Şimdi Ara

Futbol katili Pep Guardiola düşmanları derneği (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
689
Cevap
0
Favori
20.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaz beni de. Şu keltoş yüzünden Bayern ne hale geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaz yaz

• Onur üyesi olarak ekle.
    keltoş

• Teşekkürler destek için. Buradaki herkes cahil zaten onca futbolcu demeçleri de sahte zaten sadece 1-2 barçalı arkadaş futbol dehası.
  • Ekle knk
  • Kusura bakmayın ama sizlere katılmıyorum. Demişsiniz ya messi iniesta var diye başarılı oldu diye. Vereceğim örnek biraz garip gelebilir ama Victor Pereira nın elindede Rvp nani kjaer m.topal G.gönül caner vb oyuncular vardı. Neden başarılı olamadı? Önemli olan oyuncu değil taktiktir. Oyuncularda önemli ama asıl iş bence takti. Mesela Carlo Ancoletti ye bakarsak son 10-15 yılda falan hep iyi takımlarda ve iyi oyuncularla çalışdı ve bayağı kupa aldı o zaman Carlo Ancoletti de başarız.Ama Pep Guardiola oyuncularla ilişki nasıl bilemem o konuda bilgim olmadığı için fikrimde yok. Son olarak şampiyonlar ligini alamadığı için başarısız demeye bence hakkınız yok. Şampiyonlar liginde çeyrek final den sonra her takım elit seviyede.

• Not olarak ben bir pep hayranı değilim sadece sizlerin düşüncesine karşıyım.

• Teslim aldığı takım halihazırda, ondan önceki 4 sezonun 3ünde ŞL finali oynamış, şampiyon takımı devralmışken, kupanın en büyük 2-3 favorisinden biriyken ilk senesinde gidip kendi evinde 4, toplamda 5 yiyerek eleniyorsa, ertesi sezon da gidip 1-5 geriye düşüp elenirse, 3 senede çeyrek ve yarı finalde oynadığı 6 deplasman maçından tek 1 galibiyet alamazsa; Evet başarısızdır. Bunu allayıp pullamaya çalışmanın anlamı yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ondan o kadar nefret ediyorum ki 1 daha yaz.

• Hocam herkesi bir köşeye beni bir köşeye yaz başlığa falan yaz ne bilim dünyadan futbolun girişine falan sabitle.
  • Ekle
  • Macit1903 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim saygım var ama biraz çocukça yorum olmuş kusura bakma.
    Yahu Caner , RVP , Pereira vs ne alaka? Bak şimdi bir hocanın taktiği olur o taktik oyunculara uyar o takım uçar , başarıdan başarıya koşar.
    Pep'in bir taktiği gibi gözüken aslında Tito Vilanova'nın taktiği olarak gördüğüm tiki taka Barça'da tam olarak uydu çünkü onu mükemmel uygulayan Busquets, Xavi , İniesta , Messi , Sanchez, Pedro , Mashe
    Bu taktiik orada herkese uydu herkes kusursuzdu.

FAKAT BU TAKTİĞE HER TAKIM , HER OYUNCU UYMAZ. HADİ OYUNCU , TAKIM UYDU BU SEFER LİG UYMAYABİLİR.

Bunu anlamak istemiyorsunuz. Bayern'de en iyi oyuncular olabilir fakat uymuyor abi olmuyor.Her takım tiki taka oynamaz. Al oynayabildi mi ?
    Lahm'ı ortaya alıp tiki taka saçmalığını zorlayıp LAhm'ı aldığın kanattan 3-4 gol yersen SEN BAŞARISIZSINDIR.

Üstelik Bayern'in hali hazırda muhteşem bir taktiği vardı.O taktiği de harcadı bunu da söyleyeyim.

• Yazına tamamen katılıyorum.

Evet bu sistem için olay futbolcuda bitiyor sayılan isimle bu sistem için yaratılmış bıkmadan usanmadan oynamak bir şeyler ister.
  • Barçanın pep öncesi oynadığı futbola ve yakaladığı popüleriteye çok az takım ulaşmıştır, sonrası ise malum, sıkıcı, izlemeye deymeyen şu jenerasyonun işi bitsede kurtulsak bunlardan dedirtecek kadar rezil hale getirmiştir.Paracı takımları sevmememe rağmen reale sempatim oluştu. Bunun yüzünden. Bayern ise net bir biçimde futbol olarak seviye düştü. Oyuncular hakkında yorum yaparken iyi bir hoca ama adam değil demişler, adamlığını bilmem ama iyi bir hoca kesinlikle değil.Her Turnuvanın en iyi 2 takımından biriyle yarışıp, En iyi dönemindeki futbolu ezip, arada bir kupa alıp, giderken de takımın posasını birakarak iyi hoca olunmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Teşekkürler destek için. Buradaki herkes cahil zaten onca futbolcu demeçleri de sahte zaten sadece 1-2 barçalı arkadaş futbol dehası.

Hocam barcalılara ayıp oluyor

• 1-2 fanatik Barçalıdan bahsettim ama yine de affola.
    Lakin demek istediğim sırf sistemi Barça'da başarılı olduğu için toz kondurmayan Barçalılara lafımdı.Diğer arkadaşlara bir şey demedim ama yine de gerekirse özür dilerim onlardan.
  • ahahaga

• :D
  • Pep 1-0 önde şu an ama belli olmaz yenilirse bana bayram.

• :D

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.