Şimdi Ara

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.429
Cevap
67
Favori
154.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ps4 pro konusuna yazmıştım cevap gelmedi buraya sorayım birde, sadece display port girişi olan bir monitörde kullanabilir miyiz acaba? bir ucu display port bir ucu hdmi olan kablo ile bağlarsak olur diye düşünüyorum ama ses çıkışını nasıl alabilirim? monitörün hoparlörü yada 3.5mm girişi yok. ps4'e direk bağlayabiliyor muyuz hoparlörü?

monitör :http://www.vatanbilgisayar.com/aoc-24-g2460pg-g-sync-gaming-monitor-1-ms-144hz.html
    ses sistemi :http://www.vatanbilgisayar.com/m3200-2-1-speaker.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 11 Eylül 2016; 17:39:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

ps4 pro konusuna yazmıştım cevap gelmedi buraya sorayım birde, sadece display port girişi olan bir monitörde kullanabilir miyiz acaba? bir ucu display port bir ucu hdmi olan kablo ile bağlarsak olur diye düşünüyorum ama ses çıkışını nasıl alabilirim? monitörün hoparlörü yada 3.5mm girişi yok. ps4'e direk bağlayabiliyor muyuz hoparlörü?

monitör :http://www.vatanbilgisayar.com/aoc-24-g2460pg-g-sync-gaming-monitor-1-ms-144hz.html
    ses sistemi :http://www.vatanbilgisayar.com/m3200-2-1-speaker.html

Ps4 ün gamepadin den ses alabiliyorsunuz galiba ben zamanında Killzone oyununda sesi ordan almıştım yanlış hatırlamıyorsam...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu EUR 24,99 ya 1 yıl garanti veriyor galiba . Sen aldın mı ? Yazı şu :

Amazon Protect 1 Year Protection for Games Consoles 350 to 399.99 EUR by London General Insurance Company Limited

• quote:

Orijinalden alıntı: Ps4Pro

Bu EUR 24,99 ya 1 yıl garanti veriyor galiba . Sen aldın mı ? Yazı şu :

Amazon Protect 1 Year Protection for Games Consoles 350 to 399.99 EUR by London General Insurance Company Limited

Hocam almadım ama özel şirketmiş belirttiğine göre. London general Insurance Company Limited diye geçiyor. Yani bilmiyorum Almanya'da ki özel bir sigorta şirketi Türkiye'de ki müşterisiyle ilgilenir mi vb. Araştırmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Hocam almadım ama özel şirketmiş belirttiğine göre. London general Insurance Company Limited diye geçiyor. Yani bilmiyorum Almanya'da ki özel bir sigorta şirketi Türkiye'de ki müşterisiyle ilgilenir mi vb. Araştırmak lazım.

Ayns sıvay dıgay bite aynı malboro light bite şön her kolega Bu kadar almanca da onları kesmez neyse vazgeçtim SONY e güveniyorum 25 Avro da cepte kalsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ps4Pro -- 11 Eylül 2016; 18:06:52 >

• quote:

quote:

quote:

Ayns sıvay dıgay bite aynı malboro light bite şön her kolega Bu kadar almanca da onları kesmez neyse vazgeçtim SONY e güveniyorum 25 Avro da cepte kalsın

Hocam Almanca dediniz de aklıma geldi şu Amazon.de üzerin den onlarca alışveriş yaptım bir tanesinde de İngilizce manual ve kitapçık çıkmadı hep Alman ca hep Almanca bu nedir yav :)

• Goldpunch kardeş yaz beni de listeye Eyvallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ps4Pro -- 11 Eylül 2016; 18:15:58 >
  • Konuyu yukarılarda gördükçe şeytan bir dürtüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: M23T32

quote:

quote:

quote:

Hocam Almanca dediniz de aklıma geldi şu Amazon.de üzerin den onlarca alışveriş yaptım bir tanesinde de İngilizce manual ve kitapçık çıkmadı hep Alman ca hep Almanca bu nedir yav :)

Valla tek çare netten online manual türkçe yada ingilizce Pdf formatı indirmek idare edicez artık

• M23T32 M kullanıcısına yanıt
    pek tatmin etmez öyle ya, direk hoparlör takılmıyor mu konsola?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M23T32

quote:

quote:

quote:

Valla tek çare netten online manual türkçe yada ingilizce Pdf formatı indirmek idare edicez artık

Doğru hocam haklısın öyle yapıcaz artık ingilizce pdf lerini bulucaz...

