Şimdi Ara

CAFE AÇIYORUM.. TAVSİYELERİNİZ ÇOK ÖNEMLİ.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
3
Favori
2.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Parayı götürmek istiyorsan hippi mekanı açacaksın.Enteresan kahveler,enteresan soğuk içeçekler,entel tatlıları şart cheesecake,makaron,smootiler.Sunumuda hippice yapacaksın kavanozda çilekli limonata mesela ya da white chocolate mocha istedi muhakkak kahvenin üzerine kremayı boca etmen lazım.Elbette normal içeçeklerde olacak,diyelim türk kahvesi istedi.Hayvan gibi süslü bardakta sunum yapacaksın.Gelelim mekan tasarımına muhakkak kahve makinaları,şekilli bardaklar görünür yerde olacak duvarlarda enterasan resimler olması lazım mesela kahve çekirdeği kavuran zenci kadınlar gibi.Ahşap konseptte olması lazım ki kafe,tam hippi mekanı olsun.Sonra hesabı geçir millete haydi işin rast gitsin.Resimlerdeki gibi
     CAFE AÇIYORUM.. TAVSİYELERİNİZ ÇOK ÖNEMLİ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMDPhenom -- 24 Ağustos 2016; 0:32:09 >

• peypazar43 kullanıcısına yanıt
    Hocam nerde mekan tam olarak
  • jack_fear J kullanıcısına yanıt
    Hocam ne demek bi açalım Hayırlısıyla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle hayırlı olsun . Naçizane tavsiyem hizmet vereceğiniz sınıfı kafanızda şekillendirdikten sonra ona göre seçimler yapmanız

• Volkan1x V kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Dediklerinizi dikkate alıcam teşekkür ederim fikirleriniz için

• AMDPhenom kullanıcısına yanıt
    Ooo hocam kafamda bişeyler oluştu bile. Teşekkürler şimdiden..

• açıkmavikoyumavi kullanıcısına yanıt
    Atatürk bulvarının arkasında hocam

• peypazar43 kullanıcısına yanıt
    Daha bir çok görsel var.Arama motoruna Walter's Coffea yazarsan bakabilirsin.Aynı tarzda fenomen olmuş dizi ve film konseptli bir mekan tasarlayabilirsin.İlham aldığın eseri çağrıştıracak bir isimde koyarsan telif sıkıntın olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: peypazar43

Fotoğrafçı arkadaşım var. İnsanlar anılarını paylaşmak için anı panosu şeklinde bi duvar olacak. Böylelikle bizde orada küçük şekilde fotoğraflarını koyacağız

Aynen bu guzel bir sey olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HEISENBERG kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam bakıyorum

• lan ne ara 2 sayfa oldu
  • quote:

Hocam öncelikle yardımcı olduğunuz için çok sağolun. Benim şuanki düşüncem. Çekirdek üzerine. Her gelen masaya ücretsiz tabakta çekirdek verilecek. Yerlere kabuğunu atabilecek isteyen herkes. Hatta garsonlar bile beklerken ellerinde çektirdek çitleyecekler. Böylelikle doğal bi ortam olacak

Çekirdek işi çok saçma,üzerinde bile durma bence. Bu tarz saçma düşüncelere sahipsen tavsiyem cafe felan açma. Hem temizlik hem hijyen hem görüntü hem müşteri memnuyeti hem mekan kalitesi yerlerde olur. Ucuz bir cafe olur,hatta cafe değil kahvehane olur.
    Sanırım farklı bir cafe,farklı bir konsept yaratmak istiyorsun ama zorlama bence.
    Fiyatlar çok ucuz olmasın pahalı da olmasın,mekan gösterişli olsun. Koltuklar,sandalyeler rahat olsun. İnsanın içini açan bir tasarımı olsun kafenin. Müşteri memnuyeti çok iyi olsun,çalışanlar güler yüzlü olsun. Ücretsiz wifi olsun,insanlar istediği kadar rahat rahat oturabilsin. Ürün yelpazesi geniş olsun. Dediğim gibi farklı bir mekan yaratmanıza gerek yok,kahve dünyası,diyarı vs örnek alabilirsiniz. Ayrıca müşterilere çekirdek,kuruyemiş vs değil,2-3 adet küçük ve lezzetli çikolata ikram etseniz daha iyi olur.

• quote:

Bende öğrenci olduğum için durumları gayet iyi biliyorum. Su 1 lira olacak

Bu fiyatlandırmalarla çok değil 2 haftada batarsınız
    50 kuruşluk şeyi 1 liraya mı satmayı düşünüyorsunuz
    Şimdi sen çayı da 1-1.5 lira felan yapmayı düşünüyorsundur
    Su(33Cl) 1.5 TL
    Çay 2.5 TL
    Türk Kahvesi 5 TL
    Latte,Mocha vb 7 TL
    İce Coffee,Milkshake,Frappe vs 8 TL
    Kutu Kola,İce Tea,Sprite vs 4 TL
    Limonata-Portakal Suyu vs 6.5 TL
    Tavsiyem fiyatlandırmalar böyle olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler_Bing -- 24 Ağustos 2016; 1:12:43 >

• Hocam sacma sapan yerlere acma. Bizim mahalleye adam efsane mekan kurdu. Icerisi hep bostu. Konumu cok onemli.

Baska bildigim bir sey yok.

• Komisyon verrecekseniz yardimci olurum.
    Ciddi iseniz pm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• YERLERE ÇEKİRDEK KABUĞU ATILABİLECEK

Hocam ilk defa böyle bir şey gördüm yaparsanız gelirizn

• Nargile koyabilirsin ama 17 18 yaşından küçüklere verme birde cok modern bir konsept ve nargile bence garip kaçıyor nostajik bir görünüm altında nargile cafe tarzı bişi olabilir millet akşam gelir çayını içer nargilesini içer tatlısını yer böyle bir mekan 21 yaşıdaki adamada hitap eder 55 yaşındaki bir abiyede bunu bi düşün bence
  • Kütahyadaki Papyon cafe benım amcamın ona göre bak
  • suyu mutlaka erikli kullan . sırma felan kullanayım deme gerekirse suya 2 tl iste erikli sat.
  • Hocam bende Kütahya'da okuyorum, inşallah açarsınız bir çay içmeye geliriz. Konsept konusunda yorumları pek okumadım, ama herhangi bir dizi,filmden esinlenirseniz tutar gibi düşünüyorum, yurtdışında ve Türkiye'de de örnekleri var. Şimdiden hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.