Şimdi Ara

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.429
Cevap
67
Favori
154.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aaa tamamdır hocam, aydinlattiginiz iyi oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

açılsa bile amazon.com daha pahalıya gelir, vergi+kargo ile 500$'ı bulur. avrupa'dan alınca ürün fiyatı 335 euro'ya düşüyor vergi indiriminden dolayı.

Aynen hocam 335 euroya dusmesi bizm açımızdan cok iyi oldu gercekten.

• quote:

ps4 pro konusuna yazmıştım cevap gelmedi buraya sorayım birde, sadece display port girişi olan bir monitörde kullanabilir miyiz acaba? bir ucu display port bir ucu hdmi olan kablo ile bağlarsak olur diye düşünüyorum ama ses çıkışını nasıl alabilirim? monitörün hoparlörü yada 3.5mm girişi yok. ps4'e direk bağlayabiliyor muyuz hoparlörü?

monitör :http://www.vatanbilgisayar.com/aoc-24-g2460pg-g-sync-gaming-monitor-1-ms-144hz.html
    ses sistemi :http://www.vatanbilgisayar.com/m3200-2-1-speaker.html

Hocam bu konuyu iyi arastirin Ben kopya oyuna karsi hdmi》displayport cevirici ile sony nin kisitlamasindan dolayi calismaz diye duymustum..Yinede bir bakinin

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

açılsa bile amazon.com daha pahalıya gelir, vergi+kargo ile 500$'ı bulur. avrupa'dan alınca ürün fiyatı 335 euro'ya düşüyor vergi indiriminden dolayı.

Bizimkiler işi çakıp bide yasaklamasın yurtdısından alışverişi
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com/Digital-Optical-Analog-audio-converter/dp/B004C4WPXA/

Benim attığım resimdeki de bu cihaza benziyor ama bu kadar parçaya gerek yok.

Ps4 ün arkasındaki optik girişe resimdeki adaptörü takıp iki ucu 3.5 mm lik normal kabloyla çözülebilir.

Birde bu konuyu bir inceleyin isterseniz belki yararı olur.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=91761078&p=1&anchorToGo=91761078#91761078

• reddit'e baktım dediğin gibi olmuyor sanırım, kendi monitörüm ile ilgili pek bir şey bulamadım ama rog swift'de çalışmamış, aktif çevirici ile bile olmamış. bu kötü oldu
  • Merhaba abi benim gücüm ps4 e yetiyor onada baktım 250 euro olmuş nasıl alabilirim ? Sadece 250 euromu öderim başka para ödermiyim ? Teşekkürler ?

• quote:

Orijinalden alıntı: aNTIWIRUS

Merhaba abi benim gücüm ps4 e yetiyor onada baktım 250 euro olmuş nasıl alabilirim ? Sadece 250 euromu öderim başka para ödermiyim ? Teşekkürler ?

Amazon dan alacaksan kargo+vergisinide ödersin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4'ü satıp pro mu alsamcılar kulubü başkanı ben :)
  • Yalnız bu işte biraz tuhaflık var gibi.. Diğer konsolları sepete atınca daha fazla gümrük ücreti ve kargo parası çıkıyor ama Ps4 Pro da çok düşük oluyor... Bende ilk defa tanık oluyorum böyle birşeye...

Daha önce çok alışveriş yaptım Amazon de üzerinden ama bakalım ne olucak... Amazon ters köşe yapabilir bizleri :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M23T32

Yalnız bu işte biraz tuhaflık var gibi.. Diğer konsolları sepete atınca daha fazla gümrük ücreti ve kargo parası çıkıyor ama Ps4 Pro da çok düşük oluyor... Bende ilk defa tanık oluyorum böyle birşeye...

Daha önce çok alışveriş yaptım Amazon de üzerinden ama bakalım ne olucak... Amazon ters köşe yapabilir bizleri :)

Hocam bu hepsiburada vb gibi bir firma olsa yapabilirdi ama amazon bu saatten sonra en kotu sonraki siparisler icin bir arttirim yapabilir. Bizim fiyatlara dokunacaklarini hic sanmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

quote:

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

an itibariyle siparisi gecmis bulunmaktayim,

dayanamadim hızlı kargoyu sectim, bir sorun olmaz degilmi hocam?

421 euroya geldi.

Hizli kargo yerine yavas kargo secseydiniz keske.Gumruge takilma Riski en tepede suan.Ha gelirmi gelir ama evrak imzalayip geri gonderirsiniz..

ciddimisin hocam ya?

peki zaten gumrugu odenmis gelmiyormu? sadece formalitesimi daha fazla oluyor diyorsunuz?

Yok hocam sen doğru olanı yapmışsın bu forumda bilende bilmeyen de yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: LittleThings

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Bizimkiler işi çakıp bide yasaklamasın yurtdısından alışverişi

Vergi indirimi amazonun sonradan iade ettigi para ilemi oluyor 335 euro ?

• Ginga Bishounen kullanıcısına yanıt
    Ne kadar olur peki ?

• 4k tv de aldım. Alayım mı acaba? Kararsız kaldım.
  • yaki83 kullanıcısına yanıt
    hayır öderken 400 euroluk ürün otomatik 335e düşüyor üstüne gümrük vergisi + kargo eklenince 409 euro oluyor.
  • Daha once amazon.fr den alisverisimde 110 tl iade etmisti. O siparis 620 tl idi.. Bundada oyle sandim tesekkur ederim..

• Pesin alinan vergi iade edilebilirmi acaba ihtimal varmi? Bu arada bende on siparis verdim..

• yaki83 kullanıcısına yanıt
    şans işi o olay, gümrük memuru vergisiz geçirirse iade olur. kutu büyük, fiyat fazla bu durumda şans daha az tabi.
  • Dayanamadım. Ben de sipariş verdim. Yazabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.