Şimdi Ara

Futbol katili Pep Guardiola düşmanları derneği (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
0
Favori
20.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • defansa otobus cekip 10 yılda bir önemli maç kazanıp ardından kezban cümleleri söyleyip ergenlerin sevgisini kazanan adamdır morinho.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maine Road

quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Adamlar magaradan cıkmıs :D bayern donemınde magaraya ıyı saklanmıslar. Bu arada zayıf manuyu yenınce cl kupası almıyorsunuz sakin :)

birden zayıf oldu manu :(

Man u taraftarı mı olarak gozukuyorum sende? :) veya her pep sevmeyenı manU lu mu ılan edıyorsun:(

• Pcye haftaya gececegım aradaslae tatıldeyım. Mobılden zor eklerım

• simeone ve pep acik ara en iti tdlerdir.net

• Yılmak yok kardeslerım. 2 gun sonra aguero sol bek oynayınca anlayacaklar zaten Bu arada Yayayı hıc konusan yok.Cıtylıler en ıyı orta saha dıyordu pep onunla oyuncak gıbı oynadı ses cıkaran yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Maine Road

quote:

Adamlar magaradan cıkmıs :D bayern donemınde magaraya ıyı saklanmıslar. Bu arada zayıf manuyu yenınce cl kupası almıyorsunuz sakin :)

birden zayıf oldu manu :(

Man u taraftarı mı olarak gozukuyorum sende? :) veya her pep sevmeyenı manU lu mu ılan edıyorsun:(

oha o mesajdan onu nasıl çıkardın
  • Hayır yanı ben ManU cok guclu mu dedım sen zayıf dememe alınmıssın.Sadece Zlatan transferı ıse yarar.Mkhıtaryanı cok severım ama olmadı o transfer, baıllıyı begenmedım.Pogba desen oturmadı daha oturur mu bılınmez.dıgerlerı zaten van gaalın kalanları. Kesınlıkle kotu adam demıyorum ama suan ornegın Watford cok ıyı takım ManU ya gore oturmus sıstemleerı var. ManU da ısımlere bakma cok zayıflar suan.2 galıbıyet var ama ıkısı de son dakıkalarda gelen goller ve 1 farkla kazanıldı. Bu benım sozlerımınkanıtlar nıtelıkte. Hee bunu cıty macı sonrası bahane olarak algılama ben macı ızlemedım tebrık ederım guzel oynamıssınız soylenenlere gore. Bu arada konunun maksadı kaydı ben eglencesıne uzattm ama ılk msjda ve sonradan sana yazdgm gıbı oyun stılıne lafım yok ben oyuncuları harcamasına ve kendısıne gıcıgım. Lıgte desteklemıyorum ama Cl de cıtyı bıyerlerde gormek guzel olur. Tekrar tebrıkler konu baska yerlerw kaymasın.

• Çatlayin ulen !
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Yılmak yok kardeslerım. 2 gun sonra aguero sol bek oynayınca anlayacaklar zaten Bu arada Yayayı hıc konusan yok.Cıtylıler en ıyı orta saha dıyordu pep onunla oyuncak gıbı oynadı ses cıkaran yok.

şu mesajı degistirme doye alintiliyorum.

git bak cityliler en som ne zaman yaya toureyi övmüş

iste arkadaslar bunun gibi insanlar daha iddia ettigi seyi bilmezken gelip burda ahkam keserler.

yaya toureye iki sezondur top oynayabiliyor mu onu ögren.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HKnatas

Çatlayin ulen !
    Bu mesaja eklenen görseller:

• PEP BEY DİYECEKSİNİZ
  • Troll her yerde troll

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lig çok uzun, deplasmanı var daha bunun. Ligi manu hala alabilir.

Chelsea bu arada bir sürpriz yaparsa kimse şaşırmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

PEP BEY DİYECEKSİNİZ

Bey yerıne kel olur mu hocam

• Hele bekleyın az silva sag bek bruyne stoper falan oynasın konusuruz tekrar. Manu galıbıyetı ıcın tebrkk ederız. Bu arada galıbıyet toureyı unutturmus bakıyorum :)

• Ekle hocam benide. Jupp Heynckes zamanı olan Bayern'den eser kalmadı bana göre Robben Dayıyı da harcadı.
  • Hee Futbol katili Pep . Mourinho ya FUTBOL DERSI VERDI

• quote:

Hele bekleyın az silva sag bek bruyne stoper falan oynasın konusuruz tekrar. Manu galıbıyetı ıcın tebrkk ederız. Bu arada galıbıyet toureyı unutturmus bakıyorum :)

Sen cok yanlis gelmissin 2 senedir toure hakkinda tartisiyoruz konuda. Pellegrini zamani ilk sene mukemmel. 2. Sene iki ortasaha oynattigi zaman oynamasik diyoduk. 3 sene hic oynamasin dedik. City toure icin pasta mevzusundan sonra bitti. Sen hala saniyorsunki tribunler toure oynasin diye yalvariyor

• Takim oyununu en cok one cikaran takim barcelonada bencil daha dogrusu bireysel oynayan her topu kendine isteten Ibrayi harcamasi gayet mantikliydi bence. Ibranin yerinde CR7 olsada yollardi.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.