Bu Almanca da garip bir dil çoğu cümleleri küfür gibi geliyor... Hanken danken gotenbagler bunlar nedir yav :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M23T32 -- 11 Eylül 2016; 18:22:26 >

• hocam bende siparişimi verdim benide ekle listeye
  • Tr fiyatı bi açıklansın duruma göre bende amazondan çekerim konsolu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen arakadaşlar acele etmeyin çünki ilk çıkan PS4 konsolu gibi yüksek talep olmaz hani bulamam hemen biter bana kalmaz olayı yaşanmaz relax takılın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

4k TV + Konsol yapar sana 3500 tl hayat parası olana güzel parası olmayanda artık yayıncıların oyun oynayışını bu aşağıdaki paylaştığım gifteki örnekteki gibi izleyecek

Attığın gife yarıldım hocam.Hey gidi Kemal Sunal.

• Ohaaaa çok iyiymiş. Şimdi elimdeki playstation 4 ü(500 gb) en iyi fiyata nereye satarım onu gösterin :D

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Ekranda G-Sync özelliği var sadece PS4 Pro'da kullanacaksanız PS4 Pro'nun bu özelliği destekleyip desteklemediğine bir bakın isterseniz boşuna yüklü miktar vermeyin, tabi tercih sizin.

Sorunuza gelecek olursak.
    Görüntü için sizin de dediğiniz gibi bir ucu displayport birucu hdmi kabloyu bağlarsınız,

Ses içinde kullandığınız ses sisteminde optik ses çıkışı yoksa PS4'te ki optik ses çıkışını 3.5 milmetreye çeviren adaptörler var onu takarak ses sistemine 3.5 mm'den bağlayabilirsiniz.

Yine de daha iyi bilen arkadaşlardan cevap bekleyin. Teknik açıdan problem olmadığına emin olun.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximus8282 -- 11 Eylül 2016; 19:41:44 >

• maximus8282 M kullanıcısına yanıt
    yok bu monitörü kullanıyorum zaten pc için, konsolu da bununla kullanmak istiyorum o yüzden. yeni almayacağım yani..

şöyle bir rehber hazırlamışlar sadece bununla olmuyor sanırım.

https://www.reddit.com/r/PS4/comments/1r1ul0/the_definitive_guide_on_how_to_use_a_computer/

If your external speakers connect using a 3.5mm "headphones style" input cable, you will need the following items: a digital optical "TOSLINK" audio cable, a digital optical-to-RCA converter, and an RCA-to-3.5mm female adapter. — Plug one end of the TOSLINK cable into your PS4 and the other end into the converter. Next, plug the RCA adapter’s red/white ends into the outputs on the converter. Finally, plug the speaker's output jack into the input jack on the RCA adapter.

https://www.amazon.com/AmazonBasics-Digital-Optical-Audio-Toslink/dp/B001TH7GSW/
    https://www.amazon.com/Digital-Optical-Analog-audio-converter/dp/B004C4WPXA/
    https://www.amazon.com/30S1-01260-Stereo-Female-Y-Cable-6-Inch/dp/B000I23TTE/

bu 3ü gerekiyor gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 11 Eylül 2016; 19:49:39 >

• Amazon.com Türkiye'ye siparişi açmaz mı? PS4'ü de Amazon'com'dan almıştım ben? Dolar kuruyla daha düşüğe alabiliriz.

• TaKo kullanıcısına yanıt
    açılsa bile amazon.com daha pahalıya gelir, vergi+kargo ile 500$'ı bulur. avrupa'dan alınca ürün fiyatı 335 euro'ya düşüyor vergi indiriminden dolayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 11 Eylül 2016; 19:56:11 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.