Şimdi Ara

Deniz Bonus'tan Fatura Talimatlarınıza tam 100 TL Bonus!(Ekim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
12
Favori
2.458
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 Ekim – 31 Ekim tarihleri arasında DenizBank kredi kartları ile vereceğiniz Cep Telefonu, Elektrik, Su, Doğalgaz, Ev Telefonu, İnternet ve Televizyon faturaları Otomatik ödeme talimatlarınız Bonus ile ödüllendirilecektir.

Her fatura talimatınıza 20 TL, toplamda 100 TL Bonus.

Kampanyaya katılmak için FATURA yazıp, 3280’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Unutmayın, DenizBank Kredi kartları ile vereceğiniz Otomatik Ödeme talimatlarından hiçbir ücret alınmamaktadır.

Kampanya boyunca verilen talimatların 30 Nisan 2017 tarihine kadar geçerli olma şartı aranacaktır.
    Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 4 Kasım 2016 tarihinde yüklenecek olup, 30 Kasım kadar geçerli olacaktır.
    Bankamızda hesaba bağlı Fatura talimatı bulunan müşterilerimiz, faturalarını ödemeleri karta bağlayarak kampanyadan faydalanabilirler.
    Kampanyaya, Tarım, İşletme, Business gibi ticari kartlar ve net kartlar dahil değildir.
    Talimatlarınızı İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık, İletişim Merkezi ve Şubelerimiz aracılığıyla verebilirsiniz.
    Kampanya müşteri bazlıdır.
    1 Ekim 2016 öncesi kredi kartından verilmiş olan talimat iptal edilerek, yeniden talimat verilmesi durumunda kampanya kapsamı dışında tutulacaktır.
    DenizBank A.Ş. MERSIS No: 0292008449600341
    Katılım SMS'i ilgili operatörün 1 SMS maliyetidir.
    DenizBank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    Her türlü bilgi için 4440800
    DenizBank'tan kampanya ve fırsatlar ile ilgili bildirim almamak için almamak için IPTAL SMS yazıp 3280'e gönderin.

Not: Bu ay sms ile katılım şartına dikkat edin. Uzun numara 0532 750 0800

http://www.bonusdenizbank.com/denizbonus/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?t=t&campaignId=3161-1c0b796949e4ba03d8ca2371c10e347f&title=deniz+bonustan+fatura+talimatlariniza+tam+100+tl+bonus!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimmymcnulty -- 5 Ekim 2016; 1:48:10 >

• Bu geçen akımın devamı sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen ayın puanları bugün yüklenecek bir gecikme olmaz inşallah. Akaryakıt elli tl gününden önce yüklendi

• gecen aydaki kampanyada bu msj gonderme olayı warmıdır?
  • Maşallah Deniz coştu. Geçen ayın bonusları yattı. Bir iki fatura kalmıştı açıkta. Az çok demeden bu ay tanımlarız onları da.

• quote:

Orijinalden alıntı: qeep

Maşallah Deniz coştu. Geçen ayın bonusları yattı. Bir iki fatura kalmıştı açıkta. Az çok demeden bu ay tanımlarız onları da.

geçen ayki kampayanın bonusu yattı mı? Kontrol ettim benim ki hala yatmamış.
  • vadesiz hesap açmadan otomatik ödeme talimatı verebilen var mı ?
  • Garanti bankası da keşke böyle yapsada bizde versek talimat.Komisyon istiyor birde

https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/otomatikfatura-talimatiniza-50tlye-varanbonus

Kampanya kapsamında yüklenen bonusların geri alınmaması için; 31.10.2016'ye kadar kampanya süresinde tanımlanan fatura talimatı adedi kadar faturanın kredi kartınıza tanımlı olması ve 31.10.2017'ye kadar en az 1 kere fatura tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde yüklenen bonuslar 11.11.2017 tarihinde geri alınacaktır.

Şimdi ben 5 talimat versem ve bu 5 fatura 31.10.2017 ye kadar 1 defa tahsil edilse oluyor mu

Garanti Bankası kredi kartlarınız ile Turkcell, Avea, Vodafone, TT-net, GSM TL Yükleme, Tellcom-Superonline, Biri ADSL, KKTC Turkcell, Vodafone Net kurumları dışındaki kurumlardan gerçekleşecek elektrik, su, doğalgaz, telefon operatörü vb otomatik fatura ödeme talimatları için ücret yerine ödemenin gerçekleştiği tarihten itibaren fatura tutarı üzerinden aylık %1,87 faiz (KKDF ve BSMV hariç) uygulanacaktı

Şu olmasa iyiydi

• Geçen ayki kampanyaya katılamamıştım faturalar halihazırda zaten Denizbank'ta kayıtlı olduğu için. O yüzden bu aykine katılabilmek için geçen ayın ortasında iptal etmiştim talimatları. Şimdi yeniden katılsam alabilirim sanırım puanları.
  • LESİM kullanıcısına yanıt
    Evet. Bilgi mesajı gelmedi ama dün tesadüfen gördüm.

• promil06 P kullanıcısına yanıt
    Geçen ay sms ile katılım şartı yok idi sanırım

• eylül puanı yatan var mı ? sanırım yine uğraştıracaklar
  • mh ile görüştüm, mesai saati bitimine kadar bekleyin diyor. sıcak tutuyor herhalde.
  • sonerboom kullanıcısına yanıt
    inş sıkıntısız yatar hocam yoksa herhangi bi aksilikte süreç çok uzuyor nedense bu bankada
  • hocam Eylül fatura puanı 7 Ekim itibariyle yatacak diye biliyorum

pardon 5 Ekim de yatacak denilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S24ULTRA -- 5 Ekim 2016; 13:38:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paracard bonuslarını nasıl görüyoruz

• Geçen kampanyanın bonusları daha yatmamış

• Geçen ayın bonusu yatan var mı?

• Şimdi baktım henüz yatmamış.
  • yine şaşırtmadı mağduriyet gırla bu bankada. puanı yatmayanlar olarak bekleyelim mi ? sizce yatar mı ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.