Şimdi Ara

iPhone 7 32GB Rose Gold 3399 TL (Stokta) MİGROS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
7.676
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 60 adet stok varmış. Migros Elektronik satıyor. Sanırım sadece Rose Gold modeli. Almak isteyenler için iyi fiyat. Yanında 100 TL migros çeki de veriyor yani fiyat 3299 TL'ye geliyor.

"Buna 1000 TL'den fazla verilmez" ciler konudan ayrılabilir.

http://www.migroselektronik.com/kweb/prcview/57918257-62404-apple-iphone-7-32gb-rose-gold-cep-telefonu

iPhone 7 32GB Rose Gold 3399 TL (Stokta) MİGROS

• 3400 liraya iyi fiyat der olduk. Memleketim bu günleri de görüyor..
  • Tr garantiyse iyi değilse çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sallakazan sandım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rose gold modeli nedir arkadaş milletle dalga mı geçiyorlar

Bizi sınamayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Champarator -- 25 Eylül 2016; 17:19:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smelly cat

Tr garantiyse iyi değilse çöp

migros başka ne garatili satacak mısır mı az mantıklı olun...

plus olsa düşünürdüm buna verilmez ayrıca telefonunuz idare ediyorsa 7s bekleyin genel de sıkıntılar S serisinde gideriliyor....
  • iPhone 7 ve iPhone 7 Plus suya, sıçramalara ve toza dayanıklıdır. Aygıtlar kontrollü laboratuvar koşullarında test edilmiş ve 60529 sayılı IEC standardı kapsamında IP67 derecesini elde etmiştir. Suya, sıçramalara ve toza dayanıklılık kalıcı değildir ve normal kullanıma bağlı yıpranma sonucunda azalabilir. Islak bir iPhone'u şarj etmeye çalışmayın. Temizleme ve kurulama yönergeleri için lütfen kullanım kılavuzunu inceleyin. Sıvı temasına bağlı hasarlar garanti kapsamında değildir.

apple da samsung gibi çamur bir firma olma yolunda
  • İthalatçı garantili olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • f@ithline kullanıcısına yanıt
    Ne alaka?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jet black alıcağız
  • Ucuz uçak bileti ayarlayıp en yakın en ucuz yerden alıp gelirsek daha uygun olmaz mı ki? Ya da Yunan adalarına sipariş versek kimlikle günübirlik alıp gelirsek nasıl olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: fantastik canavar

Ne alaka?

Alakayı kuramadın mı şimdi gerçekten? Suya dayanıklı de, havuz içinde reklam çek sonra su hasarları garanti kapsamında değildir de?
    Havuz içinde reklamları varsa haklısın hocam. Ondan haberim yoktu. Benim kastettiğim suya dayanikli ile su geçirmez ayni şey değil. Yanı millete alıp da suya sok demiyorlar sanıyordum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bakalım iphone suya dayanıklı (su Geçirmez değil) politikası nasıl olacak :)

• Arabistan'da 2150 türk lirasına tekabul eden 2800 riyalden çıktı....

Almayın beyler, kazık yemeyin

senin migrostan bi haber olduğun belli önce araştır sonra mısır de
  • Aynısını yıllar önce sony yapmadımı 2 tane (Z1c ,Z3) cihazım su aldı ve th den hiç bir sonuç gelmedi nedenide biz testleri laboratuvar ortamında yapıyorlarmış mış ta fln filan. Adamlar hiç olmazsa bastan böyle birşey söylediler alanda suya sokmak için almasın
  • Arkadaşlar paralel ithalat tabi ki. Henüz apple mağazasına bile gelmeden nasıl Türkiye cihazı olabilir ki ? Bu arada madem böyle bir şey yapıyorsun hiç olmazsa yeni rengini getir şu cihazın 32 lik olduğu için siyah renk getir. Rose gold nedir ya...,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FthK. -- 25 Eylül 2016; 19:08:32 >
  • ben bim in getirmesini bekliyorum...

ayfonum bimden,ne isterim rabbimden....
  • herhangi bir yere uçakla gidip alın gelin, daha ucuza gelir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.