Şimdi Ara

Chippin uygulaması ile 50 TL değerinde Chippin (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.914
Cevap
86
Favori
106.973
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anlaşıldı, en başlarında görüp de burun kıvrılan ama sonradan iyiymiş denilip, katılmak isteyince de geç kalmış olunan kampanyalar listesine bir yenisi daha yazıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 25 Ekim 2016; 11:23:23 >
  • Sağlam malı götürdüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Arkadaş haftasonu oturdum tek tek fişleri topladım oradan buradan, sonra tek tek ekledim uygulamaya, 50 ye yakın fişe sadece 1 TL gelmiş, ne saçmalık ya bu? İlk başlarda götüren götürdü mü yoksa hep mi böyleydi? Hep böyle ise 50 TL yi toplayan nasıl topladı?

Bu şans işi ben ilk zamanlarda yaptım yine böyle oluyordu 1-2 chip geliyordu bende başka hesaptan denedim ne gondersem kabul oluyordu yani şans işi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Arkadaş haftasonu oturdum tek tek fişleri topladım oradan buradan, sonra tek tek ekledim uygulamaya, 50 ye yakın fişe sadece 1 TL gelmiş, ne saçmalık ya bu? İlk başlarda götüren götürdü mü yoksa hep mi böyleydi? Hep böyle ise 50 TL yi toplayan nasıl topladı?

Hep böyle değildi. Maks 1-2 tanesi kabul olmuyordu. Ben garanti olsun diye 55er fiş girerek 650 lira topladım.
    Benim fişlerin hepsi farklıydı bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuckuss -- 25 Ekim 2016; 13:55:34 >
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    malesef geç kaldınız 3k 'lık karla ayrılıyorum buraya kadarmış
  • yav biri de cevap vermedi
    apk'yı indirdik, 4.4 telefona bi şekilde yüklenmez mi bu ?
  • ben de haftasonu 3-4 fatura yollamıştım, dün de 9 tane yolladım ama gelen giden yok. komple bitti sanırım

// düzeltiyorum: az önce 3 tl geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolkien -- 25 Ekim 2016; 15:37:15 >
  • wolkien kullanıcısına yanıt
    bitmedide bizim sabrımızı deniyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: okarawn

malesef geç kaldınız 3k 'lık karla ayrılıyorum buraya kadarmış

3k biriktirebildin mi sonunda dostum?
    Bence adamlar iptal etmeden harca al birşeyler bian önce :D

• arkadaştan 50 chippin yolladım kendime, 100 oldu. ben bunu birine yollamak istesem olmuyor mu? chippin gönder'e girince sadece 50 chippin gönderebilirsin diyor çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

arkadaştan 50 chippin yolladım kendime, 100 oldu. ben bunu birine yollamak istesem olmuyor mu? chippin gönder'e girince sadece 50 chippin gönderebilirsin diyor çünkü.

sadece 50 tl gönderebilirsiniz ve tek sefer gönderebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeFfAh-1903

quote:

arkadaştan 50 chippin yolladım kendime, 100 oldu. ben bunu birine yollamak istesem olmuyor mu? chippin gönder'e girince sadece 50 chippin gönderebilirsin diyor çünkü.

sadece 50 tl gönderebilirsiniz ve tek sefer gönderebilirsiniz

o zaman mecburen 2 telefon daha bulup ipod'a gireyim. amacım hepsini tek seferde satmaktı ama olmadı.
  • quote:

Her hesaptan maksimum 50 lira transfer edebiliyorsun. Transfer edilen para bir daha transfer olmuyor.

• Çok enteresandır, burayı mı okudular nedir bilmem :) 38 TL yüklendi mesajı geldi az önce :) tüm fişler kabul olmuş sanırım. 1 hesapta 10 TL açık kaldı 50 olunca yeni hesaba geçerim. Biriktirmeye devam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 25 Ekim 2016; 17:24:40 >
  • okarawn kullanıcısına yanıt
    3k ne oluyor?

• Uygulamayı yeni indirdim 3 adet fiş yolladım.
    Faturada yollamayı düşündüm ancak faturalar benim adıma değil sıkıntı olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

Uygulamayı yeni indirdim 3 adet fiş yolladım.
    Faturada yollamayı düşündüm ancak faturalar benim adıma değil sıkıntı olur mu ?

Ben Bim Fişlerini Geri Dönüşüm Çöpünden Alıp Aynı Dakikalı Olanlar Dahil Ekledim. Parça Parça ve Farklı Hesaplarda Ekledim.Firesiz Onaylandı Hepsi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

yav biri de cevap vermedi

Andorid 5 ve Üstü Lazım Diyor Sistem. O Yüzden Maalesef. Ancak Android 5 Üstü Olan Bşr Arkadaşınızın Telefonunda Uygulamayı Kurup Üyelik Alabilirsiniz. En Azından Opet Kazanırsınız. Biri Sizi Önerince O da Kazanır. Mesela Ben Önerebilirim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopali08

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

yav biri de cevap vermedi

Andorid 5 ve Üstü Lazım Diyor Sistem. O Yüzden Maalesef. Ancak Android 5 Üstü Olan Bşr Arkadaşınızın Telefonunda Uygulamayı Kurup Üyelik Alabilirsiniz. En Azından Opet Kazanırsınız. Biri Sizi Önerince O da Kazanır. Mesela Ben Önerebilirim:)

evde eski ideos x5 vardı , ona 5 yükleyip deneyeyim o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: universty3

3k ne oluyor?

3000 lira
    Arkadaş ilk günden bugüne biriktiriyor :D

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.