplandı.

I smell certanlyT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodimir -- 19 Ekim 2016; 1:53:29 >
  • Talondan kaçılamicak sanırım.
    Zevk alicaz sadece.
    Sacma olmuş bence hepsi.

• quote:

Orijinalden alıntı: derser1

Kata nin irzina gecilmis. Çöp.

katarina teamfightlarda daha bile güçlü olmuş.

bu arada yeni gördüm E wardların üzerinde çalışmıyormuş artık. Sadece bu ağır olmuş ama iyi de olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodimir -- 19 Ekim 2016; 2:21:54 >
  • Bloodimir kullanıcısına yanıt
    E wardların üzerinde çalışmıyor ama W su ile ward atar gibi bir alana bıcak atarak o bıcağa E ile atlayabiliniyor. Eskisinden daha iyi.

W skilinin hasarı da gitmemis yerdeki bıcağı alınca veriyor o hasarı yani adama q atıp o bıcağa e atarak kombo yapılabiliniyor galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogac-gs

E wardların üzerinde çalışmıyor ama W su ile ward atar gibi bir alana bıcak atarak o bıcağa E ile atlayabiliniyor. Eskisinden daha iyi.

W skilinin hasarı da gitmemis yerdeki bıcağı alınca veriyor o hasarı yani adama q atıp o bıcağa e atarak kombo yapılabiliniyor galiba.

qweqweqweqwe diye gider bu. 4. hokage mübarek :D
  • rengar ultisi bok gibi olnuş
  • Mainimin yeni haliyle oynamak için can atıyorum.

• Talonda ciddi hasar eksikliği olacak gibi duruyor , bununla beraber E ile atlanan yerden tekrardan atlamanın CD'si çok uzun olur diye düşünüyorum .
  • Katarina ve Talon'u gerçekten başarılı buldum, GJ Riot.
  • Talon a bu değişikliklerden sonra Batman vari bir kostum çıkar herhalde. Lb artık q ile baslayan combolar yapmak zorunda değil gibi otolar bile mark koyuyor rakibe. 1 lvl da w acıp oto w combosuyla lane de dürtmeye baslayabilecek. Rengarın fero W su çok op duruyor. 30 sn ulti çok gibi rengara toptan bota gider ulti açıp. Ayrıca evelyn gibi gezer. Katarina gözleri çok yoracak bu sezon. Videoların itemsiz çekildiği varsayımıyla rengarın damage yüksek gibi geldi bana.

• Adc in s7 lul olmuş resmen talon ın jumpı baya iyi olmuş katanın q su ile w su arasında tek fark bıcak sekmeden düşüyor meh , lb ryzeın e si gibi olmuş ya bilmiorum çok güçlü olucaklar yenı assasın ve destek eşyalarıda baya iyi bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katheryn

Mainimin yeni haliyle oynamak için can atıyorum.

Talon, LeBlanc, Katarina, Rengar Güncellemeleri
  • Rengar,talon,kata permaban.

• ermandgn kullanıcısına yanıt
    hayırseverin birisi link atabilir mi şu anda videoyu göremiyorum(iş yerindeyim)
  • Kata güzel olmuş fakat ben toteme e atan katayı, kill veya asist aldığında bekleme süresi sıfırlanan katayı seviyorum

düzenleme: hala bekleme süresi sıfırlanıyormuş o zaman perma ban

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requizm -- 19 Ekim 2016; 10:11:24 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.