Şimdi Ara

Futbol katili Pep Guardiola düşmanları derneği (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
0
Favori
20.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Guardiola'yı sevmediğimi cümle alem bilir. Ama hakkını yemem kolay kolay. Bugün üstün olan takımı onunkiydi. Tebrik etmek gerekir.

Ama bir yandan da çok gaza gelmemek lazım. Bugün karşısında galibiyet aldığı menajer Mourinho olduğu için konunun durumu böyle.
    Birkaç açıdan durumu anlatayım;
    - Guardiola 2010-11 sezonunda bir Mourinho takımına ilk kez 5 atan hoca olduğunda, sezonun 2. lig maçı berabere bitmiş, sezon sonunda Mourinho Guardiola karşısında Copa del Rey'i kazanmıştı.
    - 2011-12 sezonunda ligdeki ilk Clasico'da Mourinho içeride 3-1 yenilmiş, ama rövanşı deplasmanda 2-1 kazanmıştı. Hatta o 2-1li galibiyetle ligi de kazanmışlardı bir nevi.
    * Bu 2 örnekle anlatmaya çalıştığım şey şu; bugün Guardiola galip geldi, haketti ve tebrik ettik. Ama yol uzun. Maçın hakkını verdikten sonrasını konuşmak için sezon sonunu beklemek gerekir. Sezon sonunda da tebrik etmemiz gerekirse elbette ederiz.
    * Bir de, burada fazla yok ama Ekşi'de görüyorum karşı karşıya geldiklerindeki galibiyet sayısıyla Guardiola'yı Mourinho'nun önünde ananlar var. Eğer bu en büyük kriterse Jose Mourinho çoğunluk tarafından tarihin en büyük menajeri olan Alex Ferguson'a karşı 14 maçta 6 galibiyet 6 beraberlik alırken sadece 2 kez yenildi. Ottmar Hitzfeld SAF'a karşı 5 maç oynadı, 4 galibiyet aldı. Kaybettiği tek maç 1999 ŞL finali. Böyle bir kriterle bir yere varılmaz.

Sadece abartı tepkiler oluşmasın diye yazdım bunları. Dediğim gibi, bugünkü maç hakkında Guardiola'yı tebrik etmek gerekir. Mağlubiyette de Mourinho'dan önce Pogba'ya yüklenmek gerek bence.

İyi forumlar.

• Adamda Katalan şansı var
  • ajdarvevo kullanıcısına yanıt
    Kardesim pm atiyorsun ama senin pm kapali biz sana pm gonderemiyoruz sonrada kiziyirsub cevap versene diye.!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala çekiyor musun gibi liseli esprisi yapan insanları alıntılamıyorum ki prim yapmasın.

Pep layığını bulmuş. Nerede pis, çirkef futbol var orada kendisi. Skor kimseyi aldatmasın. 90 tane top kapma yaptıysa City 80 tanesi rakibi sakatlamaya yönelik. Bir tane temiz top alma yok. Adam topu kapamayacağını anlasa bile kayarak sert müdahale yapmaya çalışıyor. Barcelona'da da böyleydi. Kendi oyuncuları tekme tokat oynar, ama oyuncularına aynı sertlik yapılınca 11 kişi hakemin başına üşüşürlerdi. Barcelona'da Valdes - Pique - Busquets - Villa - Alves neyse City'de Bravo - David Silva - Otamendi - Kolarov - Fernando aynısı.

Bravo'nun yaptığı taban hareketi dünyanın amatör liglerinde bile kırmızı kart + penaltıdır. Hakemin gözü önünde olan bu hareketi es geçmesi resmen futbolun rezilliğidir. Bu adama uluslarası arenada görev vermek sadece o maçın içine etmek, maça bir pislik sağlamak amaçlıdır. United'ın bugün karşısında 11 + 1 kişi vardı. Bu hakem bana zamanında Barcelona'nın 6 kupa kazanmasını sağlayan, Chelsea maçında 3 net penaltıyı vermeyen Danimarkalı pisliği hatırlattı. Clattenburg gidip 3 veya 4. ligde maç yönetsin.

• Guardiola hesabı kesti deplasmanda ibra vw mounun
    Bundan sonra Pep Bey diyeceksiniz

• hadi eyvallah , bu maçı beklemiştim bu konuya yazmak için
  • Sevin veya sevmeyin ama saygı duyacaksınız.

• Sevmiyoruz, saygı duymuyoruz. Guardiola barzodur. 1 Maçla kimse kral olamaz. Bayern de nerdeydi diye sorarlar adama. Kral takımı averaj takımına çevirdi ŞL de.

