Şimdi Ara

hangi arabayı almalıyım yardım!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar. marka olarak ww grubu dizel bir araba düşünüyorum
    skoda rapit 1.6 TDI CR Green Tec Manuel / 115 HP style 70.800
    skoda rapit spaceback 1.6 TDI CR Green Tec Manuel / 115 HP 68.800
    seat IBIZA 1.4 TDI 90 HP DSG S&S Style 65.700 ₺
    seat LEON 1.6 TDI 110 HP S&S Style 69.900
    seat TOLEDO 1.4 TDI 90 HP S&S Style 71.500 ₺
    volkswagen Polo 1.4 TDI BMT 90 PS Manuel Comfortline 65.500,00 TL
    sizce bu araçlar arasından hangisi alınası. doluluk ve motorlar arasında cok fark yok. leon toledo gibi üs segment mi alayım yoksa motor gücünü mü önemseyeyim!!!

• süleyman1994 S kullanıcısına yanıt
    Peugeot 308 Classic Edition Plus. Sizin dermanınız.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=119299888&p=1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seçenekler içinde sanırım sadece Leon C segmentinde, diğerleri B veya B+ diye biliyorum.
    Almışken C segmenti almalı, ayrıca her şey bir tarafa Leon bir başka... ( En azından Polonun yanında Golf ayarında bir araç.)
    İkinci sırada ise Rapid veya Toledo olabilir.
  • Oto kurtarma işi yapiyordum 2 ay öncesine kadar en çok hangi marka yolda kaldı çektin diye biri sorsa cvp söylüyorum ibiza :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çiçekabbas66 -- 18 Eylül 2016; 0:07:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toledo hem güzel iç mekanı, hem geniş hacim liftback bagajıyla çok hoş bir sedan araç ama piyasası pek yok. Uzun süre kullanılmayacaksa leon dizeli tercih etmek daha mantıklı olur. Bu arada leon boyut olarak c sınıfı ama polonun iç mekan kalitesi ile birebir aynı, sırf c sınıfı diye atlamaya gerek yok biraz hacim ve dingil mesafesi dışında ekstra birşey sunmuyor. C kalitesi olarak golften uzak bir araç. C sınıfı diye aman aman hacim farkı beklememek lazım bir rapid spaceback leon ile aynı dingil aralığına sahip ve ondan uzun bir araç b+ olmasına rağmen, bagajı da daha büyük, sadece daha dar. İbiza ise tipik b sınıfı, kalitede bariz daha düşük. Rapid ve toledo egea gibi b+ araçlar.

Seçim zor rapidde daha güncel dizel motor var performans gayet memnun eder, toledonun bence içi daha şık, dıştan da daha güzel. Spaceback cam tavan hoş. Leon c sınıfı. Bunlar varken b hatchlere gerek yok bence polo, ibiza gibi.

Eğer sedan ihtiyacınız varsa satma derdiniz kısa vadede yoksa toledo ya da rapid, hatch ihtiyacınız varsa leon diyorum.

• cok saolun tesekkür ederim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.