Şimdi Ara

2016 World Championship [FİNAL BU GECE!] [ANA KONU (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.385
Cevap
11
Favori
28.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki

2016 World Championship [FİNAL BU GECE!] [ANA KONU

(En Son Oy Tarihi: 17.11.2016)
Giriş
  • Spy-UoL serisinde son maçtaki diveı dikkatli izleyin gpnin yaptığı barrel hareketini felan. biz Wunderwearı boşuna sevmiyoruz gpyi profesyonel arenada ilk kez kendisi oynamıştı dig eudayken o günden beri sempatim var. Seri boyunca 4 kez GP oynadı sanırım karşısındaki Vizicsacsi de Gpyi çok oynayanlardan nasıl sinir edeceğini ve barrelları nasıl engelleyeceğini biliyordu ve neredeyse doğru düzgün barrel patlatamadı wunderwear. Yamatocannon nereye gitse başarı yakalıyor desteklediğim tek takım olan 2015 roccat ile de fena olmayan bir başarı yakalamıştı.

10.30https://m.youtube.com/watch?v=R29MnrCZzxY

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C9
  • Takımlar belli oldu anket isteriz

• ez 4 c9
    Gene Gauntlet run yaptık xd
  • Yarına kadar gelir.
  • İlginç bir şekilde EU Gauntlet maçı daha zevkliydi herhalde IMT rezil oynadığından böyle geldi.NA LCS daha çok izleniyor çünkü kemik kitle var 50-100 bin arası daha fazla izleyici oluyor genelde.

Şunu da ekleyim herkes RNG, EDG falan diyor da net konuşuyorum Samsung 2 takımı da ezer.Bakalım dediklerim çıkacak mı ama çok emin konuşuyorum.Ambition ve Crowna fazla güveniyor da olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 6 Eylül 2016; 3:25:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hurricane10

İlginç bir şekilde EU Gauntlet maçı daha zevkliydi herhalde IMT rezil oynadığından böyle geldi.NA LCS daha çok izleniyor çünkü kemik kitle var 50-100 bin arası daha fazla izleyici oluyor genelde.

Şunu da ekleyim herkes RNG, EDG falan diyor da net konuşuyorum Samsung 2 takımı da ezer.Bakalım dediklerim çıkacak mı ama çok emin konuşuyorum.Ambition ve Crowna fazla güveniyor da olabilirim.

Bu sene sampiyon ROX bence

• Olabileceklerine ihtimal vermiyorum Rox da bir SKT sendromu var asla yenemiyorlar ki KT maçında çok kötü oynadılar Score sağolsun hediye etti şampiyonluğu.Olurlarsa da Smeb farkına olurlar çünkü diğer top lane oyuncularından 2-3 gömlek üstün.Buna eminim.Ssumday bile lanede çok zorlandı Smebe karşı.Smeb ve Peanutu kitleyen bence Roxu yener.Tabi onları kitlemek de zor ki bunu zaten tek SKT yapar mevcut durumda belki bir de FW ya da TSM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 6 Eylül 2016; 3:34:07 >
  • SKT ye 1 oy çaktım bakalım en çok hangi takıma oy çıkacak.
  • Anket eklendi .

Tsm +1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NA ve EU'nun 2. seed takımları nasıl belli oldu bilgilendirebilir misiniz acaba? Uzun süredir takip edemiyorum kaçırmışım olayı. Mesela CLG bu spliti dördüncü olarak bitirdi fakat 2. seed olarak gidiyor. Geçen seneki puanından dolayı mı?
  • gönlüm c9 yanında ama skt birinci olacak
  • Benim oy verdiğim şampiyon olur skt şampiyonluğu hayırlı olsun

• Shadouspan kullanıcısına yanıt
    Her iki splitin puanları toplandı CLG de bahar mevsiminde şampiyon olduğu için katıldı.H2K de G2den sonra en fazla puan toplayan takımdı.Eğer 3.lük maçını UOL yense onlar daha fazla puan toplayıp gidiyordu.O da o yüzden katılıyor.Aslında her bölge öyle.Çinden RNG ve Koreden SKT de böyle katıldı.LMS ve Wildcard hariç.

Şunu da söyleyim birçok kişi bu sistemi sevmiyor ama bence çok doğru.Takımların her iki splite de önem vermeleri lazım ve bahar mevsiminde şampiyon olan takıma da bir kolaylık olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 6 Eylül 2016; 11:51:56 >
  • UKisuke kullanıcısına yanıt
    "Herşeyi geçtim yahu senin finallerinde scriptli oyun oynandı sen daha bunu ayırt edemedin."

Hangi finallerden bahsediyorsun?

• C0mU kullanıcısına yanıt
    Yükselme ligi ant vermilion olayı

• Favori yine Skt gibi ancak bu sene diğerleri kadar kolay olmayacak. Duke ve Blank bence berbat bir sene geçirdi ve hala iyi değiller. Bunu avantaja çevirebilecek takımlar Skt'yi yenebilirler. Rng ve Rox bunu en rahat şekilde yapabilecek takımlar. Bir ihtimal H2K ve C9'da yenebilir. Skt'yi küçümsediğimi sanmayın ama geçen seneye göre çok kötüler ve rakipleri de çok daha güçlü.

• Katılıyorum skt hala favorilerden ancak geçen seneki kadar güçlü değiller. Ayrıca bence bot lane cenneti olucak bu turnuvada

• bize eglence cikti

• RNG değil de EDG yapabilir RNG şuan I May seviyesinde takım.Son maçları rezil oynadılar ve Uzi de berbattı.Mlxg zaten Clearlove'a açık şekilde mağlup oldu, rezil oldu hatta.Gerçi Clearlove ayrı Blank ayrı o konuda bir şey söyleyemem.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.