Lig uzun Raad olun

• Beni de ekle
    Kendisini hiç sevmem.
    Edit : Saygı da duymam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joel Embiid -- 10 Eylül 2016; 21:23:13 >
  • Macı ızleyemedım yoldaydım.Haftaya ptesı doncem pcden tek tek cvplayacagım. Skor sasırtmasın bı maclık adam degılız.Pep dusmanıyız!

• Adamlar magaradan cıkmıs :D bayern donemınde magaraya ıyı saklanmıslar. Bu arada zayıf manuyu yenınce cl kupası almıyorsunuz sakin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Adamlar magaradan cıkmıs :D bayern donemınde magaraya ıyı saklanmıslar. Bu arada zayıf manuyu yenınce cl kupası almıyorsunuz sakin :)

birden zayıf oldu manu :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maine Road

quote:

Adamlar magaradan cıkmıs :D bayern donemınde magaraya ıyı saklanmıslar. Bu arada zayıf manuyu yenınce cl kupası almıyorsunuz sakin :)

ooo mou geldi ooo ibra geldi. ibra yazıyor şöyle bitireceğiz şöyle mahvedeceğiz. yenilince manu zayıf

Guardiola tanrı tarafından mourinho'yu tokatlamak için gönderilmiş bir elçidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

quote:

quote:

ooo mou geldi ooo ibra geldi. ibra yazıyor şöyle bitireceğiz şöyle mahvedeceğiz. yenilince manu zayıf

sen gel dünya rekoru kırıp adam al ama zayıf ol.

• Yillardir soyluyorum bundan sonra da soyleyecem cruyff,guardiola,barcelona.Bu 3 sey futboldaki zevki oldurdu.Sikisinca top cevirmeler geri paslar yan paslar allah kahretsin bunlari.Bunlar yuzunden topun arkasina gecme diye bisey cikti.Yapabilen de yapamayanda ayni sistemi kullanmaya basladi.Bizim ligdeki capsiz antrenorlere ve yorumculara bakin hep agizlarinda topun arkasina iyi gecmeli mimimi mumumu topun arkasina gecmeliymis bi kiside cikip yok kardesim adam akilli hucum oynamali demiyor.Cok biliyolarmis gibi dinlerken de irite oluyorum.Sayzli oyuncuymus kalipli demiyor sayzli diyor allahin koylusu anadolunun koyunden gelmis gordugu yerde `size` kelimesini kullaniyor sayz olarak.Velhasil boyle mindar elemanlar oldugu icin turk futbolu icinde, ligide izlenmiyor seyirci de gelmiyor sahalar patates tarlasi kostebekler yuva yapmis futbolcularin kiligina bakiyorum futbolcudan cok herseye benziyor ayaklarinda pazardan alinmis 20 liralik halisaha gibi kramponlar,tam bir carikliya benziyolar,formanin corabinin ustune siyah 5 tanesi 1 lira coraplardan giymis adamlar debelenip duruyor.Hakemlerine bakiyorsun premier ligte 1 hakemin 4 macta caldigi dudugu tek macta caliyor birakmiyo ki oynansin.Bunu bilen topcular da faul almaya oynuyor tam bi kepazelik yani arap liglerinden hic farki yok arap liglerinin daha fazla avantaji var oraya giden avrupali en azindan para kazaniyor.

Konu bu degil ama icimdeki doktum.Konuya gelince futbol katili bu adamlar barcelona,guardiola ve cruyff efendi.Futbolu bitirdi bu adamlar.Ingiltere ligini de bitirdiler.Klasik ingiliz futbolunu sadece arsenal oynuyor ingiltere de o yuzden de basarisizlar ama izlerken zevk veriyolar bugunku southampton macinin en azindan ozetini izleyin ne dedigimi anlarsiniz hucum dersi veriyolar ozeti bile inanilmaz zevk veriyor insana.

Velhasil konuyu acan arkadas en basa kafaya yaz beni nefretten oteyim bu adama karsi.Uye ariyorsan en kafaya yaz her hafta gelir guardiolaya saydirir giderim.

• Ñolofinwë kullanıcısına yanıt
    Alex Ferguson hoca efendiye SAF diyemezsin,Alex bey diyeceksin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

quote:

quote:

sen gel dünya rekoru kırıp adam al ama zayıf ol.

Bide pogba var dimi kaç milyondu

• ekle hocam :)
  • Mesajlar siliniyor knk

Bu nasıl
    http://kivvi.kz/watch/mbg9u3xqormr/
  • Asil Türk Kanı kullanıcısına yanıt
    Ahahah

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.